Şimdi Ara

Ziraat Bankası'' BANKKART ''Kredi K./ ANA KONU/100 TL Üstü Sonradan 6 Taksit- Restoranlar 100/5 = 25

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.926
Cevap
183
Favori
450.212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Ziraat Bankası'' BANKKART ''Kredi K./ ANA KONU/100 TL Üstü Sonradan 6 Taksit- Restoranlar 100/5 = 25
Giriş
    460 Mesaj
    İyice tirt olmaya basladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

pekı sonradan faızsız en fazla kaca kadar bölüyor harcamayı bılgınız var mı ?
    |
    |
    dede06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sonradan taksitlendirme vs... işine yarayan için iyi olabilir ama ben kullanmadığım için bir anlam ifade etmiyor, bayram kampanyaları akaryakıt ve market olmayınca çöpten bir farkı yok kombonun, zaten hiç sevemedim puanları kullanmak işkence birde böyle çöp kampanyalarla iyice sıkıcı oluyor. zaten kurban bayramını kampanyasız geçirmek fiyaskodur başkada bir şey söylemeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

6 ya kadar hocam
    |
    |
    sbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like.
    My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.
    The Mentor

• Yüzbaşı
    564 Mesaj
    Mtv nin gününü geçirip sonradan ödeyen oldu mu arkadaşlar taksit çıkıyor mu

Samsung Galaxy S7 EDGE
  • Binbaşı
    1763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Mtv nin gününü geçirip sonradan ödeyen oldu mu arkadaşlar taksit çıkıyor mu
    Maalesef sonradan taksitlendirme yapmıyor. Sadece erteleme çıkıyor.

amazon türkiye den yapılan alışverişlerde ödeme esnasında ziraat kartına taksit çıkmasa bile elektronik eşyalarda faizsiz 6 aya sonradan taksitlendirme yapılabiliyor.

570 ve 5400 liralık iki alışverişte denenmiştir.
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x [email protected] - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware Elite RGB Gaming 12K DPI - Gamepower RGB Mousepad
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj

Teşekkür ederim cevabınız için

|
    |
    ezicioyuncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S7 EDGE
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Her alışverişte "kredi mi banka mı" sorusuna muhattap olmaktan sıkıldım. Alışverişlerde direkt kredi kartı seçeneğinin olacağı şekilde ayarlama yapılabiliyor mu?

Hocam bildiğim kadarıyla kapatılamıyor o özellik,ama birkaç kere hesaptan çektikleri için ben banka kartı kısmını alışverişe kapattım, çekmeye çalışsalar bile direkt red yiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Will Graham kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    198 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Hocam bildiğim kadarıyla kapatılamıyor o özellik,ama birkaç kere hesaptan çektikleri için ben banka kartı kısmını alışverişe kapattım, çekmeye çalışsalar bile direkt red yiyor.
    Kasa önünde beklerken kredi mi banka mı diyince kendimi ihtiyaç kredisi ile ekmek alıyormuş gibi hissediyorum. Sırf bu yüzden market alışverişleri için enpara kredi kartı çıkarasım var.

Hangi posta yapıldı hocam, son zamanlarda ben de alışveriş yaptım iyzico posunda yaptı amazon tr ist bankkart uygulamasında diğer olarak geçtiği için yapmadı.

|
    |
    ezicioyuncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2222 Mesaj

Hocam ben direk temassız diyorum geçiyorum ama her posta yok destek.

|
    |
    Will Graham kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9157 Mesaj
    Maaş müşterisi olduğum halde 9tl eft ücreti çıkarıyor banka

Bir de konut kredim var yine bu bankadan nasıl iş anlamadım. 9lira çok ciddi miktar .

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj

Hocam maaş müşterisine EFT ücreti almaması gerekiyor bence şubeyle görüşmekte fayda var

|
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

market,akaryakıt,cep telefonu,telekomünikasyon,iletişim vb.genel sektör kısıtlaması olan yerlerde hem genel hemde sonradan taksit yapılamıyor.muhtemelen sizin telefon alacağınız yere de taksit yapılamıyordur.genede firma ile iletişime geçip sorun isterseniz.
    |
    |
    antireis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar, eğitim harcamalarına kaç taksitlendirme yapıyor acaba ?

• Yüzbaşı
    388 Mesaj

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/egitim-kitap-ve-kirtasiye/egitim-ve-kirtasiye-sektorunde-3-taksit-kampanyasi

böyle bir kampanya var.
    sonradan taksitlendirme için eğer sektör kısıtlaması yoksa maximum 6 taksit yapıyor.
    |
    |
    kazazz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: dede06

market,akaryakıt,cep telefonu,telekomünikasyon,iletişim vb.genel sektör kısıtlaması olan yerlerde hem genel hemde sonradan taksit yapılamıyor.muhtemelen sizin telefon alacağınız yere de taksit yapılamıyordur.genede firma ile iletişime geçip sorun isterseniz.
    Durum farklı aslında, ben telefonu mağazadan almıyorum, IMEI atılmış cihaz yollanacak bana bende ödemeyi MNG kargonun şubesinde pos cihazından yapacağım teslim alırken, bu nedenle sanırım sadece ödemeyi yaptıktan sonra göreceğiz MNG kargonun pos cihazı taksite uygun mu diye, sizin fikriniz ne

aras kargodan bir tahsilatı kargo almış ve finansbank enpara kredi kartına sonradan 6 taksit yapmıştım 6-7 ay kadar önce
    bol şans....
    |
    |
    antireis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Bey Azura
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.