Şimdi Ara

Ziraat Bankkart Kurban Bayramı Kampanysası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
22
Favori
31.962
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ehiamico ve iPioSs

Cahillik ancak sizin gibilerin ayırıcı vasfıdır. Sizin gibi cahiller yüzünden bir önceki kampanyadan yararlanamamıştık zaten.
    Bir de utanmadan burada arzı endam ediyorsunuz.
  • N11 ve hepsiburada gibi yerlerden 2000 tl uzeri alisveris yaparsak 100 tl gelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    2-3 Like alacağım diye çok boş yapıyorsun

Yapma

Seni blokmayi unutmuşum teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 10 Temmuz 2020; 18:39:46 >
  • Evet arkadaşlar gib ödemeleri için güzel haberlerinizi bekliyoruz.
  • merhaba blaklayinca üye yi görmüyoruz mu acaba tamamen,,, tamamen engelleme olayı varmı forumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buracat kullanıcısına yanıt
    gelir
  • adamın tüm konularda msjı var tam bir trol.
  • bulutcuk kullanıcısına yanıt
    Peki.

• Anne ve Babamin 2 karti ile islemler tamam paylasan arkadasa tesekkür ederim.

• Her benzeri kampanya basliginda tartismaya neden olan bu mevzuyu artik etik veya rica degil forum kurallariyla onlemenin zamani geldigini dusunuyorum. Ben normalde mantiksiz gordugum seylerle ilgili (ki bu da onlardan biridir) susma taraftari degilimdir, hele hele de uzerimde baski kurulmaya calisildiginda, fakat uzun bir suredir bu mevzulara artik dahil olmuyorum, gereksiz gelmeye basladi. Sahsi fikrimi herkes biliyor, kisaltma kullanmanin yontemleri gizlilestirmedigini orneklerle anlatmaya calismistim. Fakat illa ki de hayir sen kisaltma yazdin ben de onu gorunce uzununu yazarim demenin de baska bir gereksizlik oldugunu anladim diyebilirim

Mantigim sunu soyluyor, ne kisaltma yahut malum yontem filan diyenlere satasalim, ne de onlar bu tip seyler yazmanin mantiksiz oldugunu dusunup dosdogru yontemleri ya da firma isimlerini yazanlara laf soylesinler .. aksi takdirde bu kampanya basliklarinin yarisindan cogu bu atismalar ile geciyor

Bir baska tat kacirici olay da, bir basliga soru sordugunda kendince bekledigi surede yanit alamayan kisilerin, sanki buradaki insanlar sorulara cevap zorunlulugu varmis, parasiyla tutulmus kisilermis gibi gorulup "cevap versenize.." filan gibi ittirmelere basvurmasi. Asiri rahatsiz edici bir durum.

• mtv ödemesini saymamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Harcama hedefinizi gerçekleştirdiniz"

Tesekkurler ziraat :)

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aynen "T"ek seferde işlem tamam

• F işlemi sayacı ilerletti, ancak f nin 750 ₺ lik limitinden dolayı kampanyayı bitiremedik, var mıdır bu limiti artırma yöntemi?

• T ekte işlem tamam

• Konu dışı biraz ama şu harflerden hangisi daha iyi sizce. Birini alsam diyorum. T mi F mi P mi? T daha iyi gibi geldi sanki.

• T

• FastPay için Denizbank müşterisi oldum limitim aylık 19.990'a yükseldi

Denizbank müşterisi olup banka hesabınızı eklediğinizde otomatik artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 11 Temmuz 2020; 12:0:12 >
  • Denizbank müşterisi olmak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.