Şimdi Ara

ZIPPO CEP SOBASI - HARİKA ÜRÜN YARI FİYATINA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 gün 3 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sarper26 (5 mesaj) ogulcanozugenc (3 mesaj) B. Bulut (2 mesaj) Fiber Castro (1 mesaj) BèRuTTì (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> ZIPPO CEP SOBASI - HARİKA ÜRÜN YARI FİYATINA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    220 Mesaj
    Referanslar: 12

Katılım Zamanı
    01 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SATILMIŞTIR !

ZIPPO HANDWARMER

Amerika'dan satın almış olduğum zippo handwarmer satıyorum. Ürün hiç kullanılmadı orijinal ambalajında duruyor. Ürün de orijinal zippo'dur.
    Neredeyse aldığım fiyata veriyorum arkadaşlar o yüzden lafı fazla uzatmayacağım. İhtiyacı olan için süper ürün 12 saate kadar sizi sıcak tutabiliyor. İnce tasarımı sayesinde cebinizde fazlalık oluşturmuyor. Çok güzel düşünülmüş bir ürün. Dileyen 12 taksitle satın alabilir.

Mat siyah renklidir. Güzel bir hediye olarak düşünülebilir.

İletişim :
    SARPER YILMAZ
    05066383578
    sarper26@gmail.com

Zippo Hand Warmer ile artık soğuk havalarda elleriniz üşümeyecek. Katalitik yanma adı verilen bir teknoloji ile Zippo Hand Warmer alev çıkarmadan ciddi ısı sağlar. Bu sayede kömür, dal, çırpı ile ateş yakma derdi olmadan ısınma imkanına sahip olursunuz. Bunu restoranlarda gördüğünüz sobalara benzetebilirsiniz farkı, sizi yakmıyor oluşu ve ele avuca sığması!

12 saat boyunca sizi ısıtacak bir cep sobasından bahsediyoruz. Sadece 272 gram ağırlığında ve rahatlıkla cebinizde taşıyabilirsiniz. Hiçbir şekilde koku yapmaz ya da alev almaz. 12 saat boyunca elinizin altında size sıcaklık verir. Eğer ekstrem sporları ile ilgileniyorsanız, bir gün hayatınızı bile kurtarabilir!

Ürünün orijinal fotoğrafları :

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper26 -- 31 Ocak 2012; 18:55:12 >

|
    |

• Yüzbaşı
    670 Mesaj
    Katılım Zamanı
    29 Haziran 2006

Durum
    Forumda değil

benzini falan varmı bunun neyle ısıtıyor anlamadım :)
    |
    |
  • Teğmen
    220 Mesaj

Katılım Zamanı
    01 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Benzinle tabiki doldurma kabı da var koyuyosun benzini 12 saat sıcacık yanıyor.
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    25 Ağustos 2009

Durum
    Forumda değil

Orjinal ürünün fotoğraflarını ilana koyarsanız ilgilenebilirim.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    full doldurulmuş benzinle sadece 12 saatmi dayanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiber Castro -- 27 Ocak 2012; 1:07:12 >
  • Teğmen
    220 Mesaj

Katılım Zamanı
    01 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Teqilla

full doldurulmuş benzinle sadece 12 saatmi dayanıyor?

Full dediğimiz doldurma kabının tamamı oluyor. Çok fazla benzin koymuyorsunuz. İlandaki fotoğrafta da görülüyor orda doldurma kabı var üzerinde ölçek var 1 kadar koyarsanız 12 saat, 1/2 kadar koyarsanız 6 saat yanıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    537 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    16 Nisan 2006

hocam öncelikle hayırlı satışlar ürün güzel.. fakat sormak istediğim bir soru var. benzinin ml fiyatı ne kadar ? birde o kap kaç ml alır ? yada yaklaşık kaç dolum yapar standart bir benzin kutusu. ?
  • Teğmen
    220 Mesaj

Katılım Zamanı
    01 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanozugenc

hocam öncelikle hayırlı satışlar ürün güzel.. fakat sormak istediğim bir soru var. benzinin ml fiyatı ne kadar ? birde o kap kaç ml alır ? yada yaklaşık kaç dolum yapar standart bir benzin kutusu. ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/zippo-cakmak-benzin-3141/productDetails.aspx?productId=galazp3141&categoryId=25027422&SKU=GALAZP3141#Gorseller

Orijinal benzininin fiyatı bu kadar hocam. Zannedersem 10 kere full dolum yapabilirsiniz. Yarım ya da biraz daha az doldurup yaklaşık 1 ay kullanabilirsiniz gibi geliyor. Denemedim ama o küçük kap 10ml civarındadır.

• Yüzbaşı
    537 Mesaj

Katılım Zamanı
    16 Nisan 2006

quote:

Orijinalden alıntı: sarper26

quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/zippo-cakmak-benzin-3141/productDetails.aspx?productId=galazp3141&categoryId=25027422&SKU=GALAZP3141#Gorseller

Orijinal benzininin fiyatı bu kadar hocam. Zannedersem 10 kere full dolum yapabilirsiniz. Yarım ya da biraz daha az doldurup yaklaşık 1 ay kullanabilirsiniz gibi geliyor. Denemedim ama o küçük kap 10ml civarındadır.

cevap için teşekkürler

kullanım başına 50 kuruş çok değil düşünüyorum ürün için. kolay gelsin

birde son bir sorum var. yakıldığı zaman söndürülüyormu ? illa 12 saat yanması mı gerekiyor yoksa ? teşekkürler

• Teğmen
    220 Mesaj

Katılım Zamanı
    01 Ekim 2006

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

cevap için teşekkürler

birde son bir sorum var. yakıldığı zaman söndürülüyormu ? illa 12 saat yanması mı gerekiyor yoksa ? teşekkürler

Evet 50 kr civarı yakıyodur hocam tahminen. Yandı mı sönmez galiba hocam bilmiyorum ama södürecek bir şey yok onu bitene kadar yanacak :)
    12 saat yanması gerekli değil 1/2 koyarsanız 6 saat yanar, 1/4 ölçeği yok ama göz kararı koyarsanız sadece o anlık işiniz için 2-3 saat yanar yani ne kadar ekmek o kadar köfte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper26 -- 27 Ocak 2012; 2:51:20 >

• Yüzbaşı
    537 Mesaj

Katılım Zamanı
    16 Nisan 2006

quote:

quote:

quote:

quote:

cevap için teşekkürler

Evet 50 kr civarı yakıyodur hocam tahminen. Yandı mı sönmez galiba hocam bilmiyorum ama södürecek bir şey yok onu bitene kadar yanacak :)
    12 saat yanması gerekli değil 1/2 koyarsanız 6 saat yanar, 1/4 ölçeği yok ama göz kararı koyarsanız sadece o anlık işiniz için 2-3 saat yanar yani ne kadar ekmek o kadar köfte :)

aynen öyle bende onu yazcaktım şimdi kaç saat dışarda kalcağımızı tahmin edip ona göre koyarsak gayet güzel olur sevdim ürünü gerçekten elimde bir sürü malzeme var onları satabilirsem alıcam. konuyuda kirlettim fakat diğer arkadaşlarda yararlanır yazdıklarımızdan.
    |
    |

• Yüzbaşı
    620 Mesaj
    Referanslar: 60

Katılım Zamanı
    25 Mart 2005

güzel ürün takip.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Referanslar: 51

Katılım Zamanı
    06 Ekim 2010

Durum
    Forumda değil

takip...
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    25 Ağustos 2009

Durum
    Forumda değil

quote:

Hadi ya, bu olay can sıkıcı oldu işte
    |
    |
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Katılım Zamanı
    28 Mayıs 2005

güzel ürün... takip
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Aralık 2012

Durum
    Forumda değil

Benzer bir ürün veya aynısı bu sitede de var ama stokta yok yazıyor.

http://www.ucuzluksepeti.com.tr/kamp-malzemeleri/kamp-aletleri/benzinli-cep-sobasi
    |
    |
  • Er
    12 Mesaj
    Katılım Zamanı
    01 Eylül 2011

Durum
    Forumda değil

hort :) birşey soracam bu ürün ıslansa bir sorun çıkarırmı dalışlarda elbisenin içerisine koymayı düşünüyorum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.