Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
506
Favori
1.251.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internetten mi alacaksınız bilmiyorum ama, marketlerde elektronik olarak seçebildikleriyle ilgili forumda konu vardı zamanında. hatta onlar gıda ürünü alıp elektronikten çektirme muhabbetini yapıyorlardı. araştırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belediyeye vergi ödemesinde taksit yapıyor mu, bilgisi olan var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 1 Kasım 2019; 20:11:45 >
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Emlak vergisinde yapmıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayın sektörü nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x15 kullanıcısına yanıt
    Market ve gıda.

• eptt avm nin posu ne bilen var mı? Telefon almayı düşünüyorum. en utgun fiyat orada
  • alpine75 A kullanıcısına yanıt
    Ben alışveriş yapmıştım taksite bölünüyor

• frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler alayım o zaman

• 2 ekimde kart aidatı yanstılmıs bana, başka yansıtiılan var mi?

• Mtv 2. Dönem ödemesi yapıldı 2 taksit olarak, sonra mesaj geldi 3 e bölmek isterseniz diye ilgilenenlere duyurulur.

• arkadaşlar n11 den bilgisayar aldığımda taksit şansım yok doğru mudur ?

• Sahibinden üzerinden alışveriş yaptım. E-ticaret dahil dediği halde alışverişe taksit yapmadı. Deneyip yapan var mı acaba?
  • Bilgilendirme: Belediyeye vergi ödemesi altı taksite bölündü.

• 11.11 de bilgisayar alacağım arkadaşlar taksit imkani olacak mi olursa benim için çok güzel olacak gerçekten

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    n11,gg,amazon gibi çok fazla çeşit ürünlerin satıldığı sitelerden satın aldığınız kısıtlı sektör ürünleri için, bazen sanal pos sisteminin farklı sektör seçimi sebebiyle sonradan taksit imkanı oluyor bazen olmuyor,şans işi biraz garantisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

n11,gg,amazon gibi çok fazla çeşit ürünlerin satıldığı sitelerden satın aldığınız kısıtlı sektör ürünleri için, bazen sanal pos sisteminin farklı sektör seçimi sebebiyle sonradan taksit imkanı oluyor bazen olmuyor,şans işi biraz garantisi yok.
    teşekkürler hocam

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    tam emin olmamakla beraber bilgisayar alımlarında taksit mümkün diye biliyorum,n11 kasım ayında bankkart kredi kartına ücretsiz 6 ya kadar bölüyor alışveriş esnasında seçim yaparak.sonradan taksite gerek yok.

edit:tablet hariç bilgisayar alımlarında 12 aya kadar taksit mümkünmüş.bankkart kk ile vade farksız 6 yada fark vererek daha fazla taksit mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 7 Kasım 2019; 0:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

tam emin olmamakla beraber bilgisayar alımlarında taksit mümkün diye biliyorum,n11 kasım ayında bankkart kredi kartına ücretsiz 6 ya kadar bölüyor alışveriş esnasında seçim yaparak.sonradan taksite gerek yok.

edit:tablet hariç bilgisayar alımlarında 12 aya kadar taksit mümkünmüş.bankkart kk ile vade farksız 6 yada fark vererek daha fazla taksit mümkün.
    çok teşekkürler hocam zahmet ettiniz

• arkadaşlar bi durum için fikirlerinize ihtiyacım var. kredi kartımla birçok taksitli işlem yaptım, bunlardan biri de e bebek üzerinden aldığım bi üründü. ürünü 5 taksitle aldım ve bi hafta içinde iade ettim. iade taksit taksit yansıyacaktı haliyle. karta iade yapıldığı gün, kullanılabilir kart limitim direk artar mı yoksa her ay taksit tutarınca mı artar limit? bu iade olayı yaklaşık iki ay önce oldu ve ben kart limitimin alışveriş toplam tutarı kadar artıp artmadığını hatırlamıyorum, geçen ay ise kredi kartına ait tüm taksitli ve peşin harcanan borcu kapattım. daha doğrusu kart limiti atıyorum 10000 liraydı, kullanılabilir limit 6000 liraydı, ben de 4000 lira yatırdım, yani kart limiti 10000, kullanılabilir limit 10000 lira oldu diyelim. bugun gelen ekstrede bir aylık taksit tutarı olan 300 lira eklenir mi, eklenmez mi kullanılabilir limite?

• Arkadaş bankkart ile n11 üzerinden krediyle telefon alışverişi yapmak istiyorum. Sonradan taksitlendirme yaparlar mı ve yaparlarsa kaç ay yaparlar yardımcı olur musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limitsizadam -- 8 Kasım 2019; 20:36:5 >
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.