Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.629
Cevap
505
Favori
1.248.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parafla anlaş gitsin. Neticede o da kamu bankasının. Hem paraf büyür hem bankan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 19 Şubat 2018; 16:58:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Cinemaximum yeterde artar onlar için malum istanbulda 24 liraya girdiğim Cineximum sineması vanda memurum burda 9 lira İstanbuldakilere yazık

• Ayin kampanyasi adi altinda kampanya yapmis20 tl puan demis 100 tl uzerine %5 puan

• Android uygulamasından şimdi baktım: Fiziki kredi kartım Maximum olarak duruyor ama sanal kredi kartım değişmiş combo adını almış. Sanırım sanal kart Maximumdan ayrıldı. Zaten bir kampanyası yoktu.

• pelerinlikedi P kullanıcısına yanıt
    Kaldırılmadı halen şirketin unvanı T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

Sadece diğer özel bankalar gibi daha marka olabilmek için markadan bu ifadeleri kaldırdılar. Halk Bankasında halen Türkiye ifadesi yer almakta. Evet, sitesinde logoda yer almıyor ama site başlığında gayet açıklıkla yazıyor. Düşman olunsaydı bu ifade de kaldırılır hatta şirketin unvanı tamamen değişirdi. Hatta kanun değiştirmek çok kolay, istense şu mevzuat anında değiştirilirdi;http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.4603.pdf

Ek olarak: Ziraat Bankası'nın logosuna dikkatlice bakınız. T.C. açıkça yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ya herro ya merro -- 19 Şubat 2018; 20:17:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet valiliklerden de kaldırılamadı. O indirdikleri tabelaları tekrar taktırdık. Çünkü Türk milletini buna ikna edemezler. Cumhuriyeti silip kimsenin tebaası, kölesi yapamazsınız bizi.

• Combo mombo bilmem de bir diğer bankalara bakıyorum bi de bunlara. Adamlar ne kampanyalar yapıyorlar.Yırtınıyolar müşteri gelsin gelen müşteri kaçmasın diye. Ziraat anca öğrenciyi memuru kendine mecbur edip ekmeğini yesin. Hakkını helal etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 19 Şubat 2018; 21:39:16 >
  • yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Site tasarımı değişiyor.

Yakında sanırım Mart başında yayınlanacak.

Ayrıca mobil uygulamalar devreye girdi, bankkart.com.tr de yayınlanacak yakında. Reklam ve tanıtım daha sonra. Reklamı bence Türkiye Kupası sponsoru ve orada yapacaktır diye düşünüyorum.

• BOŞTA olan ünlü bulamadılar sanırım reklam için

şahan,cem,ata dolu

en boş tarkan..combolu bir şarkı yapar artık
  • Ya herro ya merro kullanıcısına yanıt
    Subliminal logo kendileri zor fark etmiştir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • macnair kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de ziraatte çalışıyorum. Cüzdan uygulaması şu an olmayacak değil var bile. Bankkart diye indirebilirsiniz uygulama mağazalarından. Çalışanları kullanıyor ben de dahil bize önden verildi gayet memnunum.
  • pelerinlikedi P kullanıcısına yanıt
    Bilgin yok konusuyorsun bankanın tam adı: Türkiye Cumhuriyeti Ziraat bankası; belgelerde ve kamuda uzun adı var diye Ziraat bankası diye hitap ediliyor; sen nerelisin dediklerinde Türkiye Cumhuriyetindenim mi diyorsun, Türküm diyorsun. TC düşmanlığı falan bırak bu söylemleri.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Bankkart app adı
  • combo kartımı alışverişte kredi kartı olarak kullandım,anında maximum kartım iptal oldu,önce ek kart olarak gözüküyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: politiks

Bilgin yok konusuyorsun bankanın tam adı: Türkiye Cumhuriyeti Ziraat bankası; belgelerde ve kamuda uzun adı var diye Ziraat bankası diye hitap ediliyor; sen nerelisin dediklerinde Türkiye Cumhuriyetindenim mi diyorsun, Türküm diyorsun. TC düşmanlığı falan bırak bu söylemleri.

Valilik tabelalarından tc yi kim sildi? Al sana tek bir örnek:

https://youtu.be/ly53kObYyUw

Sana iki şube resmi aradaki farkı bul:

Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU]

• quote:

Bankkart app adı

teşekkürler hocam şimdi indirdim gayet güzel bir uygulama olmuş kampanyalar başlangıç için iyi gibi duruyor inşallah devamı gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinlikedi

quote:

Valilik tabelalarından tc yi kim sildi? Al sana tek bir örnek:

https://youtu.be/ly53kObYyUw

Sana iki şube resmi aradaki farkı bul:

Yarın gideyim de işe sana resmi dokumandan screen shot alayım da gör ne demek istediğimi

• 7 yıldır 4 farklı banka ile maaş müşterisi oldum bilin bakalım eft ve fatura ödemelerinde para kesen banka hangisi idi?

• macnair kullanıcısına yanıt
    500 e 25
    100 tl üstü % 5 az değil mi bu konuda çok uzman değilim ama paraf ve axess 500 e 50- 1000 e 100 dayıyorlar. Hatta axess %14+ 10 tl verdi daha geçen hafta 360 a 60 tl gibi bir rakam oldu. Daha dün iptal ettim axess i üzerinden 1 gün geçmeden pişman olmaya başladım

Ziraat belirli bir harcama sözüne aidatı iade etmeyi ve bu gibi 500 e 25 gibi rakamları kampanya kabul edecekse hiç zahmet etmesin. Hatta axess e 2 kartla dönmeyi düşüneceğim neredeyse. Aidatı iade etmeseler bile !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

7 yıldır 4 farklı banka ile maaş müşterisi oldum bilin bakalım eft ve fatura ödemelerinde para kesen banka hangisi idi?

Ziraatle çok çalışmak nasip olmadı ama Hatırladığım şey Sene 2008 de Garanti bankası atm den verdiği makbuza 60 veya 70 kuruş kesiyordu maaş müşterisi olmama rağmen. Ziraatten hatırladığım ise çok kuyruk beklediğim ve hesabı kapatmak için açtığın şubeye gideceksin diyerek bana il değiştirtmeleri olduydu. Bunları hatırladıkça ve kampanyaları gördükçe hiç cazip gelmedi. Gerçi 7 senede değişmiştir bazı şeyler onu bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.