Şimdi Ara

Ziraat Bankası Vakifbank Halk Bankasi ve Sekerbank Konut Kredi Faizlerini indirdi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
609
Cevap
28
Favori
38.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x2yk

Aynen önemli olanda bu millet sonuç olarak yararı var mı var sonuca bakmamız lazım ama burada hemen birileri hükümet mükümet diyor arkadaş genel olarak birilerine yarar sağlayacaksa bu adım doğru adım ama anlatamazsın buradaki belli kesime onların derdi şu öyle bir devlet olsun bedavadan ev versin hiç para ödemeyelim faturaları bedava ödesin dıdıdıdısı da dıdıddıdısı.. Öyle bir şey olsa abd bile kapımızda yatar böyle bir sistem için.. O yüzden ne söylesekte anlatamayız..

Alıntıları Göster
    Bu arada hocam 0.98'den veren banka sayısı 4 e çıkmış... 3 kamu bankası bir özel... Özel olan şekerbank... Şekerbankın şartları biraz farklı gibi...

Kaynak:https://www.kredifaizbanka.com/konut-kredisi-faiz-oranlari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 13 Mayıs 2018; 15:39:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HALK Bankası'nın şartları çok ağır:
    Hayat Sigortası
    Hesap Açma Zorunluluğu
    3 Adet Otomatik ödeme talimatı
    Dask
    Konut PAket Sigortası
    Kredi Kartı Başvurusu

vs

0.98 herhalde 1.15 felan olur özellikle hayat sigortasından iyi para yapıyorlar
  • kalekale kullanıcısına yanıt
    Diğer bankalar daha ağır şartlara sahib ben ziraatten çekmiş bulundum daha kötü

• piyasa hareketlensin diye krediler aşağı çekiliyor. adam çıkarını kat be kat artırmak için böyle bi ortamda bile zaten şişmiş konut fiyatına zam yapma derdinde.

ne diyeceksin böyle müteahhite? Kardeşim yeterince kazandınız bu vatandan hepimiz aynı çatı altındayız bari bugünlerde karının üstüne kar koyma derdinde olma piyasa hareketlensin engel olma
  • varmı güncel haber uygulamada sıkıntı var mı.
  • Taşıt veya ihtiyaç kredisine bir şey indirim yok mu?

• kalekale kullanıcısına yanıt
    Vakıfbankdan çekmiştim 98bin liralık 2800üne el koydu opaket bu paket şimdi bakıyorum daha 0,98e inmemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

2 ay önce 1.15 olan faiz oranları seçim için 0.98 e düşüyorsa herkesin bir şeyler söyleme hakkı vardır. Benim zararım 18 bin TL. Orta gelirli insanlar için bunlar büyük paralar.
    yapılandırma yok mu hocam?
  • exponent kullanıcısına yanıt
    yapmıyorlar. Mevzuata bakıyorum. Keyfi ise dava açacağım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalekale

HALK Bankası'nın şartları çok ağır:
    Hayat Sigortası
    Hesap Açma Zorunluluğu
    3 Adet Otomatik ödeme talimatı
    Dask
    Konut PAket Sigortası
    Kredi Kartı Başvurusu

vs

0.98 herhalde 1.15 felan olur özellikle hayat sigortasından iyi para yapıyorlar
    Yaptırmak veya ilk yıl yaptırıp diğer yıllar yaptırmamak ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: sco84

Diğer bankalar daha ağır şartlara sahib ben ziraatten çekmiş bulundum daha kötü
    Hocam ziraatin şartlarında ne var? Sitesinde göremedim...

Bu arada Şekerden sonra TEB de bu furyaya katılmış.

Kaynak:

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018
  • Bu ekonomik kriz ortaminda ev alan kendini atese atar.

• şimdi kredi ucuz diye pahaı fiyattan ev alınca evin değeri artık çok olası görünen krizden sonra epey bir değer kaybedecek.

yani şimdi diyelim 500binlik ev için kredi çektiniz.evin degeri 300bine düştü.ama siz hala 500 üzerinden ödemeye devam edeceksiniz.

Amerikada da böyle olmuştu.
  • En son ne zaman bitiyor bu oranlar?

• Birkaç inşaat firması da sözde %20 indirim yapmış. Yıllardır patlanılacak denilen balon patlıyor galiba. Son çırpınışlar gibi duruyor bunlar.
  • şu ortamda güzel oran.böylece halkımızın parası biraz da olsa cebinde kalacaktır.
  • Yok mu tüketici kredisi faiz oranlarında indirim yada bu yönde bir beklenti?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bireysel emeklilik şartı falan istiyorlarmış kabul etmezsek kredi vermiyorlar mı?

• suatin kullanıcısına yanıt
    Vermiyorlar. Benim kredi kartinda limit yokmus. O yuzden kredi cikmadi. Baska kredi kartini kapattim oyle onaylandi.

• quote:

Orijinalden alıntı: andree03

Vermiyorlar. Benim kredi kartinda limit yokmus. O yuzden kredi cikmadi. Baska kredi kartini kapattim oyle onaylandi.
    Bana da söylediler ben de limit açmak zorunda kaldım. İnşallah başka şartlar çıkarmazlar. Sizden ekspertiz ücreti istediler mi? Ne kadar?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.