Şimdi Ara

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.670
Cevap
56
Favori
188.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Zidoo Z1000 pro cihazım var ve HDMI ile TV bağlantısı yapıyorum. Samsung 50MU serisi LED TV'im var. En iyi görüntü ayarı için samsunglarda nasıl bir yol izlemeyelim?

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt
    Sinyalleri görme ile ilgili tespite katılmıyorum.Çünkü benim bağlantım zaten sürekli olarak Ethernet kablolu ama Wi-Fi'yi o esnada açsam bile kendi Wi-Fi bağlantım dahil yan binalarda yakalanan tüm Wi-Fi sinyallerini görüyor Zidoo Z9X.

Yani o anda cihaz kablo ile bağlı olsa bile yakaladığı Wi-Fi sinyallerini görmede bir sorun yok...

( Kullandığım Abonelik = Türksat Kablo Aboneliği - Netmaster Modem )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 26 Mayıs 2023; 21:16:0 >
  • enjoyquality E kullanıcısına yanıt
    Özel bir ayar yok Tvin klasik HDR tv

Oynatma/Otomatik kare hızı/Kare hızı modu: Kare hızı ve çözünürlüğü değiştir *

Ekran/HDR: Otomatik **
    Ekran/Renk Ayarları/4K 50~60Hz: Öncelik YUV420 10BIT
    Ekran/Renk Ayarları/4K 23~30Hz: Öncelik YUV444 10BIT
    Görüntü/Renk Ayarları/4K Olmayan: Öncelik YUV444 10BIT ***
    Görüntü/Renk Ayarları/HDMI Aralık: 16 -235 ****
    Ekran/Çözünürlük: 3840x2160p 23Hz *****

Ses/HDMI Ses:OTOMATİK ******
    Ses/Downmix HD Ses çıkışı: KAPALI
  • Selamlar, cihazı açtım kapattım Wi-Fi sorunu düzeldi :)

İlk izlenimlerimi de söylemek isterim; görüntü kalitesi menülerde bile Z9s ile karşılaştırınca kendisini hemen belli ediyor. Ayrıca kullandığım bir iki uygulamadaki takılma sorununu Z9x de yaşamadım. Model yükselttiğime değmiş gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakarvardar -- 27 Mayıs 2023; 12:20:11 >
  • Bu vesile ile tüm kullanıcılar adına şunu tekrar yazayım.

Android tabanlı olsa bile ve yüklediğiniz uygulamalar çalışsa bile " Zidoo Z9X'e istediğim Android uygulamaları yüklerim ve o amaçla da kullanırım " mantığıyla Zidoo almayın.

Asıl amacınız arşivinizdeki dizi ve filmleri çok iyi bir görüntü ve ses kalitesi ile izlemek olsun.Yüklediğiniz Android uygulamalarınız çalışırsa da, bu da bir kenarda Bonus olarak kalsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 27 Mayıs 2023; 12:46:13 >
  • Yeni beta sürümü USB ile yükledim cihaz kapandı açıldı ekranda 10 dakikasında Zidoo yazısı kaldı. Resetleyeceğim cihazı update sırasında zarar vermesinden korkuyorum.

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eakarvardar -- 27 Mayıs 2023; 17:14:25 >
  • Zaten geçeceği süre kadar geçmiş, ilk aşamada cihazı resetleyip durumu görmekten başka çare yok zaten...
  • Bazen böyle takılır ama düzelir daha brick olan z9x duymadım
  • İşin garibi cihazı ilk çıktığından beri kullanıyorum ve yüklediğim yazılımın haddi hesabı yoktur.Ama herhangi bir yazılımda birkez olsun açılmadığını görmedim...
  • Selam herkese din cihazı açık bıraktım çıktım geldim hala aynıydı. Reset attım düzeldi :)

Aynısı Z9s de başıma gelmişti ve cihazı zor kurtarmıştım şükür bu sefer öyle olmadı. Şuan her şey yolunda yardımlarınız için teşekkür ediyorum
  • usb ttl kablon varsa kurtarılmayacak cihaz yoktur bakınız en son nvidia shielddi kurtardım mis gibi oldu soundbarım var tv qled

netflix hdr ve atmos
    amazon hdr ve atmos
    disney hdr ve atmos
    4k bluray remuxlar filmine göre hdr ve atmos hdr ve dts-x

böyle bir oynatıcı yok tek eksiği hdr10+
  • sadays S kullanıcısına yanıt

Böyle bir oynatıcı yok derken Nvidia için mi dediniz ?

• evet
  • sadays S kullanıcısına yanıt

süper olmuş 👍

ben netflix disney vs izlemediğim için Zidoo da karar verdim hatta biraz daha pahalıydı Zidoo

• Söylüyoruz zaten stream medyalar için gelişmiş tvsi olanlar z9x alsın diyoruz

benim tv güzel ama eski Disney ve netflixi atmos aktaramıyor soundbara öyle olunca z9x alsam bile bir de bunlar için oynatıcı alacaktım o yüzden s928leri gözüme kestirmiştım arızalı nvidiaya halledince rahatladım
  • RARBG kapandı. Baya üzüldüm, en kral siteydi.

"Hello guys,
    We would like to inform you that we have decided to shut down our site.
    The past 2 years have been very difficult for us - some of the people in our team died due to covid complications,
    others still suffer the side effects of it - not being able to work at all.
    Some are also fighting the war in Europe - ON BOTH SIDES.
    Also, the power price increase in data centers in Europe hit us pretty hard.
    Inflation makes our daily expenses impossible to bare.
    Therefore we can no longer run this site without massive expenses that we can no longer cover out of pocket.
    After an unanimous vote we've decided that we can no longer do it.
    We are sorry :(
    Bye"
  • The Electro-Man kullanıcısına yanıt

Kötü oldu be :)

• En büyük korkumdu bu sitenin kapanması. Çok kullanışlı bir arayüzü vardı, yeni çıkan filmleri anında görüyordum.
    Üyelik gerektirmeyen mudaillerini bilen arkadaşlardan tavsiye alabilirim. :/
  • Evet, Film, Dizi arşivini oradan ediniyordum. Her ne kadar başka yerler varsa da burası iyiydi. Zidoo ya nedendi. Şuan bende kararsız kaldım.
  • Şimdi bildiğim bir kaç yere baktım, 4K Mandalorian 3. sezon bile yok. Zamanında RARBG'den halletmesem izleyemeyecektim demek ki.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.