Şimdi Ara

Zil sesi yüklüyorum ama telefonda görünmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
16.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb arkadaşlar iphone 4 e iTunes üzerinden m4r uzantılı ses dosyasını yüklüyorum ama telefonda bir türlü ayarlar kısmında çıkmadı neden olabilir jb yok telefonda aç kapat yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• max 40 sn olacak sekılde mı attınız ?
  • az önce ben de zil seslerini itunes üzerinden telefona attım ve anında göründü. isterseniz zil seslerini audiko.net üzerinden yapın.belki dosyada bir sorun vardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

max 40 sn olacak sekılde mı attınız ?

Evet sorun nerde anlamadım audiko dan atınca da görmüyor arkadaşlar yardım lütfen..
  • max 40 sn ve adını da kısa tutun olur
  • İstediginiz muzigi itoolsdan İl sesleri bolumune atin program sizin icin halledecektir. İtools jbsiz cihazlardada calisir

• herkes farklı birşey demiş bende olaya burdan yaklaşıyım :) İtuness ta ses tonlarını açtınız mı?
  • arkadaşlar resimde görüldüğü şekilde ekliyorum ama telefondan çıkmıyor 30 saniye formatı uyumlu nerde hata yapıyorum başka yerden mi atmam lazım yardım lütfen çıldırıcam

Zil sesi yüklüyorum ama telefonda görünmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tniaskrad

Mrb arkadaşlar iphone 4 e iTunes üzerinden m4r uzantılı ses dosyasını yüklüyorum ama telefonda bir türlü ayarlar kısmında çıkmadı neden olabilir jb yok telefonda aç kapat yaptım.

dostumhttp://audiko.net/ bu siteyi kullan, şuan telefonumda 26 tane zil sesi var, çok çok basit kullanması
  • Rica etsem zil sesini nasıl atıyorsunuz ss ile anlatabilir misiniz çok sevinirim..

• quote:

Rica etsem zil sesini nasıl atıyorsunuz ss ile anlatabilir misiniz çok sevinirim..

nasıl zil sesi yapılır pm attım
  • arkadaşlar benim sorunum zil sesi nasıl yapılır değil atılır ama anlayamadığım benim iphone da mı sorun var acaba ? böyle birşey olabilir mi daha önce böyle birşey yaşayan oldu mu ? herşeyiyle uyumlu zil sesleri iphone a nasıl kopyalanır bana adım adım birisi anlatabilir mi ben masaüstünden sürükleyerek itunes a bırakıyorum yanlış yaptığım birşey mi varda telefonda görünmüyor bunlar lütfen yardım bekliyorum bu işin üstadlarından..
  • Authorize this computer yapmadan atmiyor galiba onu yaptin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

Authorize this computer yapmadan atmiyor galiba onu yaptin mi

nerden nasıl yapılıyor hocam biraz daha detay verebilir misiniz ?

windows vista kullanıyorum.
  • quote:

quote:

Itunesi ac ustte storeye tikla orda yaziyor authorize this computer diye

• quote:

quote:

quote:

Itunesi ac ustte storeye tikla orda yaziyor authorize this computer diye

bilgisayar yetkili değilmiş hesabımla girerek yetkilendirdim ama malesef yine görünmüyor neden böyle olur çıldırıcam başka aklınıza gelen birşey var mı acaba şu yüzden olabilir dediğiniz ?

• telefondan gayet memnunum ama bir zil sesi atmak bu kadar zor olmamalıydı be Apple..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

İstediginiz muzigi itoolsdan İl sesleri bolumune atin program sizin icin halledecektir. İtools jbsiz cihazlardada calisir

itools'u denememiştim az önce son çare yükleyip itools üzerinden attım zil sesini ve sonuç BAŞARILI ! çok teşekkürler CooL_ROMEO diğer önerilerde bulunan arkadaşlara da teşekkür ederim..
  • Bnde farkli bise soleyim. Telefona ne atarsan at diger telefonlar gibi flashdisk dusuncesiyle atamazsin. Once itunesda cihazin oldugu bolume degil en yukardaki yerlere aricaksin sonra eslestiriceksin ;) sanirim sen itunesdan da olsa direk cihazin icine atiyosun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

İstediginiz muzigi itoolsdan İl sesleri bolumune atin program sizin icin halledecektir. İtools jbsiz cihazlardada calisir

itools'u denememiştim az önce son çare yükleyip itools üzerinden attım zil sesini ve sonuç BAŞARILI ! çok teşekkürler CooL_ROMEO diğer önerilerde bulunan arkadaşlara da teşekkür ederim..

Başka sorununuz varsa herzaman yardımcı olmaya çalışırım .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.