Şimdi Ara

Ziraat BankKart Okula dönüş kampanyası (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
26
Favori
38.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kampanya bende bankkart uygulamasinda nede baska yerde gozukmuyor neden? bankamatik atm kartim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 384 TL kyk ödedim saymış, 116 TL kalmış. bir taksit daha öderim bir şey bulamazsam
  • tred patladığına göre malum şeyi nerden alabiliriz?
  • Bankalar bu şekilde kampanya yaptıklarında geçerli olan internet sitelerini yazsalar da biz de bilsek ona göre alışveriş yapsak.

Router alacağım hangi sitede geçtiğini bilmediğim için alamıyorum. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon kesin olarak geçmiyor. Trendyol üzerinden alacaktım şimdi onda da geçmiyor. Alacağım ürün elektronik kapsamına girmesine rağmen kampanya koşullarını sağlayacak site araştırmak durumunda kalıyorum.
  • FormuLAkers F kullanıcısına yanıt
    Bu durumlar son zamanlarda olmaya başladı zaten demekki bir kötüye kullanım olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Bankalar bu şekilde kampanya yaptıklarında geçerli olan internet sitelerini yazsalar da biz de bilsek ona göre alışveriş yapsak.

Router alacağım hangi sitede geçtiğini bilmediğim için alamıyorum. N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon kesin olarak geçmiyor. Trendyol üzerinden alacaktım şimdi onda da geçmiyor. Alacağım ürün elektronik kapsamına girmesine rağmen kampanya koşullarını sağlayacak site araştırmak durumunda kalıyorum.
    Elektronik sektörü koymuş sözde kampanyaya ama ne hikmetse hiçbiri elektronik geçmiyor. Elektronik sektörü ne oluyor bari onu tanımlasaymış ziraat

• Maalesef öyle görünüyor.

Yapı Kredi kart kullanıyorum, kampanyalarda hangi sitelerde geçtiği açıkça yazıyor. Benzeri bir uygulama gelebilir.

Bununla birlikte kampanyalarda sayacın anında yansıması ve temassız ödemede harcamanın anında görünüp limitin düşmesi yerinde olacaktır.
  • Trendyol sayaç işlemedi bilginize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 eylül trendyol giyim geçti sayaç işledi diye gene harcama yaptım şimdi çok reyonlu geçti sanal kartla yaptım alışverişi 12 eylülde fiziki karttı acaba ondan olabilir mi

• Hepsiburada geçmemesi gerçekten çok saçma. Hadi Trendyol cüzdan falan anlarım da Gittigidiyor, Hepsiburada niye geçmiyor.
  • Trendyol çok reyonlu olarak geçiyor.

Müşteri hizmetleriyle konuşan var mı?
    Oyun başladıktan sonra kuralları niçin değiştirmiş?
  • Geçmeyenler yerler değil de nerede geçiyor onu sorayım bari, hiç bir yerde geçmiyor şuraya bak KYK mı ödeyelim sadece
  • colinsten alışveriş yaptım sayaç işlemedi. sektör giyim ve aksesuar görünüyor? arasak faydası olur mu?

edit: sayıldı tşk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi highflyeer -- 19 Eylül 2020; 8:9:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tchibo mağaza alışverişi geçiyor ( giyim )

• highflyeer H kullanıcısına yanıt
    Sayıldığını nerden anlıyoruz hocam, SMS gelmedi sayaç da ilerlemedi. Bir gün sonra falan mı oluyor? İdefix alışverişi yapmıştım.

• Hepsiburada sayılmıyor mu şimdi? Çok ilginç. Ben sipariş verdim kesin geçerlidir diye ama buraya bakmasam haberim olmayacaktı.Bankayla görüşen var mı?
  • türk telekom mobil uygulamadan tl yükleme yaptım olmadı, bi arkadaş oluyor yazmıştı
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealWorldRules -- 8 Mart 2021; 11:29:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Hepsiburada sayılmıyor mu şimdi? Çok ilginç. Ben sipariş verdim kesin geçerlidir diye ama buraya bakmasam haberim olmayacaktı.Bankayla görüşen var mı?
    Çok saçma ama geçmiyormuş. Bizim de dört bin küsür alışveriş oldu geçmemesi gerçekten saçma.
  • Hay sizin yapacağınız kampanyanın.. trendyoldan alışveriş yapacaktım, fiyatlar zaten fırlamış gitmiş. 50 TL ucuza alalım dedik onda da sektör değişikliği yapmışlar

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.