Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Myhres7 , Myhres7 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
9.632
Cevap
505
Favori
1.248.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uye is yeri ve pos şartları var, başka bankanin pos cihazından gecmis olmasın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dede06 kullanıcısına yanıt

yok hocam, Ziraat harici POS yoktu zaten ve sorarak ödeme yaptım. İstasyon da bu listede mevcut olan bir istasyon. Ya kampanya döneminin sonuna yaklaştığı için önceden sonlandırdılar ya da başka bir durum var.

• newrophat kullanıcısına yanıt

Şok markette puan gelir,geçen ay 200/20 kampanyasından faydalanmıştım.

• @samil422 cevabınız için teşekkürler , kampanya şartlarında üye iş yeri ve ziraat posu şartı var daha bu zamana kadar şokta hiç ziraat posu görmediğim için sormak istedim hep migros yada a101'de değerlendirdim bende önceki kampanyaları, yarın deneyeceğiz şoku gelirse çok iyi olacak Ziraat Bankası  Bankkart Kredi Kartı  [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 12 Ağustos 2022; 0:16:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt

tam 20 gündür ziraat yaptığım 200 liralık total alışverişinin kampanyaya uygunluğunu kontrol ediyor.

bir de mail atmış, hala değerlendirme sürecindedir diye.

• bank kart puanların geçtği bi yer var mı ?

• aksoft kullanıcısına yanıt
    1. sayfaya bakınız...
  • kurban bayramı 200 lira bankkart lira kampanyasına katılıp metro, bim, şok ve migros'tan alışverişlerim oldu, sadece migros'a istinaden 20 lira yatırmışlar. halbuki 7 alışveriş yaptım ben. şikayet kaydı açtım, bankkart posundan geçilmemiş deniyor. ortak pos zaten otomatik olarak bankkart posunu seçmiyor mu. kötü oldu.

• Man Down kullanıcısına yanıt

Metrodan 3 kere 20 tl gelmişti bana, güneşli metrodan alışveriş yaptık. Bimden de geldi. Şokta kullanmadım bilgim yok.

• Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt

cevap geldi. ziraat posundan geçilmemiş. yatırılmayacakmış. benim bir hatam yok, müşteri memnuniyeti gereği yatırılması lazımdı aslında.

valla bence de yatırılmalı hocam o zaman bende şansa almışım oluyor. İşim yok zaten kalabalık oluyor birde ona göre pos mu bakacağız yani. Ben birde temassız alışveriş yaptım hep pos falanda bakmadım yani.

Ziraate müşteri memnuniyeti yok;)

Bazı bankalar ökc poslarda özellikle kendi bankalarını ilk sıraya alabiliyorlar son zamanlarda bunu fark ettik bir müşteriye pos ile ilgili görüşmeye gittiğimizde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt

20 gün sonra banka nihayet yapılan alış verişin üye işyeri istasyonundan olduğunu onayladı...

sliplerde hangi bankadan geçildiği açıkça yazıyor.

ortak poslarda öncelikli bankalar var, kasiyerden işlem öncesi teyit etmeniz lazımdı.

• ortak pos lar sıkıntı. ödeme yaparken hangi banka istediğinizi muhakkak belirtin. QR ödeme yada kartı takarak işlem yapın. ödemeden sonra fiş çıkınca fişin altında hangi bankadan çekildiği yazıyor; yani bankanın adı yazıyor. eğer yanlış bankaysa iade isteyip tekrar çekin.

• Arkadaşlar e ticaret kampanyasinda 400 TL taksitli alışverişe 50 TL toplamda 250 TL diyor. 1200 TL lik bir alışverişe sadece 50 TL mi veriyor yoksa 150 mi veriyor deneyen oldu mu aceba? Daha önceki kampanyaların bazılarında o şekilde veriyordu ziraat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenny5 -- 16 Ağustos 2022; 9:18:7 >
  • kenny5 kullanıcısına yanıt

400 TL ve üzeri taksitli e-ticaret alışverişine 50 TL veriyor. Aynı işyerinden aynı gün yapılan ilk alışveriş sayılıyor. Aynı gün aynı işyerinden 1200 TL harcansa da yine 50 TL puan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 18 Ağustos 2022; 11:33:40 >
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam teşekkürler 👍

• Yakıt kampanyası. Ziraat posundan geçme şartı var. 250 TL X 4 yakıt alımına 75 TL puan.

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.