Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kart borcunuzu ödemeden de iptal edebilirsiniz .

Ama bu seferde ileri ki tarihli borçları ceviremiyebilirsiniz . Mutlaka yedek bir kartınızı açıkta bırakın . Ve ziraat bankası kredi kartı verirse alın ama kullanmayın . İlerde kötü günler icin saklayin .

1.1 1.2 rakamlar gerçekten güzel rakamlar .

Kullanabilen yazısında ayrıntısını iyice öğrenelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerakgun

hocam yukarıda ayrıntılı yazdım bakarsanız olayı anlarsınız.

1 ocak itibari ile bugüne kadarki harcamalarınızı sadece siz nakit ödüyorsunuz 31 aralık dahil kredi kartı limitlerine göre kredi çıkıyor ziraat bankası sisteminden görüyor adınıza kayıtlı tüm kartları ve bu rakamları.
    Aralık ayı ekstremizi ödediysek ne oluyor

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    hocam aralık ayı eksternizi zaten 16 17 aralık yada 22 23 aralıkta ödemişsinizdir. ona yapacak birşey yok. siizn bakacağınız 31 aralık gecesi kart limitiniz ne kadar kalmıştı o kart limitinin genel limite kalan kısmını karşılıyor şuanki kredi.

siz sadece 1 ocaktan bu yana ne kadar harcamışsınız ona bakın sadece onları ödeyeceksiniz kredi harici kart kapanması için.
  • ss480 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar Kırşehir, merkez şube
  • esirin60 E kullanıcısına yanıt
    şartlar bu sabah değişti, başvurunun iptal edilip yeniden girilmesini sağlayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

şartlar bu sabah değişti, başvurunun iptal edilip yeniden girilmesini sağlayın.
    teşekkür ederim
  • TylerD. kullanıcısına yanıt
    Nedir son durum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hannibal kullanıcısına yanıt
    Evet dün başvuru yaptığımda sordum onu kapsamıyormuş..

• Kaç günde donus yapıyor bunlar pazartesi başvurdum ne arayan var ne soran?

• Bugün banka ile konuştum. 9.200 + 3.775 TL lik iki kartıma toplamda 13.000 TL kredi talebinde bulunduk. Dün taksiti biten kredim nedeniyle istediğim vade çıkmadı. Bu nedenle Cuma tekrar deneyeceğiz. Her iki kartımda da nakit avans mevcut. Hatta 9.200 TL'lik kartımın %90'ı taksitli nakit avans. Normalde 2.000 TL civarında bir faiz düşümü olması gerek. Kart kapatma sonrasında elime para geçecek mi yoksa geçmeyecek mi göreceğiz bakalım.
  • Lusage kullanıcısına yanıt
    başka bankadaki kartınızın kapatılması veya ziraate taşınması ile ilgili konuştunuz mu? ziraatin tavrı nedir?
  • ali.çınar A kullanıcısına yanıt
    Sadece Vakıfbank ve Yapı Kredi bankasında bulunan kredi kartlarımın kapatılması ile ilgili konuştuk. + olarak KMH'ları sordum. KMH'ları krediye dahil etmiyorlarmış.
  • Lusage kullanıcısına yanıt
    kredi kartlarını kesin kapatın diyorlar yani... peki limitlerinin ziraat kredi kartına taşınmasına ne diyorlar?
  • Evet Kredi Kartlarının kapatılmasını istiyorlar. Amaç o zaten.

Limit konusunda ise ben artık Kredi Kartı kullanmayacağım için o konuda herhangi bir sorum yada talebim olmadı.
  • biraz önce vakıfbanktan çıktım,memurum ve maaş müşterisiyim. 10 bin limitli kartım için görüştüm ve söylenen şu "aralık ayı ekstresini öderiz, 3 bin civarı,o kadar" ! yemin ediyorum hiçbir şey anlamadım! günlerdir haberlere 'son dakika,flash' diye yansıtılan bu mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmehcik_71 -- 16 Ocak 2019; 15:40:21 >
  • Merhabalar;

Az önce Ziraat Bankasından aradılar. Krediniz onaylandı, öncelikle kredi kartınız bulunan bankaları arayıp kartlarınızı kapattırın dediler. Sistemden göründükten sonra kredinizi kullanabilirsiniz diye söylediler. Şimdi borcun tamamı ödenmeden banka kredi kartını kapatacak mı? Bu şekilde işlem yaptıran oldu mu? Olduysa bilgi verirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esirin60

Merhabalar;

Az önce Ziraat Bankasından aradılar. Krediniz onaylandı, öncelikle kredi kartınız bulunan bankaları arayıp kartlarınızı kapattırın dediler. Sistemden göründükten sonra kredinizi kullanabilirsiniz diye söylediler. Şimdi borcun tamamı ödenmeden banka kredi kartını kapatacak mı? Bu şekilde işlem yaptıran oldu mu? Olduysa bilgi verirse sevinirim.
    kartımı kaybettim diye arayın
    yenisnin basılmasını istemeyin
    bakalım ne diyecekler

işllemi ziraatın kapısında yaparsınız
    işlem bitincede içeriden ziraati halledersiniz

sonucuda bizl paylaşırsınız....
  • 23000 kredi onaylandı bir gün önce garantiyi arayıp kayıp çalıntıdan kapattırdım. Kart kapalı ama ziraatin baktığı ekranda hala aktif gözüktü. Bir kaç gün sürebiliyormuş diğer bankaların merkez bildirmeleri gerekiyormuş kapalı gözükmesi için. Yarın bi daha bakacağız bugun ekstrenin son günüydü kötü oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengizxx27 -- 16 Ocak 2019; 18:25:43 >
  • Benim iki kart vardı axess ve bonus, Ocak ayında yaptığım harcamaları tek tek ekstredan hesapladık, çıkardık 300 tl gibi bişeydi. Krediye öyle başvurduk, öyle onaylandı. Bugün görevli artık Ocak harcamalarını düşmüyoruz toplam borç neyse sistemden görüp öyle krediye başvuruyoruz, artık işimiz kolaylaştı dedi.

Kredisi kesin onaylanacağını düşünen arkadaşlar şimdiden kartlarını kapatsın. Sistem görünmesi zaman alabiliyor.

Bu arada taksitli avanslarım vardı iki kartta axess toplu para gelirse erken kapama indirimi yapacaklarını söyledi müşteri hizmetleri. Burdan gelen indirimi cebe atacağım:). Bunusta durum karışık müşteri hizmetleri kapattığınız için hiçbir işlem yapamıyorum, şubeye görüşün dedi.

• Evet vakıfbank ilgilenmiyor ya da gelen talimat öyle.Müşteri hizmetleri "Başka bankadan çekilen krediler de dahil" dedi, bankaya gittim "aralık 2018 ekstre borcunu öderiz" dediler. Sonrasında ziraat'e gittim. Arkadaşın söylediği gibi kartı kapattırıp 1-2 gün için merkez bankasına düştükten sonra veririz diye söyledi. Bence hemen kartı kapattırmak mantıklı olmaz, çıkmazsa daha kötü olabilir. Ama kısacası ziraat ilgileniyor, vakıfbank'ın konudan haberi yok.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.