Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vakıfbank'a gittim az önce. Vakıfbank ziraatin verdiği belgeleri imzalamıyor. Sebebi o evrakları vakıfbank kabul etmiyormuş. 1-2 gün içinde genel merkezden bir tebliğ gelir dediler. Kendileri bir form oluşturup verebilirlermiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.çınar

vakıfbank'a gittim az önce. Vakıfbank ziraatin verdiği belgeleri imzalamıyor. Sebebi o evrakları vakıfbank kabul etmiyormuş. 1-2 gün içinde genel merkezden bir tebliğ gelir dediler. Kendileri bir form oluşturup verebilirlermiş.
    Hocam adam niye imzalasın ki öyle bir zorunluluğu yok ki adamların, ben olsam bende imzalamam ziraatın hazırladığı belge ziraatı bağlar, adam hem müşterişini kaybedecek birde sen kredi çekebil diye evrak imzalayacak başlı başına hatalı bir uygulama.

Ayrıca çoğu banka şubeden kapatmıyor kartları telefon ile müşteri hizmetleri aracılığı ile kapatıyor, şubeden kapatsa dahi o evrağı imzalayacak banka olduğunu sanmıyorum, adamlar safmı hem müşterisini kaybedecek hemde kendi ile alakası olmayan bir evrağı imzalayacak.
  • geçmişten yüklü borcu olsun, iyi bir maaşı olsun, iyi bir kredi notu olsun. bu üç şartı sağlayabilen var mı?

borç batağına batanın kredi notu düşüktür haliyle, bana çok saçma geldi.
  • Her şube bi tarafından evrak listesi oluşturmuş, hepsi farklı bişi istiyor bu işin bi standardı yokmu ya
  • Ziraat kendi kartına işlem yapıyormuş diğer bankalar kapatma yazısını veremedikleri için şu an başka kartlara işlem yapılmıyor cevabı aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.çınar

ziraate gidip soran arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Önce ziraate gidip sistemden kart borç toplamına bakılıp genel müdürlükten onay mı alınıyor yoksa borçlu olduğumuz diğer bankalardan borç ve kapatma belgeleri alındıktan sonra mı genel müdürlükten kredi onayı alınıyor?
    Krediyi kullanan oldu mu ?

• herdemasivemavi H kullanıcısına yanıt
    Ben gittim borcum vakıfta idi iki evrak verip bankaya yönlendirdi. Vakıfbank gişedeki görevli genel müdürlüğün yazısını beklediklerini söyledi 2 gün kadar sürebileceğini belirtti. Bekliyorum şimdilik

• ben şuan baktım 4 kredi kartımla 24 bin borç var.çekebilirmiyim acaba denesem mi

• ozzyken kullanıcısına yanıt
    Yasal takipe takıldı ise. Boşa gitme.. Kapsam dışıdır..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Business kartlar dahil mi.acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vakif, henuz hazır degil diyor yani.
    Peki garantiden soran oldumu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim yasal takip yok ama memur 4000 tl maaş alıyorum sen ödersin derlerse boşa kürek çekmeyelim amaç sıkışmadan ödemek

• Benim bu yapılandan anladığım cidden çok yerinde bir işti ancak arkasında öyle kocaman bir problemle ortaya atıldıki ziraat bankası neyi istediğini bilmiyor karşı bankalar da ise durum müşterilerini kaybetmek istemiyorlar ancak uygun vadelerde sunamıyorlar sonuçta özel bankalar resmen zararına bir işe girişmezler ziraat bankasının istedikleri ise tam bir saçma benim kartımı adamların şahıs olarak bize bile kapatma yetkileri olamayıp direk müşteri temsilcisine yönlendirme yapmaları şimdi ise ziraat onlardan iptal onayı istiyor imza sirkülerini paylamamakta garanti ve vakıf ısrar ediyor benim gördüklerim bunlar kocaman bir sorun. Kısa sürede çözüleceğini sanmıyorum ziraat ya herkese diyecekki arkadaş sen bana extreni getir kaç bankadan ne kadar borcun varsa ben senin için merkeze bir değerlendirme yapayım sonra uygun olursa gerekli işlemleri başlatalım gidecen bu kadar zahmet çekecen birde gelecen ziraat sana diyorki kusura bakma uygun değil yahu kardeşim baştan söylesene şunu tamamen anlamsız ve saçma bir uygulama bakalım ne zaman düzeltecekler.

• Size de kefil şart dediler mi? Kredi puanım iyi, problemim yok. Daha bakmadan kefil şart diyor benim şube. Sizde durum nasıl
  • Kkb notuna nasil bakabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Şimdi Zirat Bankası şubemi aradım müşteri temsilcisi ile görüştüm.
    Kefil şart diyor. Hem benden hem kefilden gelir belgeleri istiyor.
    Kredi geçmişim temiz, gelirim yeterli neden kefil gerekiyor dedim.
    Banka istiyor bu kredide dedi. Saçmalık!!!
    demediniz mi bu devirde kim kime kefil olur ,öyle olduktan sonra o kefilden borç alırım diye :)
  • https://bkmexpress.com.tr/kampanya/findeks-1tl/

1 ₺ 'ye Öğrenebilirsin..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah faizden uzak durun diyor, bunlar faizli parayi faizle odeyin diyor, Allah akil versin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Size de kefil şart dediler mi? Kredi puanım iyi, problemim yok. Daha bakmadan kefil şart diyor benim şube. Sizde durum nasıl
    Maaş müşterileri olduğumuz için kefil gerek yok dedi. Demek oluyorki ziraat bankasının maaş müşterilerinden kefil isteği yok.
  • Bir arkadaşım Pazartesi deneyin dedi. Bu hafta sistem direk kefil istiyor haftaya düzelir dedi. Ne kadar doğru çıkar bilmiyorum ama kefil istenenler haftaya denesin.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.