Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.658
Cevap
505
Favori
1.251.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce 350 liralık hediye kartı aldım sayaç işlemedi. Provizyondan düşmesi mi gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • notimpossible N kullanıcısına yanıt
    Borç ve gelirine göre limit arttırıyor ziraat bankası. Bu konuşa belirli bir kanun var ve kredi kartı limitin resmî gelirinin belirli bir katından fazla olamıyor. Özel bankalarda bunu görmüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    Ziraatin maaş müşterisiyim. Kredi kart limiti, maaşın 3 katını geçemez diye madde olduğunu biliyorum. Ancak benim tüm kredi kartlarımın limitim maaşımın 3 katını bırakın maaşımla eşit bile değil. Toplam limitim aylık maaşımın altında o halde bile olumsuz oluyor cidden anlamsız.
    Kart limitini interntten arttırmak yerine şubeye gidip yüz yüze görüşün daha kesin sonuç alırsınız. Ben kart almak isterken interntten başvurdum hiçbir banka vermedi buna ziraat dahi dahil. Sonrasında şubeye gittim yaptığım iş gereği ziraat kullanıyordum şirket hesabı olarak, durumu anlatınca banka müdürü direk onayladı ve başlangıç olarak iyi bir limit tanımlamışlardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ha unutmadan 5k limit ve üzerini interntten yapamazsın illa şube aracılığıyla yükseltirler.

• Laazzz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler birde öyle deneyelim.
  • Merhaba
    Carrefoursa online marketten Alışveriş yapınca sayılır mı market kampanyasına

• brutal55 kullanıcısına yanıt
    migros sanalı sayiyor ama carrefour tecrubem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dede06

migros sanalı sayiyor ama carrefour tecrubem yok.
    Denedim saydı üstat ekleyebilirsin :)

• dede06 kullanıcısına yanıt
    Carrefour sanal market ayın sektörünü kampanyasını sayıyor. Geçen ay kullandım.

• dede06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bankkartta amazon cikmiyor markete de katilim yap dedigimizde dönüp durdu dondu sonra da neden olabilir
    Uyg silip kurdum amazon gene çıkmadı 😕

• brutal55 kullanıcısına yanıt
    sadeecxe puan kullanılan yerlerin listesini tutuyoruz.sonraki dönem için soran olura söyleriz artık
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Kartınız Bankkart Debit ise kampanya gözükmez. Kredi kartı özellikli Bankkart olması lazım. Hesap açtığımda Debit kart verdiler şubeden doğal olarak. Kampanya gözükmedi/siteden de katılamadım. Sonradan uyandım.Kredi kartına başvurdum. O kart tanımlanınca uygulamada Amazon kampanyası hemen gözüktü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 2 Haziran 2020; 21:22:42 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Hocam benimki univde kyk icin verilendi sanirim debit mi bilmem nasil ogrenecegim fakat kamp sms ile geldi bu durumda gorunmesi gerekmez mi

Bankkart kredi karti ozellikli olursa banka karti kamp farkli daha mi fazla olabiliyor peki kredi kartina cevirebilir miyiz nasil yapacagim? 😕

Kartın arkasında açıkça debit yazıyordur muhtemelem. Kredi kartı özellikli bankkarta özellikle başvurmanız lazım.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    Bu kart duracak ayrica basvuracagim yani bankkart yada ziraat mobil uzerinden basvursak onaylanir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Az önce 350 liralık hediye kartı aldım sayaç işlemedi. Provizyondan düşmesi mi gerekiyor?
    evet. yarın bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Param puan yukleme uyg mi
    evet

İnternetten/uygulamadan başvurabilirsin. Ama bankada gelir bilgisi kayıtlı değil ise gelir belgesi ile şubeye başvurun cevabı gelir. Kredi kartı çıkması için genel müşteri limitinin müsait olması gerekir. Farklı banka kredi kartları varsa onların limiti tüm limitini kapatıyorsa sistem başvuruyu beklemeye alır.

• maverick15 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Provizyondan düştü ama yine sayaca işlemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 3 Haziran 2020; 7:32:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.