Şimdi Ara

Zippo Hakkında Bi Sorum Olucaktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar daha yeni zipponun türkiye sitesinden armor serisinden düz metalik gri zippo aldım fakat iç aksamı zipponun kapağını açarken hafif oynuyor yukarı doğru bu normal midir. Ve mentese kismindan da hafif oynuyor budamı normal acaba beni bilgilendirirseniz sevinirim.Clasic serisinden elime aldım onda iç aksamı daha sıkı oturmuştu ve menteşe kısmı daha sağlam gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullandıkça oluşan bir sorun o.Sıfır Zippo'da olmaz.Garantiye gönder.1 haftaya sıkıntıyı çözüp geri gönderirler.

• Ben ilk aldığından beri iç aksamı kapağı açarken hafif yukari dogru oynuyor ic aksam dış aksama tam oturmuyor

• ben de yurtdışından aldım kapak dediğiniz gibi oynuyor pek zararını görmedim ama siz yinede arayın sorun sonuçta 100 liradan fazla para verdiniz
  • her açmada çok az yukarı kalkar iç kısmı. zaten taşa bastırınca oturuyor yerine... bütün zippolarda var aynı hastalık menteşenin sertliğinden kaynaklanıyor.
  • Arkadaşlar saokun cerdiginuz cvplar için

• zippo armor serisi agir bir zippo yani kalındır 7 gün önce aldım ve hemen geri verip değiştirdim neden derseniz armor serisinde zippo sesini tam alamassınız nedeni kalın olmasında kaynaklanıyor.şimdi gelelim rıza beyin zippo menteşe boşluk olmasını söylemiş fabrikadan bilerek o şekilde cıkıyor düsmeden veya kullanmadan degıl yapmanız gereken zippo servisine gondermek tatlı çın sesini replica ve clasıc modellerden alabılırsın (KAPARTMA OLMAYACAK)sana tavsiyem sesi sana tatlı gelmıyorsa replica ve clasic degıstırmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdrk1

zippo armor serisi agir bir zippo yani kalındır 7 gün önce aldım ve hemen geri verip değiştirdim neden derseniz armor serisinde zippo sesini tam alamassınız nedeni kalın olmasında kaynaklanıyor.şimdi gelelim rıza beyin zippo menteşe boşluk olmasını söylemiş fabrikadan bilerek o şekilde cıkıyor düsmeden veya kullanmadan degıl yapmanız gereken zippo servisine gondermek tatlı çın sesini replica ve clasıc modellerden alabılırsın (KAPARTMA OLMAYACAK)sana tavsiyem sesi sana tatlı gelmıyorsa replica ve clasic degıstırmen

Dostum verdiğin cevap için saolasın ses konusu aynı dediğin gibi ben değiştirtmedim lakin clasic modellerinden bi adet daha zippo aldım 2sinide kullanıyorum artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.