Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün 2 otomatik ödeme talimatına 230 tl lik sigortaları iptal ettirdim. Ama eft ücretine bir şey yapamam dedi. 21000 tl ye 350 tl kesti yani.
  • Az önce şubeye gidip sordum benim mevla 6 bin TL olduğu için en fazla 400 TL masraf çıkar dedi eleman bende beklemeye karar verdim kredi çıkınca belli olacak sanırım herşey sonradan iptal olacak sigorta varsa iptal ettiririm bende hocam sağ olun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Tikli Hoca

Bugün 2 otomatik ödeme talimatına 230 tl lik sigortaları iptal ettirdim. Ama eft ücretine bir şey yapamam dedi. 21000 tl ye 350 tl kesti yani.
    Bende yeni yaptırdım sigorta yi iptal ederler mi fatura talimatina benden hemde talimat vermemi istediler bende 2 tane verdm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankhenathon A kullanıcısına yanıt
    Bence görüşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser_aga_83

Akbank ile işim bitsin bi daha bankalarının önünden bile geçmem. Gerçi bu onların umurunda olmasada bireysel olarak tepkjmi koyayım en azından
    Niye ki?

• faithgebze F kullanıcısına yanıt
    müşteri hizmetlerini arayıp talep edeceksin ister subeden elden alabılırsın yada berlirttiğin hesaba iban no verin gönderecekler. senın işin o. ziraat karısmaz. vermek zorundalar işi yokuşa süremezler.

• uzzd kullanıcısına yanıt
    Başvurudan 1 gün sonra onaylandı kredim, maaş mğşterisşyşm kredi skorum da fena değil. Bir hafta sonra da kartlar kapandı işlemler bitti

• tommy16 T kullanıcısına yanıt
    ben kredi kartımı müşteri hizmetlerinden kapattırdım. 3 gün sonra banka beni arayıp puan falan teklif etti, kabul etmedim. tamam kapattık dediler. kkb'ye düşmesi kaç gün sürer...
  • Ancyraa kullanıcısına yanıt
    Evet

• Takipte kalayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilgi ile şubemle görüşürüm en azından o masraflardan kurtulurum haber verdiğiniz için teşekkürler..
  • Bende tecrübelerimi yazayım.
    Aralık ayı bodro ve ssk dökümü ile şubeye gittim.Kadın başladı işlem yapmaya.Yaklaşık 20 bin borç var takip gecikme yok.Sistem negatif bilmem ne veriyor dedi tam anlayamadım.Eşinizin çalışma durumu etkilemiyor bu önemli benim gibi buna güvenmeyin.5.500 tl bodro verdim ve üzerimde 5 kredi görünüyor.Muhtemelen gelir gideri karşılamıyor gibi göründü.Yada maaşın %50 sini geçti.I ıh olmuyor dedi kadın.Bende uzatmadan "Allah ıslah etsin seni zırto, ne hallere düştük, iş görüşmesi yaptık sanki ,bok gibi para harca git avm ye o çok beğendiğin columbia montu al şimdi" serzenişleri eşliğinde şubeden ayrıldım.

İzlenimlerim ;

Alayı emekli tayfası.Müthiş yoğunluk var şubede bundan sebep.Prosüdür oldukça çetrefilli ,gelenlerin bir kısmı kredi kartı bir türlü kapanmayanlar, kkb de görünmeyenler. .
    Çalışanlar bezmiş durumda.
  • kapattığı ekstresinde taksitli nakit avans olan arkadaşlar var mı?

kart kapanırken taksitli nakit avansın faizinin silinmesi, toplam tutarın düşmesi durumu nasıl çözülüyor? taksitli nakit avans borcu vadesi gelmeden ödendiğinde faiz düşer normalde.

örneğin: 10.000TL borçlu bir kart var. 4250tl nakit avans çekilmiş. bu borcun 5000tl'si taksitli nakit avansın toplam tutarı. bu borç bugün ödendiğinde ödenmesi gereken miktar 9300tl olsun. kredi verirken bunu nasıl yapıyorlar? banka sistemden bakıp 10000tl kredi başvurusu yapacak. sonrasında karta 10.000tl gönderse bile bunun 700tl'si artı bakiye olarak oluşur. vadesi gelmemiş borç için banka faiz alamaz.

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    İlgili bankadan bugün kart kapatılırsa kapama tutarı nedir diye yazı almanız işleri kolaylaştırır

• köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler birkaç sayfa önce cevap verilmiş farketmemişim

• şube ile bugün görüştüm ocak ayındaki harcamalar çıkmıyor. Aralık ekstre borcu 3500 şuan ki borç 6000 banka da çıkan 4100 anlayamadım durumu.
  • Garanti kredi kartım bugün iptal olmuş online olarak gördüm ve ziraate gidip onaylanmış kredimi almak istedim fakat sistemde hala açık gözüküyor? Bunun içinde kaç gün bekleyeceğiz?
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    cevapladık bu soruların hepsini. en azından son 5 sayfayı oku be arkadaşım. belliki yeni değilsin.

erken kapatma söz konusu olduğunda tabiki faiz ödendiği güne göre tahsil ediliyor. bankaya ödenen fazla para ya senın mevduat hesabına yada istediğin baska bir ibana gönderiliyor.
  • Merhabalar;

Geçen hafta çarşamba günü (16.01.2019 tarihinde) tüm kartlarımı iptal ettirmek için başvuru yaptım. Bankaları arıyorum kartınızı kapattık diyorlar. Ziraat Bankasına gidiyorum açık görünüyor deniliyor. Bugün tam 8 gün oldu. Daha kaç gün bekleyeceğiz acaba sistemde görünmesi için. Ya da izleyebileceğimiz başka bir yol var mı? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.