Şimdi Ara

Ziraat Bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vadesiz hesap kartı çıkarmak istiyordum da bankkart diye bir kartları varmış. Ben öğrenciyim ve kiralarımı bunun üzerinden ödemeyi ve birikim yapabilirsem (zaten ayda maksimum 150/200 atabiliyoruz) yapmayı düşünüyorum ve bankkart diye bir kartı var ziraatin.

Acaba Ziraat Bankkart’da acaba herhangi bir ücret var mı? Eğer öyleyse bu öğrencilik sürecinde mi? Ben internetten baktığım kadarıyla ücret yoktu ve bu öğrencilik ile alakalı da değildi.

Kart üzerinden internet üzerinden alışverişlerde ve normal alışverişler için 1000 TL ve 2000 TL gibi bir limit koymuşlar. Bunun amacı nedir? Ve bu limitlefi kendim değiştirebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geç bir cevap ama işinize yarayabilir,

1- Kart ücreti yoktur, vadesiz hesap kartı zaten. Ayrıca hesap işletim ücretleri Danıştay tarafından "tamamen" kaldırıldı.

2- İnternet alışverişleri 2000 TL ile sınırlıdır. Nedeni güvenliktir. Hesapta 10 bin tl paranız olsa ve kart bilgileriniz bir şekilde kopyalansa-ki günümüzde çok karşılaşılan bir hadise- ve hesabınız boşaltılsa hoşunuza gitmez sanırım.
  • amanhem kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Hocam geç olsun, güç olmasın. Faydalananlar olur belki. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.