Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mclaren6134 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.640
Cevap
505
Favori
1.249.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyaya vatanbilgisayar internet alışverişi de geçerli.
  • 50tl kart aidat ücreti kitlemişler. Müşteri hizmetlerini arayıp kartı kapattırıcam desem geri dönerler mi? Kapatabilirsiniz derlerse de sinirle kapatabilirim nasıl bir yol izlemeliyim sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ziraat bankasına ulaşsak da bu ayın sektörü uygulamasında günde toplam 100 tl'ye ulaşınca puan verse. Mesela bi günde birkaç farklı marketten alışveriş yapıyoruz 100 tl'yi her türlü geçiyor ama tek seferde 100 tl olmadığı için puan kazanımı olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubelhizb -- 1 Aralık 2019; 20:41:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saat olarak geçiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 1 Aralık 2019; 23:57:9 >
  • Trendyol giyim mi geçiyor?

Edit: Giyim geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pay.check -- 2 Aralık 2019; 2:11:43 >
  • Cam balkon yaptıracağım taksitli fiyatı ile nakit fiyatı farklı peşin ve tek çekim aynı tek çekim yaptırsam sonradan taksitlendirebilir miyim herhangi bir taksit sınırı veya yasağı yok değil mi

• Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU] beyler sanal kart oluşturacağım ama böyle bir soru soruyor. Fark nedir?

• murat5552 M kullanıcısına yanıt
    6 taksit sınırlaması var

• Gün sonunda sıfırlansın deryin alcağınız kadar limit koyun , diğer türlü birşey almayacak olsanızda orada limit oluşacak gereksiz yere ve amacı olan tek kullanımın dışına çıkacak
    Daha sonra tekrardan biley alacaksanız limiti yine değiştirebilirsiniz

• vboz V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Lotus

beyler sanal kart oluşturacağım ama böyle bir soru soruyor. Fark nedir?
    Sanal karta tanımlanan limitin sıfırlanması için süreyi belirtiyor. Örneğin, 100 TL sanal karta limit yüklendi. Bu limit ne kadar süre geçerli olsun. Gün sonunda sıfırlanması isteniyorsa bu maddeyi seçmek gerekiyor. Gün içinde sanal kartla 90 TL alıveriş yapıldı ise geriye kalan 10 TL gün sonunda sıfırlanıyor. O sürede alışveriş yapsanız da yapmasanız da gün sonunda sıfırlanıyor.

İnternet alışverişi için kesinlikle Sanal kart kullanmak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pay.check

Trendyol giyim mi geçiyor?

Edit: Giyim geçiyor.
    Ziraat değil ama Garanti Bonus kredi kartıyla Trendyol'dan ekmek kızartma makinesi siparişi vermiştim, tak diye bildirim geldi, "giyim alışverişinizden 10TL bonus kazandınız" diye. Beklemiyordum, güzel bir sürpriz oldu.
  • Ben bu kartı kapatmak için aradım. Ertesi gün başka birim arayıp 50 TL bankkart puan tanımladılar. Kapatmama için taahhüt de almadı. En güzel fırsatı bu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 4 Aralık 2019; 13:30:9 >
  • Bu aykı giyimde 100/5 lik bankkart lira işime yarar güzel oldu👍

• Merhaba arkadaşlar, 5000 e kadar ücretsiz taksit kampanyası için aynı gün aynı işyerinden 2 defa 5000 çektirsek 2 işlemde ayrı ayrı taksit oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: doc.dr

Merhaba arkadaşlar, 5000 e kadar ücretsiz taksit kampanyası için aynı gün aynı işyerinden 2 defa 5000 çektirsek 2 işlemde ayrı ayrı taksit oluyor mu?
    Aynı iş yerinden aynı gün ayrı ayrı alışveriş yaptım. Hepsine de ayrı ayrı 6 taksit yapıldı.
  • Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 taksit olayında alt limit ne kadar acaba? 300-500 liralık harcamaları 3 taksit yapabildim. 6 yoktu.
  • kaymak817 K kullanıcısına yanıt
    Alışveriş sonrası gelen sms genelde 3 taksit şeklinde geliyor ancak bankkart mobil uygulamadan veya internet bankacılığından yasaklı/kısıtlı olmayan tüm sektörler için tutar altlimiti olmaksızın 2,3,4,5,6 dan istediğinizi seçerek taksit yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 7 Aralık 2019; 7:30:54 >
  • kaymak817 K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    34TL yi taksitlendirme yaptım dün bankkart uygulaması üzerinden.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.