Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
505
Favori
1.251.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sigorta dosya masrafı vs. gibi ücretleri peşin olarak kesip kalanı veriyorlar.

• Arkadaslar bundan yararlanmak iztiyorum ama ayrintilar icin linke tiklayinca hata veriyor.
    Ilk alisverise 50tl diyor ama arastirinca 50tl ye 5 tl toplamda 50tl puan gibi seylerde gördüm sizce bu kampanya ayrintilari nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk alışverişe direkt 50 tl geliyordu diye hatırlıyorum değişmediyse herhangi bir koşul vs yoktu
  • 1 tl alışverişe 50 tl puan gelmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslsr burda okumusdum taksitle telefon alan kisiler vardi. Simdi birsey sorucam hb,gg,n11 sitelerden taksitle telefon alicam axses kart ile mumkunmu?

• Doğu illerinden bir tanesindeyim. Kömür alacağım fakat burada satıcılar karta vadeli satıyorlar. Kartla tek çekim kömür alsam, ziraatin 6 taksit kampanyasından faydalanabilir miyim acaba?
  • maxian kullanıcısına yanıt
    Riske atamayacağınız bir miktarsa, satıcıdan rica edip önce küçük bir miktar çekip uygulamadan kontrol edin, oluyorsa tamamını geçersiniz tek çekim ama olur muhtemelen, heryerde oluyor yasaklı sektörler hariç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 16 Eylül 2019; 21:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mic-Tramp

Arkadaslsr burda okumusdum taksitle telefon alan kisiler vardi. Simdi birsey sorucam hb,gg,n11 sitelerden taksitle telefon alicam axses kart ile mumkunmu?
    Ziraat bankasinin kredi kartiyla faizsiz sonradan taksit kampanyasiyla aldilar.

• palio1.6 P kullanıcısına yanıt
    Hocam ziraat kartım yok.elinde akbank axses var bu sitelerden alıp sonradan taksitlendirme nasil oluyor acaba

• bu 50 liralık puan olayı rastgele kişiye özel mi, bize hiç denk gelmedi böyle kampanya mesaj falanda gelmedi, sms göndersek bir sonuç çıkar mı, ilk alışveriş diyor gerçi ama yinede bir sormak istedim

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Kartı alıp hiç kullanmayanlar için bir kampanyaydı ilk harcamaya 50 tl.hala aktif mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxian

Doğu illerinden bir tanesindeyim. Kömür alacağım fakat burada satıcılar karta vadeli satıyorlar. Kartla tek çekim kömür alsam, ziraatin 6 taksit kampanyasından faydalanabilir miyim acaba?
    temmuz ayında kömür ödemesi yaptım sonradan 6 ya bödü.bu ay başka bir firmadan gene kömür ödemesi yaptım bölmedi.şirketin pos cihazının hangi sektöre kayıtlı olduğuyla alakalı.
  • dede06 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam, biz ilk çıktığında aldık kartı çok kere kullandıkta, ama böyle bir kampanya bize hiç tanımlanmadı. bende herkese 1 kereye mahsus veriliyor ve bir şartı yoksa faydalanabilir miyiz acaba dedim.

Bugün kömürü aldım, 2,5 ton kömür 3500 tl tuttu, karttan tek çekim yaptırdım, 5 dk sonra mesaj geldi, 6 taksite bölebilirsiniz diye BOL..... yazıp. Hemen 6 taksite böldürdüm iyi oldu bu.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    bende ilk çıktığında aldım ve kullandım dolayısıyla bana da hiç gelmedi.kişiye özel ve kartı alıp kullanmayanları teşvik için bir kampanya.
  • Arkadaşlar belki konu dışı olabilir ama telefon alanlar cevaplarsa sevinirim. Acaba hepsiburada ve gittigidiyor post cihazları ne diye geçiyor bilgisini varmi taksit yapan arkadaşlar

• Mic-Tramp M kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada taksit yapar hocam. Diğer sitelerdeki güncel durumu bilmiyorum.

• Git gidiyorda ürün hepsiburadaya göre 120 tl ucuzdu hocam

o zaman nadasa çekelim kartı belki bizide teşvik etmek isterler, gerçi bayram kampanyalarından beridir doğru düzgün kullanmadık kartı hafiften nadasta sayılır

şaka bir yana taksitlendirme dışında maalesef diğer banka kartlarının çok gerisinde ziraat umarım düzelirde azıcıkta olsa hepimize bir faydası olur, bilgilendirme için teşekkürler hocam

• Merhaba. Bankkart senelik ücreti için Bankkart sitesine baktım ama ücret bilgisi göremedim. Karttan yıllık ücret alınmıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.