Şimdi Ara

Zincir Marketler Akıllı Telefon Fırsatları (A101 BİM) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
10
Favori
13.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Adana da daha bugün Bim de çalışan arkadaşla sohbet ettik. Telefoncular erkenden gelip telefonların hepsini topluyorlarmış. Hatta ürünleri rafa çıkarma bana ayır deyip para teklif eden telefoncular dahi oluyormuş.
  • QRX kullanıcısına yanıt
    Sakın almayın telefon donma yapiyor. Kamera çekiminde ve menü geçişlerinde. 2 gb ramli General mobile 4 g daha hızlı calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirersan

Sakın almayın telefon donma yapiyor. Kamera çekiminde ve menü geçişlerinde. 2 gb ramli General mobile 4 g daha hızlı calisiyor
    Sizde var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızımın doğum günü yaklaşıyor. Hesaplı bir telefon almam lazım.
    Tam ters zamana denk geldi. 4-5 A101 dolandım. V6 var, yine Vestel E5 var. Samsung A01 ve A10s var birer tane.
    Ne yapacağımı şaşırdım.

• gangmans kullanıcısına yanıt
    Bim de nasil bilmiyorum ama A101 tarafında toplu satış yapanlar tespit ediliyor hocam. Firmalar olabildigince bu duruma karşi önlem almaya çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Sizde var mı?

Alıntıları Göster
    Vardı iade ettim geri çok şükür. Bin dereden su getiriyorlar. Dikkat edin. Beklemeyin 3 GB ramlik telefon performansi. Epey.com daki karşılaştırmada gerçeği yansıtmıyor.

• tahirersan T kullanıcısına yanıt
    Hocam a101 şubesi iki gün önce aldığım kutusunu açmadan iade etmek istediğim Huawei telefonu alamayiz diye zirvaladi yok imei numarası açıkta kopyalanmış olabilir bilmem ne dediler.Ben de genel merkeze mail attım bekliyorum.Baska şubede biz alamayiz aldığınız şubeye götürün almak zorunda diye üstünden attı dediğiniz gibi baya ugrasytiracaklar anlaşılan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bir tane geliyor ya gelmiyor. Gittiğine kapıda beklediğine değmez. Gerçekten paran kısıtlıysa kapıda 1. sıradaysan alırsın.

• Arkadaşlar babalar gününde 60 yaşında ki babama telefon alacağız ne önerirsiniz. Gm9pro Venüs v7 mi A2 lite. Remi 8?

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Venüs v7 almayın. Diğerlerini alabilirsiniz. Redmi 8 yada gm9

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Red mi 8 öneririm.

• bende345 kullanıcısına yanıt
    Saydıklarınızın içinde A10s i birinci, A01 ikinci alınabilir benim tavsiyem.

• Samsung A 70 nasıldır?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.