Şimdi Ara

zigizi arkadaşıma özür mesajım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşım benden modem aldı ve parasını hemen havale yaptı.kargo daha hesaplı die indirimden yararlanıp kago parasını ben ödedim.ama daha sonra kargo ücretinin yatmadığını sanıp referanslarıma yazdın olumsuz olarak fakat arkadaş bana parayı yollamış ve HESABIMA YENİ GEÇMİŞ.YATIĞIM HATADAN DOLAYI ZİGİZİ ARKADAŞIMDAN ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM.kusura bakma hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linar1an -- 8 Temmuz 2007; 10:34:59 >

• özür dilemek bir erdemdir
  • bu mesajı kendisi görüyor mu?
    yaptığın çok güzel bişey. özür dileyebilmek herkesin harcı değildir.
    tebrikler.
  • bu mesajı kendisi görüyormu diye soruyorsunuz ama ben tepki mesajımı yazdıktan sonra cevap geldi ki arkadaşın hakkımdaki kötü yorumlarını tesadüfen gördüm ve uyardım.görmesem ne olacaktı sormak isterim.üzerime yapışacaktı boş yere.sonrasında düzeltme geldi ama gerçekten benım için çok kırıcı oldu.arkadaşlara tavsiyem kımse hakkında emın olmadan olur olmaz kesin hukumler vermeyin ve afişe etmeyin.hepimiz onurumuz için yaşıyoruz.saygı görmek isteyen önce göstermelidir diye düşünüyorum.diledigin özür yaptıgın hatayı kapatacakmı sormak isterim.yorumuna cevap yazdım diye rütbem silindi bunun hesabını nasıl vereceksin.mumkunse referanslarından sil arkadaşım beni ve birdaha iş yapmayalım .herkese iyi gunler
    ayrıca site yöneticilerine sormak istiyorum.adıma yapılan yoruma tepki vermem normal degilmidir ki rütbemi siliyorsunuz.benım hatam nedir?en azından bir acıklama yapılmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigizi -- 8 Temmuz 2007; 16:29:46 >

• Yok abi, senin rütben falan silinmedi. İkinci el bölümü ile diğer bölümlerin rütbesi ayrıdır. Orda hala yüzbaşısın, oraya mesaj yazınca ya da oradaki bir mesajına bakınca görürsün.
  • zigizi hocam ben hatamı kendim görsemde düzeltirdim iftira atmak bana göre değildir
  • Bu özrün bir manası yok bence çok büyük ayıp olmuş adama..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Russian

Bu özrün bir manası yok bence çok büyük ayıp olmuş adama..ve mod lar acaba rütbeleri fazla fazla geri vericek mi bu durumda ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.