Şimdi Ara

ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye... (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
8
Favori
72.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında dediğiniz gibi sürekli aktif olması geren bir başlık.Bende izine gittiğimde ankarada 3M de yaptırmayı düşünüyorum.Paylaşım olursa tabiki herkese faydası olur.
  • tlgdnc T kullanıcısına yanıt
    Ya forumlarda okuduğum kadarıyla Ank Ustaları bu işi hakkıyla yapıyorlar aquartz ı bıle uygulayan Tr deki 3-4 kişiden 2 tanesi ank da.Aquartz dan kastım Nano uygulama kaplama denilen olay.Bu forumun güncel kalması kesinlikle gerekli alınan fıyatlar yapılan uygulamalar kötü yerler referans yerler yani yaptırmasakta yaptırsakta Kıyaslama için idealdir sanırım
    100-1000 tl arasında değişen rakamlar söz konusu sonucta. Kaput filmine bakım ayrıca dedim o da aynı :)
    Camı değiştireceğim Hafta İçinde Acaba diyorum yeni camı taktırmadan evvel kalıp halindeki cama direk film uygulatıp öyle mi taktırsam ?

Tek Ön cam Neler yapılabilir ki? Normal Film - Güvenlik Filmi - Polarize Film vsvsvs?
  • eskişehirde tamir boya ve bakımda marka servislerinden sıkıntı akarken ankaranın medhini burdan duyduk. Allah bozmasın deyip iç geçiriyorum.
  • Arkadaslar eger araciniz icin boya bakimi ve boya koruma uygulamalari yaptirmayi dusunurseniz Ankara ici ve civar iller icin elimden gelen her sekilde yardimci olurum.. Uygulamalarimi incelemek isterseniz facebook.com/dbydetailing sayfasini ziyaret edebilirsiniz..

Fiyatlar konusunda da standart boya duzeltme, parlatma ve koruma islemleri 300tl civarindan basliyor. Nano koruma icin de fiyatlar 550tlden basliyor.
    Bunlar haricinde derin cizik tamiri, ufak gocuk tamiri gibi islemleri de yapiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.berkay -- 10 Ocak 2014; 0:43:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankdaki Nanocu Berkay Üstad o Sen misin Trdeki 4 adamdan biri. Şu aquartz Nano kaplama mı koruma mı artık onu yapan videoları İzledim Cok fena birşey o. Sanırım hobıyle başlayıp Ticari adımlar atan Üstad sensin. Senden bir tanede İstanbul a clonlamak lazım bilesin :)

Sana Tek Sorum şu Ki Kaput Koruma Filmi De çekiyor musun?
  • Evet sanirim o benim :)

Aquartz yaninda Nanolex, Nasiol ve Crystal Consept nano koruma urunleri ile uygulama yapiyorum.

Kaput koruma filmi ve cam filmi konusunda da yardimci olurum tabiki. Su an uygulama yaptigim yer arac kaplama yapan bir yer. O konuda da yardimci olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.berkay -- 19 Eylül 2013; 12:41:56 >
  • bu tür boya koruması olan bir aracın verimli korunması için döner otomatik yıkayıcılara girmemek, benzincide peşpeşe elli araca fırça sallayan sallapati işlere yaklaşmamak gerekiyor.

şöyle bir su tutayım üzerine deyince de toz sadece bulaşık çamura dönüyor.

peki ben kendim nasıl temizlemeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

bu tür boya koruması olan bir aracın verimli korunması için döner otomatik yıkayıcılara girmemek, benzincide peşpeşe elli araca fırça sallayan sallapati işlere yaklaşmamak gerekiyor.

şöyle bir su tutayım üzerine deyince de toz sadece bulaşık çamura dönüyor.

peki ben kendim nasıl temizlemeliyim?

Oncelikle tavsiyem imkaniniz varsa kesinlikle kendiniz yikayin aracinizi. Kendinize ait kovalariniz,mikrofiber yikama eldiveniniz, korumaniza uygun yada PH Notr sampuaniniz, boya korumaniza uygun hizli bakim urunleri( quick detailer, quick wax) ve yuksek emicilige sahip miktofiber kurulama havlunuz olsun..
    Bu malzemeleri kullanarak aracinizi en guzel sekilde yikayabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.berkay -- 19 Eylül 2013; 12:41:27 >
  • üstad sizin işlerinizi takip ediyorum ara sıra fbk dan :D 10 numara iş çıkarıyorsunuz elinizin altından geçen araçlar yeniden hayat buluyor çevrenizde çok sağlam sıkı dostluklar var güzel muhabbetler dönüyor , Ankara daki arkadaşlar çok şanslı başarılarınızın devamını dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 19 Eylül 2013; 9:07:57 >
  • Guzel yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Gercekten cok guzel ve dostane paylasimlar oluyor FBK'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: ak14

Ankdaki Nanocu Berkay Üstad o Sen misin Trdeki 4 adamdan biri. Şu aquartz Nano kaplama mı koruma mı artık onu yapan videoları İzledim Cok fena birşey o. Sanırım hobıyle başlayıp Ticari adımlar atan Üstad sensin. Senden bir tanede İstanbul a clonlamak lazım bilesin :)

Sana Tek Sorum şu Ki Kaput Koruma Filmi De çekiyor musun?

Bu mesajları yeni gördüm. Bana gerek kalmadan bulmuşsunuz birbirinizi Berkayla
    Pm den kulaklarını çınlattık berkayın bak hemen yetişmiş demekki :)
    Bu arada ben de uygulama yaptırdım şiddetle tavsiye ederim kendisini. Arabanın boyası kendine geldi :)
  • Arayan belasınıda berkayınıda bulurmuş:) adam ünlü abi bulamamak içten bile değil.. İnş Bende yaptırcam.Kıskanmamak içten bile değil Meraklıyımdır bu tarz konulara deneyecek kadar cesaretli değilimdir takdir ettim valla
  • arkadaşlar bizde adana da otobroker diye bir oto kuaförü var. orada meguiars a ait ürünler kullanılıyor. ve bazı arkadaşların bahsettiği gibi meguiars ın ürünleri mükemmel. birde diğer arkadaşların dediği gibi temizlik işi 400 tl filan değil. detaylı iç dış temizlik 150 tl. boya koruma 150 tl. iç-dış yıkama da 15 tlye yapılıyor. detaylı ve boya kolruma yapılacağı zaman toplam da 300 tl değilde 200 tl ye yapıyorlar. ilgilene arkadaşalara telefonlarını bildirebilirim.
  • 2001 Focus kaput üzerinde noktalar ve dökülmeler var.Resimlerde görülüyor.acaba otobroker da bunun için birşeyler yapılabilir mi?
    Adana Ptt Evlerinde oturuyorum.

https://store.donanimhaber.com/c9/20/cf/c920cf9b4de2625fb3751613f9bd6e11.jpghttps://store.donanimhaber.com/4c/15/f8/4c15f8f63d5f6bf50021089500993ccd.jpg

@mazin01
     ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye... ZİEBART - SONAX - MEGUİARS boya koruma tavsiye...
  • aracımı yeni aldım 200 tl ye ilan verdilr gold bakım diye gitm yaptm çok iyiydi cam film yaptm 150 tl ye mühürlü app plaka yaptm hatta tavanını kapladlr 100 tlye farları hediye yaptılar ziwbax işini iyi yapıyo geçerkten
  • Arkadaşlar Ankara'da daha önceden Aca da yaptırırdık ancak bayilikten çıkmış kendisi...
    Biz de yeni bir yer ararken Sonax'ın Yaşamkent bayisine gittik.

Detaylı iç temizleme yaptırdım cam filmini sökmüşler.
    Koltuktaki izlerin büyük kısmı duruyordu.
    Bagajdaki yan bölmeyi sağlayan aparatı sökmüşler geri takamamışlar.
    Gerekli yerlere şikayet edeceğimizi söylediğimizde üzerimize yürüyüp tabir-i caizse kapı dışarı ettiler...
    Siz siz olun bulaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlb81

Arkadaşlar Ankara'da daha önceden Aca da yaptırırdık ancak bayilikten çıkmış kendisi...

Gerekli yerlere şikayet edeceğimizi söylediğimizde üzerimize yürüyüp tabir-i caizse kapı dışarı ettiler...
    Siz siz olun bulaşmayın.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, anlattıklarınıza göre aracınıza baya bir hor davranmışlar. Bir dahaki sefere uygulama yaptırmak isterseniz yardımcı olabilirim size. Yaptığımız uygulamaları görmek isterseniz
    www.facebook.com/boomtuning adresinden inceleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acypower

quote:

Arkadaşlar Ankara'da daha önceden Aca da yaptırırdık ancak bayilikten çıkmış kendisi...

Siz siz olun bulaşmayın.

Hocam öncelikle geçmiş olsun, anlattıklarınıza göre aracınıza baya bir hor davranmışlar. Bir dahaki sefere uygulama yaptırmak isterseniz yardımcı olabilirim size. Yaptığımız uygulamaları görmek isterseniz

Teşekkür ederim hocam...
    Yaz gelmeden boya koruma yaptırmayı düşünüyorum...
    Sizinle irtibata geçerim..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acypower

quote:

Siz siz olun bulaşmayın.

Teşekkür ederim hocam...
    Yaz gelmeden boya koruma yaptırmayı düşünüyorum...
    Sizinle irtibata geçerim..

Tabiki hocam ne zaman isterseniz beklerim. İsterseniz müsait zamanda uğrayın aracınızdaki aksaklıkları elimizden geldiğince düzeltelim.
  • quote:

Siz siz olun bulaşmayın.

Hocam Çankaya tarafındaymışsınız sanırım.

Uygulamalarda kalite arıyorsanız, yerimize bekleriz.

Örnek uygulama konularına aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz..

http://forum.donanimhaber.com/m_85385036/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_85552768/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_85204625/f_//tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_82963503/f_//tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_77497665/f_//tm.htm

Daha fazlası için;

www.dbydetailing.com
    facebook.com/DBYDetailing

Adres: Kondrad Adenauer Cad. No:43/D Çankaya / Ankara
    Tel: 312 491 21 00
    Cep: 506 990 88 15
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.