Şimdi Ara

Ziraat Genç BANKKART İle Online Alışveriş Yapamıyorum ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85
Cevap
2
Favori
130.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben eskiden bu meretle Battle.net, steam gibi yerlerden alışveriş yapardım ama şimdi yemeksepeti hariç hiç bir yerde geçmiyor bu kart sadece Bankakartı ama geçen yılın Kasım ayında tıkır tıkır çalışan kart şimdi çalışmıyor banka ödemeyi kabul etmiyormuş kafayı yiyeceğimNedenini nasılını bilen varsa arkadaşlar lütfen birisi yardımcı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowofDeath06

Ben eskiden bu meretle Battle.net, steam gibi yerlerden alışveriş yapardım ama şimdi yemeksepeti hariç hiç bir yerde geçmiyor bu kart sadece Bankakartı ama geçen yılın Kasım ayında tıkır tıkır çalışan kart şimdi çalışmıyor banka ödemeyi kabul etmiyormuş kafayı yiyeceğimNedenini nasılını bilen varsa arkadaşlar lütfen birisi yardımcı olsun.

Aynı sorun bendede var daha bugun denedim ne battle netden nede steamden birşey alabiliyorum kasım ayında alabiliyordum,haber vermeden yaptıkları işe bak varsa bir çözümü bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skalter

quote:

Ben eskiden bu meretle Battle.net, steam gibi yerlerden alışveriş yapardım ama şimdi yemeksepeti hariç hiç bir yerde geçmiyor bu kart sadece Bankakartı ama geçen yılın Kasım ayında tıkır tıkır çalışan kart şimdi çalışmıyor banka ödemeyi kabul etmiyormuş kafayı yiyeceğimNedenini nasılını bilen varsa arkadaşlar lütfen birisi yardımcı olsun.

Aynı sorun bendede var daha bugun denedim ne battle netden nede steamden birşey alabiliyorum kasım ayında alabiliyordum,haber vermeden yaptıkları işe bak varsa bir çözümü bekliyoruz

Aynen hocam her yerde takır takır çalışan banka kartı şimdi kuzu kuzu yatıyor. Ayrıca Amazon'da da kartı kullanamıyoruz. Ziraatin sitesinde Genç bank kart ile banka kartı olarak internetten alışveriş yapabilirsiniz diyordu. Yapıyordum da işin açıkcası ama nolduysa şu aralıkta oldu sözleşmeler mi fes edildi politikalar mı yenilendi anlamadım en azından bir açıklama yapsalardı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skalter

quote:

Aynen hocam her yerde takır takır çalışan banka kartı şimdi kuzu kuzu yatıyor. Ayrıca Amazon'da da kartı kullanamıyoruz. Ziraatin sitesinde Genç bank kart ile banka kartı olarak internetten alışveriş yapabilirsiniz diyordu. Yapıyordum da işin açıkcası ama nolduysa şu aralıkta oldu sözleşmeler mi fes edildi politikalar mı yenilendi anlamadım en azından bir açıklama yapsalardı

Halla halla daha geçen gün steam yılbaşı indirimlerinden sürüyle oyun satın aldım bu kartla. Nasıl olabilir..?

• Hocam bende aynı kartla denedim steam kış indirimlerini ama olmadı benim kartım sıkıntılı diyecem ama 3-4 arkadaşımda daha bu problem var bankayla görüşeceğim artık, yinede teşekkürler.
  • quote:

Hocam bende aynı kartla denedim steam kış indirimlerini ama olmadı benim kartım sıkıntılı diyecem ama 3-4 arkadaşımda daha bu problem var bankayla görüşeceğim artık, yinede teşekkürler.

Hocam sonucu banada haber verirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Undersis

quote:

Orijinalden alıntı: rovermaniac

quote:

Orijinalden alıntı: Undersis

quote:

Orijinalden alıntı: Spirit of Fox

Ön taraf banka kartı arkadaki kredi kartı

Çok teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgi sayesinde sorunu aştım...

bendede genç bankkart var ama alışveriş yapamıyorum kart no felan hepsi dogru ama isim kısmında sıkıntı oldugunu tahmin ediyorum . benim kartın ön yüzünde ismim yazmıyor "genç" yazıyor acaba sendede aynısımı yazıyor . ve alışveriş yaparken kart üzerindeki isim kısıma sen ne yazmıştın acaba öğrenebilirmiyim ?

Evet kardeşim bende de GENÇ yazıyor. Online alışverişlerde ben kartın arka tarafında bulunan kredi kart numarasını giriyorum, arkadaki numara kredi kartı numarası ön taraftaki numara ise banka kartı numarasıdır. Çoğu alışveriş sitesinde banka kartı ile alışveriş yapılamıyor. O yüzden kredi kartı numarası gerekiyor. İsim konusunda ise bende de kartın üzerinde genç yazmasına rağmen ben kendi tam ismimi büyük harflerle giriyorum kabul ediyor.

Tamam hocam , bende kendi ismimi yazınca oldu benim sorunum alışveris sitesiyle alakalıymış :)

• Yeni konu açmayayım burdan sorayım; benim gençkartımda 385 lira limit var 287 liralık alışveriş yapmak istiyorum robotistan.com'dan fakat provizyon hatası veriyor.
  • battle.netten bir şey alamıyorum bende varmı çözümünü bilen
  • bende de geçen steamden bişey almaya çalışırken olmuştu bugün otobüs bileti alacaktım alamadım eskiden alabiliyordum, pos makinelerinde hala çalışıyor ama internetten alışveriş yapamıyorum sebebi nedir?
  • Aynı sorun bende de var internet alışverişi yapılmıyor
  • Birinin gidip bankaya sorması gerekiyor malesef elimde olsa gidip soracağım ama saatlerim uyuşmuyor
  • kafayı yicem ya bankayı aradım internet alışverişi özelliği açık diyor
  • Başka kart çıkartmak tek çözüm sanırım
  • Dolar euro gibi doviz gerektiren odemeler icin yurt disi odemelerini mi actirmak gerek?
    Musteri hizmetlerinde hangi bolum bakiyor ?
    Paypal a da baglayamiyorum cozumu nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocarman -- 30 Ocak 2016; 13:56:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu açmak istemedim.
    Genç kredi kartı ile aliexpressden alışveriş yapmak istiyorum. Herhangi bir ücret faiz uygulanıyor mu ?

1 € yazan mal için benden ne kadar çekerler?

• Arkadaşlar birkaç kişinin daha burada başına gelmiş benim de başıma geldiği için yazayım da bilgilenin.Bazı siteler Ziraat Gençbankkarttan ödemeleri almıyormuş artık daha doğrusu bankkartlardan ödemeleri almıyorlarmış net üzerinden.

Şubeye gidince şubeden baktıklarında sorun gözükmüyor demişlerdi müşteri hizmetlerini aradım onlar böyle bir bilgi verdi.Çoğu sitede durum buymuş ama işin ilginç yanı bazı arkadaşlarım hala alışverişe devam edebiliyor bazıları edemiyor.
  • Ben en sonunda bankayı aradım tekrar kartın ön yüzündeki numarayı arkadaki cvv lerden de üsttekini yaz dedi bana kadın , denedim ve işlem geçerli oldu

• Aynı sorun bende de var.Paypal ile alışveriş olsun steam yada başka site olsun heryerde kullanıyordum.kasım aralık zamanlarındam sonra bir daha alışveriş yapamadım.Dün bankaya gittim.kartta bir sıkıntı yok dedi.Zaten genç biriydi merkez şubeye gönderdi.Oraya da gitmedim.Fakat tahminime göre bunlar şartları değiştirdi.Neyse takip edeyim belki çıkar ne olduğu

• Aynı sorun bende de var. Daha önce kullandığım paypal, steam ya da telefon vs faturaları ödeyemiyorum son 2 aydır. Telefonda müşteri temsilcisi kartta bir sıkıntı yok demişti bana da.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.