Şimdi Ara

Ziraat Genç Bankkart ile taksit yapma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin arkadaşlar , n11 sitesinden bu kartımın kredi kartı özelliği ile bir elektronik eşyayı taksitle alabilir miyim ? Bu mümkün mü ?

• Eğer kredi kartı nı aktif ettiyseniz alabilirsiniz tabikide. Bazılarında kapalı olarak gelmekte, isteğe bağlı olarak açılmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Eğer kredi kartı nı aktif ettiyseniz alabilirsiniz tabikide. Bazılarında kapalı olarak gelmekte, isteğe bağlı olarak açılmakta.

n11'in canlı desteğinden sordum bu bankkart ile işlem yapılamıyormuş :(
  • Ne gibi işlem yapılamıyor hocam? Her yerde geçen bir kart neden işlem yapılamasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni basılan ziraat genç bankkartların kredi kartı özelliği de bulunuyor.bu özelliği kullanabilmeniz için kredi kartı özelliğini şubede açtırıp alışveriş esnasında cvv girilmesi istendiğinde arka tarafta yer alan iki cvvden kredi kartı için olanı girmeniz gerekiyor.Şubenizle görüşmenizde fayda var.Öğrenciliğim boyunca yapı kredinin play kartını öğrenci belgem sayesinde ücret ödemeden kullandım.Tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alabilirsin 500tl limiti var. kredi kartı bilgileri kartın arkdasındaki kısımdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Ne gibi işlem yapılamıyor hocam? Her yerde geçen bir kart neden işlem yapılamasın

Canlı destekten sordum bu kartımın kredi kartı özelliğiyle taksit yapamayacağımı söylediler
  • Banka hesap kartlarına taksit olmaz arkadaslar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.