Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kenny5 , Sta07 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.640
Cevap
505
Favori
1.249.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yasal düzenleme gereği sadece akaryakıt alışverişinde kullanabılecek yazıyordu böyle mi oldu acaba artık.

birde bu combo liraların kullanma tarihi oluyor 1 ay kullanmazsam silinir gibi muhabbet var mı uygulamada görmedımde bekletip boşuna sildirmeyelim diyecektım
  • Hepsiburada dan alışveriş yaptım ama taksit olmadı. Kampanyaya katılmak mı gerekiyor yani mesajla üyelik felan veya sanal kartla aldım asıl kartla mı almam gerekiyor du

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High_ToweR

Hepsiburada dan alışveriş yaptım ama taksit olmadı. Kampanyaya katılmak mı gerekiyor yani mesajla üyelik felan veya sanal kartla aldım asıl kartla mı almam gerekiyor du
    Faizsiz taksit kampanyasi uye isyeri olmayan yerlerden alisverislere taksit veriyor. Hepsiburada uye isyeri o yuzden taksit olmamistir

• eski ziraat hesabı aktifleştirdim.
    comboya int. bank. başvurdum. uygun görülmedi.. gelir durumunu yükselterek başvurayım dedim.. haftada bir kez başvurma hakkı veriyor..
    üye işyeri omayan yerlerden taksitlendirme olayı güzel duruyor. altın alıp taksitli ödemek mümkün olursa güzel olur..
  • Amazon taksit olmadı bende dönem içi islemlerede düştü alışveriş ama sadece erteleme seçeneği çıkıyor taksitlendirme yapmıyor

• Babamın kart limiti 900 tl. Minimum zararla ne alabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üye işyerinden (sağlık sektörü) 4500 TL'lik işlem yapacağım. İşyeri 4 taksit yapabiliyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Tek çekim yapsam sonradan taksitlendirme yapabilir miyim diye. Müşteri temsilcisi ziraat posuysa 3 kez ayrı ayrı 1500 TL peşin çekim yaptırırsanız sonradan 9 taksit yapabiliriz dedi. Ama burayı okuyunca üye işyerine taksit yapılmadığını gördüm. Hangisi doğru? Bir bilenden yardım lütfen.

• t_01 T kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayın. Yardımcı oluyorlar.

• era13 E kullanıcısına yanıt
    Taksit yapabilen bir işyeri ise üye işyeri olma ihtimali yüksek hocam, mh ipi ile zaten kuyuya inilmez, çoğu bihaber kampanyalardan, ben olsam mümkün ise cüzi bir miktar çekip uygulamadan kontrol eder, taksitlendir butonu var mı ona göre pozisyon alırdım, riske atmazdım.

Edit: Şuanki kampanya sadece üye işyeri olmayan işlemleri faizsiz taksitlendiriyor, mh kastettiği 9'a bölme olayı üye işyeri olup faiz ile taksitlendirme olabilir, önemli olan faizsiz bölmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 28 Ocak 2019; 20:47:13 >
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    işlem sonrası anında taksit olayı uygulamadan görünüyor mu? Yoksa dönemiçine mi düşmesi lazım?
    Edir ;) hocam bahsettiğin başka bir kampanya galiba. Bu kampanyanın ismi nedir, bilginiz var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi era13 -- 28 Ocak 2019; 20:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t_01

Amazon taksit olmadı bende dönem içi islemlerede düştü alışveriş ama sadece erteleme seçeneği çıkıyor taksitlendirme yapmıyor
    Çok entarasan. Ne aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih999

Çok entarasan. Ne aldınız

Alıntıları Göster
    Kulaklık almıştım tek taksit 😊 erteleme çıkıyor ama taksit seçeneği çıkmıyor çok ilginç

• era13 E kullanıcısına yanıt
    Anında görünüyor.

Bilgiler için teşekkürler.

• Altın alımında taksit yapılabiliyor mu. Yapan var mi

• Flodan ayakkabı alsam en fazla kaç taksit yapılır. Birde üye işyeri mi sayılıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8E31AFE1A

Flodan ayakkabı alsam en fazla kaç taksit yapılır. Birde üye işyeri mi sayılıyor ?
    Flo üye işyeri, faizsiz taksit yapılamıyor.

Peki giyimde taksit sınırını biliyor musunuz? Ayrıca hangi sitenin üye olup olmadığını nereden bilebiliriz?

• Herhangi bir ürüne tıkla. Altta TAKSİT seçenekleri yazar. Ziraate TAKSİT gözükmüyorsa üye işyeri değildir.
    N11 gittigidiyor amazon üye Isyeri değil denedim oldu.
    Amazon 12 n11 5 TAKSİT yaptı denediklerim

• Atatürk üniversitesi Online harç ödemesi yapacağım.
    Taksit yapar mı diye merak ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.