Şimdi Ara

Zina ve Ateizm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
4.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ultra Hasan

quote:

Orijinalden alıntı: avcılarınavcısı

değerlerin beni ilgilendirmez

Bunlar benim ve dünyada bulunan tüm müslumanların değerleri

Alıntıları Göster
    benim islama ayıracak vaktim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Kac kadinla birlikte oldun?
    ağla ağla açılırsın :D
  • avcılarınavcısı kullanıcısına yanıt
    Verdigin mesajdan maksimum 15 yasinda oldugun belli. Beni alintilama kardes beni. Sen hayati bi ogren sonra yeniden gorusuruz buralarda. Hadi abicim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eşom21 kullanıcısına yanıt
    Ahlak ve davranışların ateizm veya dinle ilgisi yok. Aile eğitimi ile var. Çok dindar olup çocuklara tecavüz edende var. Ateist olup herkese yardım edende. Bir insanı ateist olduğu için kötü veya iyi diyerek yargılayamazsın. Ben çok ateist tanıyorum ve inan müslümanım diyenlerden daha düzgünler. Müslüman olduğunu söyleyen adam hergün karı kız peşinde, her gün alkol ile resim atıyor. Çıktığı her kızla yatıyor. Ama ateist arkadaşım bir cafe de oturduğumuz zaman süt içiyor. 20 yaşında daha milli olmamış. Yani demem o ki ateistinde iyisi kötüsü var, müslümanın da.

• quote:

Verdigin mesajdan maksimum 15 yasinda oldugun belli. Beni alintilama kardes beni. Sen hayati bi ogren sonra yeniden gorusuruz buralarda. Hadi abicim
    o rakamı 2 ile çarp 4le çıkar :D

bir de diyelimki 15 yaşındayım. bu yazıklarımı yanlış mı yapar? yoo. seni haklı mı yapar? yoo.

ee?
  • quote:

"beni alıntılama" da ne demek? madem tartışmasını bilmiyorsun ne diye felsefe forumunda yazıyorsun? madem bilgin, bilişin eksik ne diye benimle dans etmeye kalkıyorsun? yine madem karşındaki kişi yani ben <3 senden bigili ve üstünüm bu konuda, ne diye benden özür dilemiyorsun? neden "afedersiniz benim pek bilgim yok" diyemiyorsun?

uzattıkça zararlı çıktın. uzattıkça beni alıntılama dedikçe, kendini haklı çıkarmak için yaşımla oynadıkça sen haksız çıktın, sinirlendin, rezil oldun.

neden? çünkü sen ortadoğulusun.

1 tane pazar günün var onun da içine ettin.
    saat 11:30. kalan 12 saatin var şimdi tadını çıkar...

• Ultra Hasan kullanıcısına yanıt
    40 yasina geldi evlenemedi? Demek ki yasakmis

• Ateizmi savunuyor vurun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selahattin kardeşim bu kültür neden böyle? g3 ile 7,62'lik mermi adamın bir uzvunu parçaladım hala ayaktayım senle ilgilenmiyorum bak niyetine başkasını alıntılıyor.
  • zina = aldatmak.

bu açıdan bakmak lazım. evlisin ve eşin seni aldatıyor. bu zinadır.
    ama bekarsın , seni seven ya da senin sevdiğin birisi yok ve ya hayat kadınıyla ya da ortamda tanıştığın birisiyle günübirlik bir birliktelik yaşadın bu zina değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcılarınavcısı

eğer yüksek kapasiteli bir beynin olsaydı, sexually resricted toplumlardan maskülen enerjinin hayata aktarılmasıyla medeniyetin ilerlediğini anlardın. ben güzel kızların peşinde koşarsam nasıl kendimi geliştirip bir konu hakkında bilgi birikimi yapıp üretebilirim? nasıl topluma faydam olur? olursa ne kadar olur?

poligamiyi serbest bırakarak kendini damızlık hayvanla eş çizgiye çektiğinin farkında değilsin. düşün. bıngıldağını az düşünemeye zorla tamam?

Alıntıları Göster
    Dünyada medeniyeti ilerlemiş ve sexually restricted olan toplum mu var?

• avcılarınavcısı kullanıcısına yanıt
    Başkalarının bir kadının tadına bakıp bakmaması da seni ilgilendirmez

• "Zina kötü bir şey midir_" ilk önce bunu sormak lazım.
  • Şeyh-i Ekber İBN-İ ARABİ kullanıcısına yanıt
    bu konuda ilgilendirir kardeşim. sen nasıl bir his olduğunu bilmediğin bir olay karşısında atıp tutamazsın eğer o olay insanda büyük izler bırakıyorsa. hele hele konu seks.

sen istediğin kadar olayı gözünde tasavvur et. hayatında çikolata yememiş bir insana bunu tarif etmek gibi.
  • Ne alaka? Deistim ama zina günahtır gibi bir inancım yok. Aksine hırsızlık, yalan söylemek, iftira atmak gibi şeylere ses çıkarmayan Müslümanların konu zina ve alkole gelince fanatik kesilmesi yüzünden dinden soğudum. Sonrasında sorgulama ve araştırmalardan sonra benim için uygun bir inanç olmadığına karar verdim. Zina çok çirkin bir kelime zaten. Sevdiğim bir kızla, ikimizin de birbirimize ilgimiz varsa cinsel anlamda da birlikte oluruz. Günah olduğunu da yasaklandığını da düşünmüyorum.

• nemesis2014 N kullanıcısına yanıt
    chasisty belt icadının çıktığı avrupanın yükselttiği medeniyetin üzerinde yaşıyorsun. o kültürden çıkan tesla'nın kadına kıza yüz çevirip icatlarına kendisini adadığı için bugün burada bilgisayar üzerinden çok bilmiş gibi bana yazıyorsun.

toplum nedir diye sorsam cevaplayamayacak adam gelmiş ne diyor anasını satayım.
  • ikramım olsun yeni çıktı albüm
    https://www.youtube.com/watch?v=j8uJUVFvDt4
  • Ateistim ama bu konuda dindar kadın her zaman daha güvenilir, çok fazla kocasını aldatan aşırı dindar kadın tanıdım bu istisnalarıda ayrı tutmak gerekirse hayatında tanıdığım 10 ateist kızdan 9 u aldattı, dindar kızların 10 tanesinden bir tanesi bu işe kalkıştı, aşk %90 geçici bir olaydır çok nadiren sonsuz tutkulu aşklar olabilir, ancak böyle bir durumda ateist kız aldatmaz, ama dindar kız o korku psikolojisi ile yapmıyor yapmak istesede, en fazla yavaş yavaş ayrılıp işine öyle bakıyor, ama ateist kız rahat olduğu için birinden çok hoşlanırsa ve ortamda uygunsa o anda aldatabiliyor, bunlar tamamem benim yaşadığım tecrübelerle sabit, tamamen şansa bana böyle denk gelmişte olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: eşom21

Ateist birisi istediği gibi saçmalayabilir.İsterse çocuğuna tecavüz eder bunu hiç kimseye söylemez,isterse kedisine işkence yapar.Burada ama devletin cezası var nasıl olacak öyle şey diyebilirsiniz.Suçu gizlerse istediğini yapar.Haberlerde de vardı;antalyalı bir tecavüzcü,turist kadına aylarca tecavüz etmişti.

Gelelim evlilik dışı seks konusuna.Ateist birisi de size karşı şöyle çıkabilir:Cinsel istek insanın en doğal isteğidir ve ancak seks ile söndürebilir.Evlilik cok zor ve meşakkatli olduğu için evlenesiye kadar istediğim kişiyle yatmam da sakınca yoktur.Müslüman birisi ise namusunu korur ve cehennem ateşinden ve Allah'ın azabından kendisini korur.Çünkü en büyük günahlardan birisi.

Eğer ateist birisi evlenirse de,bu durumda eşi artık ona çekici gelmediğinde ya da sıkıldığında gizlice ya da açıkça aldatmaması için hicbir sebep yok.

Avrupa'da ki oranlara bakarsak en büyük deyyuslar dinsiz yerlerde Çevremde dinsiz olupta zina etmeyen veya elime fırsat geçse ilişkiye girmem demeyen birisini görmedim.

Ama tabi ben de şahsen ateistlerin ilişkiler konusunda muhafazakar olmasını isterim.Eğer kızım olursa beyni aşağı inmiş kişilerle ayni ülkede yaşamasını istemem.Hele ki Ateist nüfus artıyor zaten.
    Daha bugün haberlerde imam ve erkek kardeşi, kız kardeşlerine tecavüz edip çocuk bile aldırmışlar.

Din vakıflarında erkek çocuklarına yapılan istismarlar hep haberlerde zaten.

Dindarım diye geçinenlerin vatandaşın kul hakkına acımadan çatır çatır girdiğine her dakika şahitiz.

Sen neyden bahsediyosun ya?

• quote:

40 yasina geldi evlenemedi? Demek ki yasakmis

Kim evlenemedi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.