Şimdi Ara

***ZİPPO KULÜBÜ*** (87. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.340
Cevap
124
Favori
295.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürat Kargo İle 5TL Tutuyor, Dışarda 10 TL ye Bulabilirsiniz, Zippo Bayisi Yoksa Bi Çok Çakmakcıda Var, Ama Dikkat Edin Sahtesi Çok...
  • CiGaHaGi kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

http://stores.ebay.com/The-Sharpest-Store-On-The-Web/ZIPPO-LIGHTERS-/_i.html?_fsub=16602357&_sid=7349535&_trksid=p4634.c0.m322 @Heisenberg legend
    hocam benimde iç aksam açma-kapamadan dolayı hafif yukarı kalkar onda bi sıkıntı yok.seside değişmedi siz bi fotosunu falan atsanız daha iyi anlaşılır sanki @canbazgs58

hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim.zipponun kapağını açıp ters çevirsem sanki içinden çıkacakmış gibi boşluk var.iç aksamın üzerine bant çekip öyle idare ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbazgs58

quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

http://stores.ebay.com/The-Sharpest-Store-On-The-Web/ZIPPO-LIGHTERS-/_i.html?_fsub=16602357&_sid=7349535&_trksid=p4634.c0.m322 @Heisenberg legend
    hocam benimde iç aksam açma-kapamadan dolayı hafif yukarı kalkar onda bi sıkıntı yok.seside değişmedi siz bi fotosunu falan atsanız daha iyi anlaşılır sanki @canbazgs58

hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim.zipponun kapağını açıp ters çevirsem sanki içinden çıkacakmış gibi boşluk var.iç aksamın üzerine bant çekip öyle idare ediyorum

O kadar olmaması lazım. Sıkıntı o iş. Geri göndermeyi deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar sizlerden öğrendiğim bilgiler ile ebay belote'in dükkanından şu 3 zippoyu almayı düşünüyorum. Belote mesaj atmam vs. gerekli mi bir de (takılmaz bence ama) gümrüğe takılır mı? 67$ tutuyor. ebay'den ilk alışverişim olacak.
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
     ***ZİPPO KULÜBÜ***
  • buda benim koleksiyon
     ***ZİPPO KULÜBÜ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda1043 -- 23 Temmuz 2015; 22:45:04 >
  • Arda1043 kullanıcısına yanıt
    Olm benim resmi koyma şuraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu mavi parlak renkli zipoodan en uygun nerden alabilirim arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?
  • Çakmasının ne farkı var? Nasıl ayırt ederim? Zararı var mı?

• cegumus C kullanıcısına yanıt
    mesaj atmanıza gerek yok.umarız takılmaz gümrüğe sınır 70 dolar.büyük ihtimalle takılmaz.
  • arkadaşlar benim zippo nun sesi neden güzel çıkmıyor işyerindeki bir arkadaşın zipposu vardı sesi daha güzel çıkıyor 2009 yapımı baktım altına benimki 2014 Armor 168 brushed brass modeli onunki klasik birşey düşürmüş falan çizikli ama o çınlama sesi daha güzel Armor modelini beğendim başka klasik bir tane almayı düşünüyorum
  • teşekkürler :) bugün aldım.
    bu arada 67,60$ tutuyodu ödemeye geçince 66,00 oldu anlamadım. dolar kuruna göre 180 tutuyo ama paypal 188 çekmiş onu da anlamadım ama 3ün 5in hesabını yapmıycam 4agustostan sonra gelecek gözüküyo, fotoğrafları paylaşırım
  • Elime dün iki tane Brushed Chrome Armor ula?ty. Ylk zippom, armor modelinin sesi biraz daha tok gibi,psikolojik de olabilir
  • Bunlarda benim 3 lü :D

***ZİPPO KULÜBÜ***
  • cegumus C kullanıcısına yanıt
    Paypalın kuru farklı hep fazla çekiyorlar. Forumda düzeltmek için konusu var bidahakine aklınızda bulunsun. Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmtrn

Merhaba, Bu Paketdeki Zippolar Originaldır, Kutuyu Açtığınız Zaman Arkasında TURUNCU GÜVENLİK Bandı Mevcuttur, Diğer Kutlu Modellerdan Farkı Şudur: Zippo Bunları Marketlerde Satılsın,i Fiyatı Uygun Olsun Diye Bu Şekilde Ambalajlamıştır... Diğer Kutulu Zippolardan Tek Farkı Kutu'dur ;)

Anladım, çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkadaşlar benim zippo nun sesi neden güzel çıkmıyor işyerindeki bir arkadaşın zipposu vardı sesi daha güzel çıkıyor 2009 yapımı baktım altına benimki 2014 Armor 168 brushed brass modeli onunki klasik birşey düşürmüş falan çizikli ama o çınlama sesi daha güzel Armor modelini beğendim başka klasik bir tane almayı düşünüyorum

Merhaba, Armor Zippoların kasası klasik modellere göre daha kalın olduğu için sesi biraz daha tok ve baskın çıkar. Arkadaşınızın Zippo su muhtemelen klasik kasadır ve sesi daha tiz bir çınlama şeklindedir. Endişelenecek bir durum yok bu gayet doğal. Normal kasa bir Zippo alırsanız sesteki farkı hemen anlarsınız.
  • Elimde iki adet tertemiz kullanılmış Zippo bulunmakta

Zippo Saphire blue 70 TL
    American Curry model 75 TL

1941 replica modeliyle takas yapılır pazarlık payı mevcuttur isteyene özelden resimlerini detaylı atarım garanti belgesi kutusu mevcut 2 haftadan az kullanıldı

https://hizliresim.com/0k7NlZ
    https://hizliresim.com/j24V4j

• quote:

Orijinalden alıntı: musty_4x4

quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkadaşlar benim zippo nun sesi neden güzel çıkmıyor işyerindeki bir arkadaşın zipposu vardı sesi daha güzel çıkıyor 2009 yapımı baktım altına benimki 2014 Armor 168 brushed brass modeli onunki klasik birşey düşürmüş falan çizikli ama o çınlama sesi daha güzel Armor modelini beğendim başka klasik bir tane almayı düşünüyorum

Merhaba, Armor Zippoların kasası klasik modellere göre daha kalın olduğu için sesi biraz daha tok ve baskın çıkar. Arkadaşınızın Zippo su muhtemelen klasik kasadır ve sesi daha tiz bir çınlama şeklindedir. Endişelenecek bir durum yok bu gayet doğal. Normal kasa bir Zippo alırsanız sesteki farkı hemen anlarsınız.

tesekkurler
  • Elinde 1941 replica olan var mı? temiz olursa ikinci elde olur

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.