Şimdi Ara

zindan adası filmi birisi açıklayabilirmi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
1
Favori
139.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okudum adam harbi çok iyi anlatmış hiç böyle bakmamıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılmayacak bir film değil ki, neyini anlamadınız
  • adam sürekli iyileşir gibi oluyor ama hep başa sarıyor

yanındaki adam doktoru onun

şimdi düşündüm sonda ben kingsley bi kaç adamla konuşuor başarılı olmazsa tedavi uyutucaz gibi bir şey diyor bizim eleman bilerek ölmeyi seçiyorda olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerli Jön -- 6 Ağustos 2015; 20:24:11 >
  • sonu gerçekten muamma fakat film çok akıcı bir şekilde ilerliyor ve bu muamma filmin daha da iyi olmasını sağlıyor
  • Sonda adam ölmeye mi gidiyordu?
  • Arkadaşlar fazla katışık değil.Evet ben kingsley in dediği gibi hastalık başa sarıyor ama son denemeleri başarılı oldu.Ama leades böyle yaşamak istemediği için beyninin yakılmasını istiyor.Hatta chuck a bir canavar gibi mi yaşanılır? Yoksa iyi bir insan gibimi? Diye bir soru soruyor.Bu aorudan leades in akıl sağlığının yerinde olduğu ama böyle yaşamamak içn öyle davranıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

o filmde ki olayı hala çözemedim şimdi bi baştan beri hayal kurma olayı var bir de komplo filmi izleyeli 4 gün oldu

vay be 2 sene olacak mesajı atalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Anlaşılmayacak bir film değil ki, neyini anlamadınız

Senin anladığınla burada yazanlar örtüşüyor mu peki hocam?

http://tylerdrdn.blogspot.com.tr/2012/06/zindan-adasi-ve-mk-ultra.html
  • quote:

quote:

o filmde ki olayı hala çözemedim şimdi bi baştan beri hayal kurma olayı var bir de komplo filmi izleyeli 4 gün oldu

Şimdi anladın mı bari?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

quote:

quote:

Şimdi anladın mı bari?

Hayir bi ton senaryo var internette hepsi mantıklı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

quote:

quote:

Şimdi anladın mı bari?

Hayir bi ton senaryo var internette hepsi mantıklı

2017 de tekrar hortlar konu merak etme

• Filmin sonunda ruh halim "fatal error"

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn69

evet gençler leonardo dicaprio en sonunda akıl hastası oldu ama işin ilginç i adaya geldiklerinde arkdaşı ile dedektif ti kafam karıştı

birisi bunu açıklayabilir mi:

Bence bunu senarist bile bilmiyor bunu izleyicilerinin beğenisine sunup kafalarında şekillenmesini istemiş olabilir.
  • _Bilgin_ kullanıcısına yanıt
    Çok güzel özetlemiş filmi, şaheser bir film.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar filmde iki türlü son var.

1. si adam gerçekten deli. Filmin sonunda deli olduğunu anlıyor ve düzeliyor. Ama öyle yaşamak istemediği için deli numarası yapmaya devam ediyor ve ölüme (beyin ameliyatına) gidiyor.

2. si ise bunların hepsi komplo ve sonunda adamı deli olduğuna inandırdılar. Deli olduğuna inandı ve sonra düzeldiğini sandı. Ardından yine kendi isteğiyle ölüme (beyin ameliyatına) gitti.

2 ihtimal içinde senaryoda bir açık yok. Yani izleyici kendi sonunu kendi seçebilir. Gerçekten adamlar çekiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Bilgin_

Burda yazılanlar tamamen tersi anlattıklarınızın kime inanalım bence bu arkadaşın anlattıkları daha gerçekci :D

Anlamayan antilop başlı öküzler bıçağı alıp harakiri yapsın ne diyeyim nasıl bir kız yazmış bunu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞokBıçaklıZed -- 10 Ocak 2016; 19:01:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

o arkadaşı değil psikiyatristiydi. leoyu tedavi etmek istedikleri için öyle bir oyun yaptılar. yani biz tüm filmi bir delinin yarattığı dünyadan izledik.

Spoiler butonu ile yazsaydın bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: DATNET

Arkadaşlar filmde iki türlü son var.

1. si adam gerçekten deli. Filmin sonunda deli olduğunu anlıyor ve düzeliyor. Ama öyle yaşamak istemediği için deli numarası yapmaya devam ediyor ve ölüme (beyin ameliyatına) gidiyor.

2. si ise bunların hepsi komplo ve sonunda adamı deli olduğuna inandırdılar. Deli olduğuna inandı ve sonra düzeldiğini sandı. Ardından yine kendi isteğiyle ölüme (beyin ameliyatına) gitti.

2 ihtimal içinde senaryoda bir açık yok. Yani izleyici kendi sonunu kendi seçebilir. Gerçekten adamlar çekiyor :)

Lobotomi ölüm değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

quote:

Orijinalden alıntı: _Bilgin_

Burda yazılanlar tamamen tersi anlattıklarınızın kime inanalım bence bu arkadaşın anlattıkları daha gerçekci :D

Anlamayan antilop başlı öküzler bıçağı alıp harakiri yapsın ne diyeyim nasıl bir kız yazmış bunu ya

Kız olduğunu nereden biliyorsun?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.