Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
505
Favori
1.251.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerde kullanabiliyoruz bu comboları giyim mağazası ya da online olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciom92 kullanıcısına yanıt
    Kullanılıyor hocam ben kullandım

• Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hsnhsn11 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 100 lira kampanyasının takibini artık göremiyorum, sizde de böyle mi?

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    15 i sondu

• attilas35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, ancak 15'i katılım için sondu.

• hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    sorunuz cevaplanmış doğru kampanyanın son katılım tarihi 15 Nisandı ancak bu tarihten önce katılanlar için başladıkları günden itibaren 1 aylık süre geçerli, bu sebeple kampanyayı ben hala favori kampanyalarım kısmında görebiliyorum
  • audioslave kullanıcısına yanıt
    başıma başka bankada gelmişti, 2 karttan biri internete açık olduğundan diğerini göremiyordum.
    bi ihtimal ama kartlarınız internet şubede görüntülenmeye kapalı olabilir mi?
  • Arkadaşlar Ziraat kullanan çok kişi var mutlaka biliyorsunuzdur bu bankanın KMH dahilinde hayat sigortası kestiğine.Bizde de böyle bir durum olmuş uzun süre .Annemin hesabınabakınca farkettim.Bunun iadesi falan var mı şikayet itiraz edebilir miyiz ?

• scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bende görünmüyor, müşteri hizmetlerini aradım şimdi. Önce, kampanyanın 15 Nisan'da sona erdiğini söylediler, ben ısrar edince şartları kontrol edip kampanyanın - yani harcama süresinin devam ettiğini doğruladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Combo kart ile kaybeden iş bankası olacak.Ziraat'in çok büyük pos müşterisi var onu kaybedecek.Halkbank advantage den ayrılıp parafı kurunca advantage piyasadan silindi.
    Türkiye'de İş Bankası ile HSBC'nin konumu bir mi yahu? HSBC'nin baş edememesi normal ama İş Bankası o kadar etkilenmez. Yeterli pos müşterisi var.
  • Combo 25 lira yüklenmiş bakalım şimdi nerede kullanılabilir ona bakmalı ve süresi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 20 Nisan 2018; 11:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaz1616

Nerde kullanabiliyoruz bu comboları giyim mağazası ya da online olarak

benim bildiğim comboliralar maximum poslarında maxipuan kullanımı olarak kullanılabiliyor.
    ziraat posu olması gerekmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadget46 -- 20 Nisan 2018; 11:37:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selamlar, bu bankkart combo kredi kartı özellikli ziraat kartı koçtaş,bauhaus gibi yapısal marketlerde taksit yapabiliyor mu? eskiden ziraat kredi kartları maximum özellikli olduğu için taksitlendirmede sorun olmuyordu.son durum nedir bilgisi olan var mı acaba ?
  • muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Maksimum karta yapılan taksitler resmi olarak combo'ya da yapılabiliyor. Bu eylül ekim aylarına kadar sürecek. Ondan sonrası TC ZB'nin anlaşmalarına bağlı. Teoride evet.

Uygulamada kasiyerlerin bilgi eksikliğinden sorun çıkabilir, o uygulamada belli olacak. Yapılmasına yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipli jeton

Maksimum karta yapılan taksitler resmi olarak combo'ya da yapılabiliyor. Bu eylül ekim aylarına kadar sürecek. Ondan sonrası TC ZB'nin anlaşmalarına bağlı. Teoride evet.

Uygulamada kasiyerlerin bilgi eksikliğinden sorun çıkabilir, o uygulamada belli olacak. Yapılmasına yapılıyor.
    hocam teşekkürler öncelikle. evet taksit oldu,maximum anlaşmalı olarak devam ediyor kart.daha sonra da dediğiniz gibi antlaşmalara bağlı ayrıyeten bilgimiz olacaktır.zamanla göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

hocam teşekkürler öncelikle. evet taksit oldu,maximum anlaşmalı olarak devam ediyor kart.daha sonra da dediğiniz gibi antlaşmalara bağlı ayrıyeten bilgimiz olacaktır.zamanla göreceğiz.

Alıntıları Göster
    2 Mayıs 2018 den itibaren Maximum poslarında ziraat anlaşması bitiyor . Kesin Bilgi veriyorum . Puanınız neyim varsa kullanın . Sonra pos başında kalmayın dostlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesafe4272 -- 20 Nisan 2018; 22:55:5 >
  • Arkadaşlar bu combo puanları nerede kullanabiliyoruz ? D&R -Mephisto gibi falan kullanabiliyor muyuz ? Süresi var mı ? Yani sitesinde bir türlü göremedim net bilgiyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 20 Nisan 2018; 23:58:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Arkadaşlar bu combo puanları nerede kullanabiliyoruz ? D&R -Mephisto gibi falan kullanabiliyor muyuz ? Süresi var mı ? Yani sitesinde bir türlü göremedim net bilgiyi.
    bu konuyu bilen yok ama maşallah herkes kartı kullanıyor

benim sıkıntım bankkart özelliği aktif olmadı bir ayarı vs... var mı bu zıkkımın , mobil uygulamadan vs... akrif ediliyor mu , alışverişlerde eski ziraatbankkartı kullanıyorum , kombonun bankkart özelliği çalışmıyor bende ama mobl uygulamada görünüyor . ne yapmak lazım acep ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.