Şimdi Ara

Ziraat BankKart İle İnternetten Alış-veriş yapmak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
63.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende sorayım internet bankacılığını kullanamıyorsunuz demişler kyk için ama biri kullanıyorum demiş. kesin bilgisi olan var mı ? bana sadece internet şubesinden havale/eft yapmama izin versin yeter
  • Konu yine hortlayacak ama şu anda çok aklım karıştı.

Bankkart'ı internet üzerinden alışverişlerde kullanabiliyor muyuz?

@serkan_takur'un attığı linkte bununla ilgili birşey göremedim.

Amazon.com atm kartlarını kabul ediyor ama benim iş bankası kartım (iş'te üniversiteli) işe yaramadı. Sanırım üzerindeki electronic use only yazısı nedeniyle... Bu bankkart'ı kullanabilmek için internet bankacılığını aktive etmek mi gerek?

Biri özetlerse sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salem XIII -- 23 Şubat 2011; 18:35:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salem XIII

Konu yine hortlayacak ama şu anda çok aklım karıştı.

Bankkart'ı internet üzerinden alışverişlerde kullanabiliyor muyuz?

@serkan_takur'un attığı linkte bununla ilgili birşey göremedim.

Amazon.com atm kartlarını kabul ediyor ama benim iş bankası kartım (iş'te üniversiteli) işe yaramadı. Sanırım üzerindeki electronic use only yazısı nedeniyle... Bu bankkart'ı kullanabilmek için internet bankacılığını aktive etmek mi gerek?

Biri özetlerse sevinirim...

bana da lazım yokmu bilen biri
  • Ziraat bankası bankamatik kartınızı, internet bankacılığını aktive ettikten sonra kullanabilirsiniz..
    Bu işlemler öğrencilere verilen (KYK burs/kredi) kartları içinde geçerlidir.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde KYK'dan burs veya kredi alan öğrencilerin banka kartları dağıtılırken,
    banka görevlilileri öğrencilere, internet bankacılığını aktive etmek isteyip istemediklerini sordu.
    Hatta açtırmak için işlem yapanlarda vardı.

(Bizzat kullanmadım.)
  • ATM kartıyla internetten alışveriş yapmak artık mümkün hale geldi. Detaylı bilgi için aşağıdaki linke göz atın.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=51915794
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.