Şimdi Ara

Ziraat burs kartı- yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 15
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turker03 (4 mesaj) fabrizo (1 mesaj) #Ramazan (1 mesaj) red_blow (1 mesaj) Uygurca (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ziraat burs kartı- yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    934 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler okulum bu yaz bitti, kykdan kredi için kullandığım hesap ve karta para yükleyip kardeşime para gönderebilir miyim diye bir deneme yaptım(çocuğun parası bitmiş) karta para yatırma kısmından para yatırdım ancak hiç bir şekilde kullanamıyorum, çekemiyorum da. Acaba kredi borcumdan kesmek için mi öyle kaldı, yoksa ben mi yapamıyorum?(ki ödemeye 2016'da başlıyorum) tecrübesi olan arkadaşlarından bilgi bekliyorum

|
    |
    Haciz var mıydı üzerinde ya da kredi kartı borcu?
    Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

yok dostum, dediğim gibi kyk burs kartım, zaten için karttaki para olarak gözüküyor.
    |
    |
    syt. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: turker03

yok dostum, dediğim gibi kyk burs kartım, zaten için karttaki para olarak gözüküyor.

Online şubeden giriş yapıp göndermeyi denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    parayı karta değil hesaba yatıracaktınız benim de başıma gelmişti atm de bi 10 dk çabalayınca sonradan fark ettim,parayı hesaba geçirin şuan kredi kartında gözüküyor,aktarma falan vardı şimdi hatırlamıyorum kurcalayın biraz
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Online işlem için sifrem yok, atmden denedim. Yarın denerim dostum soğukta 15 dakika uğraştım dondum. Yarın kurcalayacağım yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 27 Şubat 2015; 22:38:02 >
    |
    |
    Bahsedilenler: irriducibili , #Ramazan , red_blow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    aynısını bende yaşadım hiç bi sorun yok atm ye gidince kartı sokup karttan hesabe iade var, mesela karta ne kadar para attın 100 tl onu harcayamıyon ama karttan hesaba iade yap diyince miktarı giriyorsun (yatırdığını) para hesabına yatıyor yani para şuan kartında ama kullanamıyorsun dediğimi yaptıkdan sonra kullanabilirsin

aynen dostum, sağol deneyeceğim yarın, asıl amacım kardeşimin tanımlı hesabına havale yapmaktı ama yarın deneyeceğim dediğini parayı kullanabilir hale getirdikten sonra.
    |
    |
    x-Large kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bitcoin
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.