Şimdi Ara

zippo aldım içi paslı çıktı:S bir bakın.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sana İyibi Çakmak Lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıvan Ç -- 2 Aralık 2011; 22:00:06 >
  • teşekkürler arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerFarukBal

quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN07

quote:

Orijinalden alıntı: erhanmehmet

pas gibi durmuyor.
    pas olsa iç tarafta bulunan mekanizmada paslı olur.

kaça aldın ?

55tl ye aldım.. yarın çarşıda biyerlere göstereceğim emin olmak için..

bak kardeş ben istanbuldayım bu zipponun orjinal toptancısından fiyat aldım 55 dedi. bu aldıgın adam toptan fiyatına satmıyodur heralde. veya toptancısı degildir. bir karı vardır yani. anlamadım bu işi açıkçası

bende 50tlye aldım ama 14gün bekledim çünkü adam direk abd den getiriyordu olamazmı yani?

Olabilir neden olmasın. Farkındaysan ben zaten yurtiçi faturalı satış pazarlamasından bahsettim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

abovvv bende tam bakmadım adam gibi sen pas diyince modele baktım sadece

onlar pas değil kardeşim yahu :D dış koruma metalini sıcakla şekil verdikleri için metalin renk değiştirmesi dikkatli bakarsan hafif yeşile yada bronz rengine kaçar.

ilk defa zippo mu alıyorsun hocam yoksa.

hocam ürünün kullanım kılavuzu kapağın altında değildi çakmak altında çakmakboyutundaydı ve full çince idi.. büyük ihtimal çakmaydı..geri gönderdim.. ayrıca çakmak taşının altındaki kısım sarı yerine siyahtı..

bendeki garanti kağıdıda o boyukta ve full çince idi hocam ama aldığım ürünün orjinal olduğunu teyit ettirdim. çince olması sahte olması anlamına gelmez :) etrafınız zippo satan bir tobacco var ise ona gösterin yada ordaki zippolarında içine bakın aynı durumla karşılaşırsınız.

• quote:

quote:

quote:

abovvv bende tam bakmadım adam gibi sen pas diyince modele baktım sadece

onlar pas değil kardeşim yahu :D dış koruma metalini sıcakla şekil verdikleri için metalin renk değiştirmesi dikkatli bakarsan hafif yeşile yada bronz rengine kaçar.

ilk defa zippo mu alıyorsun hocam yoksa.

hocam ürünün kullanım kılavuzu kapağın altında değildi çakmak altında çakmakboyutundaydı ve full çince idi.. büyük ihtimal çakmaydı..geri gönderdim.. ayrıca çakmak taşının altındaki kısım sarı yerine siyahtı..

bendeki garanti kağıdıda o boyukta ve full çince idi hocam ama aldığım ürünün orjinal olduğunu teyit ettirdim. çince olması sahte olması anlamına gelmez :) etrafınız zippo satan bir tobacco var ise ona gösterin yada ordaki zippolarında içine bakın aynı durumla karşılaşırsınız.

artık çok geç dostum ürünü ben öğlen kargoya verdim..

• Pas değildir o... Bende zippolu cakmak alınca farkettim. Sadece aldığım değil,bütün hepsi öyleydi.
  • Orjinal mi sahte mi bilemem.

Ancak onlar pas değil. İç yüzeye uygulanan son işlemlerden sonra o renk kalmış.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Orjinal mi sahte mi bilemem.

Ancak onlar pas değil. İç yüzeye uygulanan son işlemlerden sonra o renk kalmış.

küf yada pas bilmiyorum ama elimle kazımaya çalışınca elime is çıkıyordu.. birde dediğim gibi o çakmak taşının altındaki yer bütün zippolarda sarı renk.. bende siyahtı..
  • iyice aklımı karıştırdınız ya
  • up
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.