Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.658
Cevap
506
Favori
1.251.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En az iki tane otomatik ödeme talimatı verip aylık en az 1000 lira harcarsanız her ay 2 lira kazanırsınız.
    Sizin maaş hesabınız olduğu için aidat almazlar sanırım. Aidat kesintisi için kampanya beklemiyorlar, keserler hemen. Ama aylık harcama sözünüze istinaden geri verirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi ben direk bankkart mobil uygulamasını indirip bakabiliyorum demi kampanyalara falan şuan hiç iyi kampanya yok gibi sitesinden baktigim kadariyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

En az iki tane otomatik ödeme talimatı verip aylık en az 1000 lira harcarsanız her ay 2 lira kazanırsınız.
    Sizin maaş hesabınız olduğu için aidat almazlar sanırım. Aidat kesintisi için kampanya beklemiyorlar, keserler hemen. Ama aylık harcama sözünüze istinaden geri verirler.
    Şimdi ben direk bankkart mobil uygulamasını indirip bakabiliyorum demi kampanyalara falan şuan hiç iyi kampanya yok gibi sitesinden baktigim kadariyla
  • burak1326 B kullanıcısına yanıt
    Tabi, indirin, takip edin, comboyu küçümsemeyin

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Indirdim ama suan bana uygun kampanya yok 11 tl puanim var onu biliyordum zaten ziraat mobilden goruyordum otomatik odeme talimatini ziraat mobilden veriyoruz demi benim telefon kredi karti orda otomatik odemede burdada gecerlidir heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredi karimda mobil şubeden baktığımda 38 TL combo lira var diye gosteriyor ,ama poslarda görünmüyor,bunu nasıl nerede harcayabilirim

• burak1326 B kullanıcısına yanıt
    Zamanla kampanyalar geliyor.
    Evet ziraat mobilden veriyorsunuz talimatları. İnternet sitesinden bireysel bölümden de verebilirsiniz.

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Destekleyen marketler var. Migros, Şok ve A-101 gibi.

• Teşekkürler

• chessmania kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin gibi 4x125 total harcaması yapıp hem total kampanyasından hem 4x100 genel petrol kampanyasından yararlanmaya çalıştım ancak 50 combo yatıp totalden gelmesini beklediğim 25 combo yatmadı, sizde durum nedir acaba?

• Ankaraa1 A kullanıcısına yanıt
    O bende de yatmadı bunlar muhtemelen (yatan varsa bu söylediklerim geçersiz) kampanyaya maxımum özellikli ziraat bankası kartlarını dahil ettiler comboyu dışarıda tuttular çünkü aynı dönemde iş bankasının total kampanyası vardı şuanda ki petrol ofisi gibi ondan kaynaklı bir problem oldu yada kampanya sistemi bu şekildeydi yoksa yatması gerekirdi

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Olabilir dediğiniz gibi hocam ama şu an olan petrol ofisi kampanyası da hem işbank maximum hem ziraat combo için ortak gibi. Belki 2 kampanyadan da yararlanmaya engel olmak için sadece miktarı daha yüksek olan 50 comboyu vermiş olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaraa1

Hocam sizin gibi 4x125 total harcaması yapıp hem total kampanyasından hem 4x100 genel petrol kampanyasından yararlanmaya çalıştım ancak 50 combo yatıp totalden gelmesini beklediğim 25 combo yatmadı, sizde durum nedir acaba?
    Her ikiside yattı 50+25

2 si ayrı günlerde ayrı sms ile bildirildi

Kullanımda da sorun olmadı

• quote:

yattı 2side kullandım sıkıntı olmadı
  • chessmania kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, müşteri hizmetlerini aramak gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Maas hesabı olsada aidat alınıyor babamın emekli maaşı ziraat bankasında olduğu halde alındı onuda aylık 500 lira harcama sözü vererek geri aldık
  • quote:

Teşekkürler, müşteri hizmetlerini aramak gerekecek
    Rica ederim hocam aynen ama direk total yatmadi deyin diğerini karıştırmayın uyanmasinlar

• Aralık ayında ayın sektörü ne olacak acaba?

• Arkadaşlar , bu combo kart aidatsız mı? Ziraatten yurtdışı harcamalarım için döviz ekstresi de alabileceğim. Aidatsız kredi kartı kullanmak istiyorum. Bilgisi olan var mı?

• Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU]

Aralık ayı ayın sektörü giyim olacakmış....

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.