Şimdi Ara

Zippom Kendiliğinden Sönüyor !

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Zippom Kendiliğinden Sönüyor !
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    583 Mesaj
    Beyler 3 hafta önce doğum günüm sebebiyle arkadaşım bana zippo hediye almış.Gazını da doldurtmuş 3 haftadır düzenli kullandım ben bu mereti.Bugün yaktım çakmağı 2 saniye yandı kendiliğinden alevi acayip zayıfladı ve dibinde mavilik kaldı sadece.Fitilini kestim temiz kısmıyla yaktım yine aynı şey oldu.İlk kez zippo kullanıyorum acaba benzini bitmiş olabilir mi ? Doldursam düzelir mi ? Teşekkürler şimdiden.

|
    |

Cevabını kendin vermişsin. Git önce 1 liraya gazını doldurt. Doldururken izle. Sonra zippo benzini alıp kendin doldur.

Memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kese kağıdı

Cevabını kendin vermişsin. Git önce 1 liraya gazını doldurt. Doldururken izle. Sonra zippo benzini alıp kendin doldur.

Aslında ''Görüyorum ki aramıza yeni cahiller katılmış'' Caps'i daha mantıklı olurdu güldürdün Teşekkürler cevap için

• Yüzbaşı
    713 Mesaj

Bi dahaki sefere artık
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    |
    |
    mertbozkir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.