Şimdi Ara

ZİEBART FAYDALI MI? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
22.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: obenturkcan

arabamı yeni aldığımda iç dış ne varsa yaptırdım 3-4 sene devam ettirdim hiç bişeye faydası yok arabanızı cilalı yıkattırın aynı sonucu alırsınız kuş pisliği kahve dökülmesi zor tozlanma vs. hikaye kuş pisliğini 48 saat koruyormuş bende oldu adamlara itiraz ettiğimde böyle dediler yani herşeyi koruyor yaptırırken ama başınıza bişi geldimi bahane çok paranız çoksa yaptırın bana göre hikaye

aynen katılıyorum ben şahsen gittim megauirs ondan aldım kendim bezle yaptım pırıl pırıl oldu araç
  • valla daha dün iç dış ne varsa yaptırdık paraları saçtık geldik bakalım görecez neymiş bu koruma işi ilk defa yaptırdımda
  • bu asit yağmurlarına karşı yaptırsakmı,yoksa yağmurdan sonra yıkatsak yeterli olurmu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor2005

bu asit yağmurlarına karşı yaptırsakmı,yoksa yağmurdan sonra yıkatsak yeterli olurmu acaba?

evet insallah bi zarari olmaz o yagmurlarin.
  • iç korumayı dışardan aldığım ürünlerle ben kendim yaptım 40 tlye geldi artık en az 3-4 sefer daha yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

iç korumayı dışardan aldığım ürünlerle ben kendim yaptım 40 tlye geldi artık en az 3-4 sefer daha yapabilirim

hangi marka ürünler kullandınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhforumm

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

iç korumayı dışardan aldığım ürünlerle ben kendim yaptım 40 tlye geldi artık en az 3-4 sefer daha yapabilirim

hangi marka ürünler kullandınız ?
    deri koruma, yüzey temizleyici ve nano yüzey koruma için 3 ürünüde turtle wax aldım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.