Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
506
Favori
1.251.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaçtane kartım var ama bu combo herşeyin önüne geçti. böyle güzel devam etmesi dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün a101 de puanla alışveriş yaptım.

• ben de a101 de yapamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cifaretto

60 tl yi 60.00 yazacaksınız mesela
    Hocam altungold üye oldum, 115 tl puana çevirdim. sipariş alındı dedi, karttan puanlar da silindi. ziraat altın hesabı açtım , altungolda da ibanını ekledim. şimdi nasıl bunu ziraat altın hesabına atacağım. Altungold biraz karışık. yardımcı olabilir misiniz lütfen?
  • ugur426a U kullanıcısına yanıt
    bütçenize göre altın kısmından çevirebilirsiniz hocam gönderilecek bankayı ziraat seçin ama altın ibanı girdiğinize emin olun

• quote:

bütçenize göre altın kısmından çevirebilirsiniz hocam gönderilecek bankayı ziraat seçin ama altın ibanı girdiğinize emin olun
    Hocam o kısmı geçtim sanırım, 115 puanı girdim, ziraat kart bilgilerini girip puan hesaplattım. ödemeyi yaptım, 3D kodu geldi. puanım düştü. ama altın hesabıma bir şey gelmedi. ibanı da girmiştim siteye altın hesabının, geç mi geliyor acaba. Bir de bu alışverişi yaptığıma dair sitede herhangi bir şey yok. Geçmiş siparişlerim / hareketlerim vs.
  • ugur426a U kullanıcısına yanıt
    bütçenize göre altın kısmından altın almanız lazım ibana gelmesi için sipariş özeti kısmında altunpuan ı kullanın

• quote:

bütçenize göre altın kısmından altın almanız lazım ibana gelmesi için sipariş özeti kısmında altunpuan ı kullanın
    hocam çok teşekkürler, sipariş alındı dedi. transfer edilmesi bir saat sürüyor sanırım. not kısmına ibanı da yazdım. ben fatura ve teslimat adresi girmiştim. sanırım fatura gönderecekler. Teşekkürler. iyi forumlar.
  • Carrefour da 77 harcadım kaldı 36 TL. Kurbanda bir kampanya daha gelir

• 92tl combolira diye mesaj gelmişti telefonuma. Biraz sonra şok markete gidip kullanacağım. Kredi kartı konusunda bilgisizim o yüzden böyle detaylı soruyorum. Kasada combolira kullanacağım diyeceğim? Örneğin 72. 50tl alışverişim oldu puan için 72.50 mi tuslayacagim. Yoksa combolira alışveriş tutarınca kendisi düşüyor mu

• superstarr1907 S kullanıcısına yanıt
    Siz kasiyere söyleyin puandan kullanacağım diye onlar işlemi yaparlar sizde şifrenizi girersiniz olur biter

• kampanyalar.org

Ziraat bankası bankkart combo sahipleri kazandıkları puanları aşağıdaki internet siteleri ve mağazalarda kullanabilir. Bankkart combo üye iş yerleri listesi sürekli güncellenecektir.

Aksigorta

Alfemo

Arabam.com

Armine

Atlas Global

Batik

Bellona

Beta ayakkabı

Biletal

Bizim Toptan

Bridgestone

Carrefour

Casper

Çiçek sepeti

Civil

Collezione

Colins

D&R

Dagi

Decathlon

Defacto

Derimod

Desa

Dufy

Ebebek

Pttavm

Flo

Hepsiburada

Hummel

İnci

İstikbal

Kamil Koç

Kemal Tanca

Media Markt

Migros

Mavi

Mondi

Panço

Şok market

Teknosa

Tekzen

Vestel

Vatan Bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 21 Haziran 2019; 22:23:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Migros da harcadım. Ama her kasada pos yoktu. Sorup öyle alışveriş yapın.

• Hepsiburada da nasıl harcıyoruz?Çıkmıyor puan kullanımı

• Puanı bugün İzmir Gaziemir mercanlar shellde kullandım. Faydalanmak isteyenlerin bilgisine.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    E ticaret sitelerinde (n11,gg,hb vb.) taksit ve puan kazanımı mümkün ancak puan kullanımı henüz yapılamıyor.
    Puan kullanımı yapılan yerler ilk mesajda var ve hepsi fiziki işyerleri.

• thinkfloyd T kullanıcısına yanıt
    GELİRSE SUPER OLUR

• Arkadaşlar ziraat combo kredi kartına başvurmayı düşünüyorum ama aidatsız mı klasik mi almalıyım bilemedim aralarında çok fark var mı?
    Aydınlatırsanız çok sevinirim

• Arkadaşlar parçalı olarak puan kullandırıyor mu ziraat? Örneğin 100 lira puan var 50 kullanıp 50 yi de sonraya bıraksak oluyor mu? Sanki daha önce sadece puan kadar kullanılabiliyor diye okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice_Sh@dow -- 22 Haziran 2019; 20:45:12 >
  • bugün migros da kullandım valla 100 tl puanı,iyi oldu. teşekkürler ziraat bankası
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.