Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Command.com

Tabiki, kapatma yazısı almaya gittiğinizde banka bu faizleri düşecek ve şu kadar öderseniz kartın bocu kalmayacaktır yazısı verecek.

Alıntıları Göster
    ben gidiyorum o vakit
  • Amaç Borçluyu haififletmekse Kredileri de toplasın o zaman.

Şartlara baktım da amaç kullandırtmamak sadece seçim amaçlı bir palavra gibi geldi, utanmasalar şartlar kısmına Seçimlerde AKP'ye oy atacağının noter onaylı dökümünü getirin diyecekler. Hani bu şartları okuyunca olsa da yadırgamazdım.
  • Borcu ödenen bankadaki kredi kartını iptal etme zorunluluğu çok saçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraate gidip soran arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Önce ziraate gidip sistemden kart borç toplamına bakılıp genel müdürlükten onay mı alınıyor yoksa borçlu olduğumuz diğer bankalardan borç ve kapatma belgeleri alındıktan sonra mı genel müdürlükten kredi onayı alınıyor?
  • Bu arada dün enpara.com kredi kartı için aradım enpara yı bizi bu kampanya kapsamıyor dediler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi Zirat Bankası şubemi aradım müşteri temsilcisi ile görüştüm.
    Kefil şart diyor. Hem benden hem kefilden gelir belgeleri istiyor.
    Kredi geçmişim temiz, gelirim yeterli neden kefil gerekiyor dedim.
    Banka istiyor bu kredide dedi. Saçmalık!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Enpara ek hesap borcu gibi borçları da kapsıyor mu acaba?
    Sende bendensin...
  • Tek merak ettiğim banka kartlarımı kapattıktan sonra farklı bankadan kredi kartı alabilirmiyim? Banka çalışanları verilmiyor deniyor ama diğer bankalar adına düşünüldüğünde mantıksız oluyor...
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    Enpara müş. hizmetleri biz dahil değiliz dedi. QNB finansbank müş. hizmetleri şubeye gidin detaylı bilgi alırsınız dedi. anlaşılan daha oturmadı sistem.
    Yalnız bu kefil ne alaka?

• Yaw enpara nasıl imzalı kağıt alicaz şubeye gitsem yok diyecekler ayrıca başka il ilçedeki şubeden nasıl imza alacazz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Kesinlikle.. Bugün aklıma geldi.. Diğer bankalar dan da bir Atak bekliyorum. Bakalım onların Oranları ne olacak..

Hazırda iş bankasına Borcum var.. İnşallah Güzel bir oranla yapılandırma yaparız..
    düşündüğünüzün aksine
    diğer bankalar hiç bir atak yapmayacaklar
    batık kredi kartlarından anaparayı kurtarma yeter diye düşünür büyük bankalar
    hatta alacakalrını %10-15 le aracı şirketlere satarlar
    googledan örneklerine bakabilirsiniz ( kredi ve kartı alacakları satış devir yazın ,hatta en son garanti satmıştı ... bedeli görünce şok olacaksınız )
    faiz değil tamamının ödenmesi kişileri değil buyuk bankaları çok sevindirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithgebze

düşündüğünüzün aksine
    diğer bankalar hiç bir atak yapmayacaklar
    batık kredi kartlarından anaparayı kurtarma yeter diye düşünür büyük bankalar
    hatta alacakalrını %10-15 le aracı şirketlere satarlar
    googledan örneklerine bakabilirsiniz ( kredi ve kartı alacakları satış devir yazın ,hatta en son garanti satmıştı ... bedeli görünce şok olacaksınız )
    faiz değil tamamının ödenmesi kişileri değil buyuk bankaları çok sevindirir.

Alıntıları Göster
    atladığın bir nokta var. adamlar diyorki bocunu zamanında ödeyenler bu yasadan yararlanacak. yani garantiye ben mışıl mışıl faizimle beraber her ay aksatmadan ödüyorum. adam beni kaybetmek ister mi?

senin dediğin, borcunu hiç alamasaydı garanti bankası, bu yasa da borcunu ÖDEYEMEYEN KARA LİSTEYE GİRMİŞ olanları kapsasaydı o zaman atak felan yapmazdı.
  • bende öyle düşünüyorum umarım öyle olur
  • Bu yapılandıranların kredi kartlarının iptali ve Ziraatten kk verilmesi iyiymiş...Sanmıyorum ama yapılandıran çok olursa Ziraat kk piyasasında tek el olabilir...BDDK buna izin verir mi, haksız rekabete girer mi, diğer bankalar ne der?
  • Bir arkadaşım Ziraat'te çalışıyor. Hemen yan binalarında Yapı Kredi var. Yapı Kredi kredi kartı borcu yazısını vermek istemiyormuş. "Biraz bekleyin biz de kampanyalar yapacağız, genel merkezden haber bekliyoruz, şu an veremiyoruz yazıyı, kapatamıyoruz vs." diyorlarmış.
  • Towa kullanıcısına yanıt
    iyi de benim anlamadığım nokta şu. örneğin yapı kredideki borcumun asgarisini ödeyeceğim takibe düşmemek için. Daha sonra ziraat veya yapı kredinin kampanyasından yararlanmak istediğimde benim şimdi ödediğim asgari para kampanyaya dahil olacak mı? Dahil olmayacaksa beklemenin anlamı yok ki?
  • ali.çınar A kullanıcısına yanıt
    Geriye kalan üzerinden hesaplanacak senin kredin. Burda en büyük sıkıntı milletin zaten dara düştüğü için ziraatın kredisine sarılması, yok kefil di yok kredi notun düşükmüş bu kadar eleme olursa kimse yararlanamaz.

• ali.çınar A kullanıcısına yanıt
    Ben inanmıyorum Ziraat kadar avantajlı bir teklif yapacaklarını özel bankaların. Yapabileceklerini diyeyim hatta. 24 ay 1,10 & 60 ay 1,20 mevcut kredi faizlerinin yarısından bile az. Hatta 60 ay yok bile, alamıyorsun. Oyalamaya veya başka çakallıklar yapmaya çalışıyorlardır.
  • Bu krediden kimse faydalanamayacak, ona göre tüm ayarlamaları yapmışlar.
  • Faydalı bilgiler bu konuda, sorun soran çok olmuştu su kadarını odedım kalan ne olacka dıye
    https://www.haberturk.com/kredi-karti-yapilandirmasinin-ayrintilari-neler-2287423-ekonomi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 10 Ocak 2019; 14:26:08 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.