Şimdi Ara

zippo aldım içi paslı çıktı:S bir bakın.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kayseriye göndersen nevşehirdeyim dicek,
    nevşehire göndersen kayserideyim dicek. ( bence dolandırılmışsın)
    adamla konuş tel.den falan anlat derdini çektiğin resimleri göster belki bir sonuç çıkar.
    ve çakmağın orjinalliğini sorgula
    D&R de o çakmak 125 TL sen 55'e aldın(125 Tl olması lazım ama 80 den fazla olduguna eminim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaburgaNecmi

kayseriye göndersen nevşehirdeyim dicek,
    adamla konuş tel.den falan anlat derdini çektiğin resimleri göster belki bir sonuç çıkar.
    D&R de o çakmak 125 TL sen 55'e aldın(125 Tl olması lazım ama 80 den fazla olduguna eminim)

ya lanet olsun böylesi işe ya.. sinirimden ağlıyorum şuan :'(
  • Çakma olsa ne olacak hocam aynısı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Çakma olsa ne olacak hocam aynısı işte

içi şimdiden paslı..1 yılda ne hale gelir o..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaburgaNecmi

kayseriye göndersen nevşehirdeyim dicek,

ne yapmak lazım beyler bi akıl verin.. satıcı kargo numarasını yanlış girmiş siteye.. bunu gösterip ürün elime ulaşmadı diyerek para iadesi alabilirmiyim? para iade edilincede ürünü kayseriye yollarım?
  • pirinç malzeme küf yapar o gördüğün pas değil bunu öncelikle söyliyim kutu arkasındaki barkod ile ürünün orjinal olup olmadığına bakabilirsin iç meknaizmandaki F 10 yani A ocak B şubat C mart D nisan E mayıs "F" haziran yapımı ve 2010 üretimi olduğunu gösteriyor dış kasasının altındaki tarih ile tutuşuyorsa problem yok ürün orjinal angel modeli gibi gözüküyor zamanında zippo kolleksiyonum vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusivecar -- 2 Aralık 2011; 2:06:27 >
  • sahte olmasa bile yeni aldığında içi tertemiz olur dışı gibi parlak olur. ben alalı 3 sene oldu hala seninkinden daha temiz ve yeni duruyor ona göre hesap et işte. orijinal olsa dahi dış kasası kullanılmış sanırım. değiştirt...
  • Zipposu olan herkes sigara kullanıyor mu?
  • kazık yemişşin
  • al 1 tl lik çakmak kullan ne gerek var bu kadar para vermeye
  • Ürünü GET ile aldıysan, hasarlı olduğu için geri yollama şansın var. Çektiğin resimleri alışveriş sitesinin yönetimine gönder. Ürünü alacak kişinin nerede olduğu seni alakadar etmez, sen mağdur olan tarafsın. Kesinlikle para iadesi yaparlar, tabi onay vermediysen.
  • Ooof of, altının resmini koysana bi.Hem kabının hem de iç kısmından çıkanın.(Ama seninki çakma gibi,kabartmalar içten de görünüyor normalde)

Onu geçtim forumdan 35e aldım ben.Üzerinde de 17$ etiketi duruyodu.

Yurtdışından getirip burda satışını yapan çok var.Forumda 2.el bölümünde diğer ilanlar kısmına bak.Orda birden çok adet satış yapanlara sor orjinalliğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 2 Aralık 2011; 3:35:32 >
  • BU angel ve japon dragon gibi modellere hiç girmeyin zippo da.
  • Arkadaslar forumda gercek zippo satan arkadaslar varmi beninde almaya niyetim var zippo almisken forumdan daha uygun fiyata gercek zippo almak isterim tesekkurler
  • tabacco shop'dan veya d&r dan alın kafanız rahat etsin yav . bi kere orjinalini al 10 sene kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN07

quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN07

quote:

Orijinalden alıntı: erhanmehmet

pas gibi durmuyor.
    pas olsa iç tarafta bulunan mekanizmada paslı olur.

kaça aldın ?

55tl ye aldım.. yarın çarşıda biyerlere göstereceğim emin olmak için..

bak kardeş ben istanbuldayım bu zipponun orjinal toptancısından fiyat aldım 55 dedi. bu aldıgın adam toptan fiyatına satmıyodur heralde. veya toptancısı degildir. bir karı vardır yani. anlamadım bu işi açıkçası

valla ben büyük ihtimal yurtdışından kaçak getirmiş satıyordur diye düşündüm.. fakat birebir replika %99.. forumda west adlı arkadaş vardı.. ondan alacaktım.. pmlere bitürlü cevap vermeyince, bende çok sabırsız olunca..sonuç bu.. acele iş böyle oluyor işte..

ben o arkadaştan zippo aldım. gönderdiği zippoda güvenlik yapıştırması yoktu, içi seninki gibi paslıydı ve kapağı da baya sallanıyordu. kesinlikle tobaccolardaki gibi sağlam zippo havası vermiyor üzülme yani. orjinal olsa bile çok uzun süre kullanılmış malı yolladı orası kesin. bu da bize ders olsun bir dahakine normal yerlerden alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 2 Aralık 2011; 4:37:12 >

• pas değil o , normal bir durum , endişelenecek bir şey yok
  • Beyler Tobacco da Tobacco diyenler 2.el bölümünde sıfır satan arkadaşlara sorsun bakayım kaça satıyorlar

Alın size bir örnek:

http://forum.donanimhaber.com/m_54980220/tm.htm
  • Güzelmiş çakmak. Hangi Çin sitesinde satılıyor acaba? Ucuzsa alırım.
  • bende bi kere konuşmuştum bi satıcıyla adam bana d&R dan alma cakma satıyorlar dediydi :D bende tamam kalsın dedim kendi sattıkları orjinalmiş yurd dışından getiriyormuş falan da filan:).. sahibinden gene

yapman gereken satıcıyla konuş paslı de bunun içi içi temiz olanı varmı ben bunu kabul etmem de yoktur zaten..neden paslı sor bide :) yoksada uğraştırma beni de paranı iade al bi şekilde
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.