Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Krediye erken kapama durumunda indirim oluyor mu acaba?
  • Kartların son ödeme tarihi bugün, kartları 10 gün önce kapattırdım ama hala findeks e yansımamış. Bugün kullanmazsam krediyi gecikmeye düşecek borcum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mumya1988 M kullanıcısına yanıt
    başka şubeye daha gidin.
    benden direk kefil istediler.
  • yaniyorsunfuatabi kullanıcısına yanıt
    normal kredi gibi.
    erken kapatmak isterseniz indirim oluyor tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mghxsds

Kartların son ödeme tarihi bugün, kartları 10 gün önce kapattırdım ama hala findeks e yansımamış. Bugün kullanmazsam krediyi gecikmeye düşecek borcum. Nasıl bir yol izlemeliyim?
    Ödemeyeceksiniz hocam bende kart kapansın diye 1 hafta ödemedim findeks puanı biraz düşer ona da yapacak birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mghxsds M kullanıcısına yanıt
    Krediniz onaylandığı için geçilmeye düşmesi herhangi bir sakınca olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_41

Kredi onay zamanı tekrar borca bakıyorlar.
    Borcun yoksa krediyi vermeyebilirler.
    Keşke kredi kartına hesabınızdan ödeme talimatı vermesediniz
    yok dediğin gibi olmadı. İlk başvurumdaki kredi kartı borcu neyse ona göre kredi çıktı. Şimdi akbank da 3000 tl kredi kartı fazlalığım var. Eminim şimdi beni uğraştıracaklar. Teb bankasındada fazla ödeme oldu ama teb gerçekten çok dürüst bir banka. Orada sorun olmaz geri öderler
  • 2000watts kullanıcısına yanıt
    ENPARA.COM ahh ahhh 1300tl fazla ödemem var halen daha dönüş yapmadılar tarafıma. 4 kere aradım daha yatırmadılar parayı.

• bilmiyorum aramaya gerek var mı? kart kapalı ve fazladan para var. o parayı tutmaları imkansız. Bakalım göreceğiz.
  • Beklemekten başka çözüm yok, findeks puanım 1500 den 100 e düştü 3 günde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal kartımı hemen kapattım ancak ek kartımı kapatmadılar şaka gibi... sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

yok dediğin gibi olmadı. İlk başvurumdaki kredi kartı borcu neyse ona göre kredi çıktı. Şimdi akbank da 3000 tl kredi kartı fazlalığım var. Eminim şimdi beni uğraştıracaklar. Teb bankasındada fazla ödeme oldu ama teb gerçekten çok dürüst bir banka. Orada sorun olmaz geri öderler

Alıntıları Göster
    Bende de boyle bır durum olacak, kart kapalı fazla para olacak, sorun cıkarmadan hesaba aktarırlar herhalde degıl mı ?

• bugün ziraat aradı ve kkb de tüm kartların kapandığı görünüyormuş. İyi dedim yarın gelirim , yanınızda 300 TL getirin dedi! Ne alaka dedim ? Hayat sigortası falan zırvaladı. E kardeşim bende sigortacıyım ben keserim kendime sigorta diyince geri vites yaptı.
    1- hayat sigortası 18 tl
    2- eşya sigortası 76 tl ( bunun için hiç itiraz etmeyeceğim poliçeyi göreyim ya hasar yaratıcam ya da iptal edicem)
    3- EFT ücreti. ödeme başı 55 tl *2 bu kadar eft olur mu dedim yarın bakarız dedi.

Kısaca 200 tl'yi yarın bana yaslayacaklar.
  • 24.01.2019 da sadece maaş bordrosuyla başvurdum. 31 aralığa kadar olan ödemelerinizi hesaplıycaz dediler tamam dedim. Bugün banka onaylandı gelin dediler gittim. Kredi hesabıma geçti 3 karta ödeme yaptım 31 aralıktan sonrada harcamalarım olmasına rağmen yatan krediyi eft yaptığımda tüm kartların kapandığını gördüm. Aynı zamanda hesabımda para olmamasına rağmen kredi ile ilgili ücret ve kesintilerde krediye dahil edilmişti sanırım çünkü kartları ve kesintiler ödediğimde yine sıfır kaldı bakiyem. Demekki gün olarak hesap yapamıyorlar kkb verileride borcun tamamını gösteriyor.

Bir başka konu kesintiler:
    15.000 tl için 36 ay vadede
    77 tl kredi kullandırım bedeli
    83 tl hayat sigortası kesintisi yapıldı
    Eft işlemleri bankacı memurun yanında internet şubemden ücretsiz gerçekleşti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mghxsds

Bende de boyle bır durum olacak, kart kapalı fazla para olacak, sorun cıkarmadan hesaba aktarırlar herhalde degıl mı ?

Alıntıları Göster
    vallahi bilmiyorum. her halde kimsede bilmiyor. Puanım düşmesin diye 3 kredi kartıma ekstre borcu 5000 tl ödeme yaptım. Aslında bu kadar olmazdı ama akbank ekstrenin geri kalanınıda almış. ben sadece asgarisini ödemiştim. 5000 tl de çok para.
  • bennett.antony B kullanıcısına yanıt
    benim kredinin içinden aldılar o dediklerinizi.
    ekstra para istemediler.
  • merhaba arkadaşlar bende bugün krediyi kullandım.
    toplam 24400 tl kredi çıktı bana ama kart borçlarına yetmedi malesef.

masraf olarak kredinin içinden
    298 tl ferdi kaza
    218 hayat
    128 l kredi tahsis ücreti
    55x3 165 tl 3 tane karta eft ücreti aldılar.

24400 ün ödemesi 60 ayda ilk ay 700 sonrası 59 ay 610 tl.

218 ile 128 e neysede 298 tl ye itiraz ettim ama zorunlu dediler onunla ilgili ne yapabiliriz arkadaşlar?
  • Kartınızın toplam limitinin üstünde para yatırınca mesela kart limiti 5000 diyelim 5000 borcu yatırdık 200 tl arttı o tutarı m.h ile konuşarak hesabınıza aktarabilirsiniz en azından akbank yapıyor , enparada da oluyor.

• cturkmen1453 kullanıcısına yanıt
    Ya bu nasıl iş anlamıyorum. Biz 10.750 tl çekiyoruz 24 ay, adamlar 150 tl ekstra + 79 tl de ekstra eşya sigortası yansıtıyorlar. Bunlar tamamen şubenin işgüzarlığımı o zaman? Devlet bu ya. Hadi özel banka olsa anlayacağım... Şimdi biz bu durumda nasıl bir yola başvurmalıyız acaba bu bedelleri geri iade isteyebilmek için?
  • Benim takipteki kredim nedeniyle esime bu krediyi vermediler. Bu nedenle reddedilmesi olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.