Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: dedenet , veysell19 , veysell19
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.622
Cevap
504
Favori
1.247.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim bir sorum olacak 50 TL olarak yüklenen puanları Program üzerinden baktığımızda ayrı bir yerde gösteriyor Acaba Bunlar Market alışverişinde de kullanılabilir mi Çünkü akaryakıttan kazanılan puanlar sadece akaryakıt da kullanılıyor diye biliyorum sistemde akaryakıt puanı ayrı bir yerde görünüyor Ben de 0.86 kuruş diye Geçen ki kampanyadan kazandığımız 50 lira ayrı görünüyor Yani 3 tane ayrı puan kafam karıştı Onun için sorayım bir dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Kardeşim bir sorum olacak 50 TL olarak yüklenen puanları Program üzerinden baktığımızda ayrı bir yerde gösteriyor Acaba Bunlar Market alışverişinde de kullanılabilir mi Çünkü akaryakıttan kazanılan puanlar sadece akaryakıt da kullanılıyor diye biliyorum sistemde akaryakıt puanı ayrı bir yerde görünüyor Ben de 0.86 kuruş diye Geçen ki kampanyadan kazandığımız 50 lira ayrı görünüyor Yani 3 tane ayrı puan kafam karıştı Onun için sorayım bir dedim
    Markette kullanamazsınız. Sistem izin verse dahi sizden geri alırlar. Uyarı olarak zaten not düşürülmüş: Kanun gereği akaryakıt puanları sadece akaryakıt alımında kullanılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sıkıntı olmaz kullanabilirsiniz o dediğiniz markaya özel kampanyalarda geçerli, zaten kullanmak istesenizde kullanamazsınız o puanları. Ama bu kampanyada kullanılır yapikredide 2 kampanyadir kullanıyorum sıkıntı olmuyor

• avantis A kullanıcısına yanıt
    chessmania kullanıcısına yanıt
    İlk fırsatta deneyerek bilgi vereceğim genellikle migros hediyem karta yükletiyorum orada deneyeceğim ve paylaşacağım cevap ve yorumlar için teşekkür ederim
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    Yok sormadım olsa da olmasa da alacaktım

• Bugün markette a101 de kullandım hata vs vermedi ilerde geri alırlar mı bilmiyorum ancak kampanyada sadece akaryakıtta kullanılır vs demiyordu sanırım

• Şimdi yine baktım petrol ofisinde sadece akaryakıtta kullanilabilir derken 4x100 de böyle bir madde yok. Kullanabilirsiniz bence

• Bu 4×100 akaryakıta 50 puan kampanya başlığı altında yansıtılmış zaten akaryakıt puanı olarak geçmiyor.Bu nedenle akaryakıt harici de kullanılabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmessi

Bu 4×100 akaryakıta 50 puan kampanya başlığı altında yansıtılmış zaten akaryakıt puanı olarak geçmiyor.Bu nedenle akaryakıt harici de kullanılabilir
    Dediğiniz gibi kampanya puanı olarak geçiyor. Akaryakıt dışında da kullanabiliriz anlamı çıkar. Yine de çekiniyorum.

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    normalde akaryakıt puanı sadece akaryakıtta kullanılıyor,eğer bankkart mobil uygulamada yüklenen puan akaryakıt dan farklı bir yerde gözüküyorsa bir denemekte fayda olabilir.ilave puan veya ek puan tarzı işlemlerde bazen böyle durumlar olabiliyor.
    (toplam combo lira tüm puanların toplamı olduğu için o tutar hepsinin toplamı yanıltmasın)
  • yakıt alımından kazandığım 50 lirayı lcwde bugün kullandım. Bakalım geri alacak mı? Kampanya puanı diye geçiyordu.

Ben de merak ediyorum bunu. Salı dan sonra benzinde indirim olacakmış. Benzin de alınabilir. LPG li araç kışın çok benzin tüketiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Kışın tüm araçlar coşuyor zaten dizel aracım var fark etti beyefendi hemen.

Combo karttan kazandığım puanlara baktım mayıs ayından itibaren 400 TL civarında kazanmışım inşallah bozmadan artarak devam eder bu güzellikleri yoksa ziraat imajını düzeltemez kolay kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadas2558 -- 18 Kasım 2018; 22:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avantis

yakıt alımından kazandığım 50 lirayı lcwde bugün kullandım. Bakalım geri alacak mı? Kampanya puanı diye geçiyordu.
    Sanmıyorum,yasal zorunluluk sebebiyle metine ekliyorlar.Sistem harcamaya onay vermişse iş bitmiştir.
    Zaten gerçek akaryakıt puanı nı ayrı başlıkta gösterip kullandırmıyor farklı pos cihazında.

Merhaba,
    50 Tl. Combo lirayı Şok ve A101 de parça parça kullandım.
    Bilginize...
  • 50 combo lira kullanım son tarih ne zamandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan1287

Merhaba,
    50 Tl. Combo lirayı Şok ve A101 de parça parça kullandım.
    Bilginize...
    Sorun nasıl kullandığımız değil sorun akaryakıttan kazandığımız puanı akaryakıt sektörü dışında bir yerde kullanmamız.

• Bugrabal B kullanıcısına yanıt
    16.12 hocam bu kazanılan 50 TL için tarih

• Merhabalar. İnternet sitesinde okudum ama yine güvenemiyorum ayrıyeyen başvurumu da yaptım. Herhangi bir ücret alınıyor mu bu karttan?

• bende ziraatten maaş aldıgım için verdiler bizede komboyu 1.sorum faturalarımı falan hep buradan ödüyorum çok rahat 300 ü buluyor bunlardan kombo lira kazanıyormuyum forumu okudum baştan sona ama yazan çıkmamış görmedim 2.sorum kampanyalara katılınca mı aidat kesintisi başliyor yoksa katılmadanda zaten kesiyorlar mı plati kart benim ki
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.