Şimdi Ara

Ziebart Araç Altı Ses İzolasyonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
24.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: madmax50

Bituself ile yalıtım olmaz. Boşuna emek harcamayin. Su yalıtım malzemesidir bituself.

Net sonuç istiyorsanız teroson SP yalıtım malzemelerine bakın. Otomotiv sektöründe fabrikalarda kullanılan oem malzemeler. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi forumlarda uygulama yapanlardan alabilirsiniz.

Lastik sesi yalıtımı için başarı istiyorsanız taban halısı ve bagaj içi ilk başlanacak yerlerdir. Kapılara uygulama yaparak yol sesi kesemezsiniz. Kapılara yapılan uygulama dış sesleri keser müzik sisteminden alınan ses kalitesini artırır.

Taban yalıtımi hissedilir bir değişim yaratır ama malzeme bir süre sonra sertlesir ve dökülür.

Teroson için taban yalıtım maliyeti işçilik hariç 1500 lira civarında tutar. Sonuç olarak üst segment araçlardaki verimi alırsınız.
    Mantıken %100 katılıyorum ancak kapı içine ses yalıtımı yaptırdığım her 2 aracımda da yol sesi belirgin biçimde azaldı. Sanırım bir şekilde kapı içindeki boşlukta rezonans oluşuyor ve bu da seste artışa neden oluyor. Sadece Erkurt yalıtım kullanarak ciddi fark elde ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 21 Haziran 2018; 12:49:26 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.