Şimdi Ara

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.669
Cevap
56
Favori
187.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkürler, aslında cihazı aldığımda ilk sayfayı okumuştum ama gözümden kaçmış. şimdi oldu.

• dtcelik kullanıcısına yanıt

Sadays Üstadın mesajı üzerine bende ilk sayfaya göz attım az önce.

Konu başlığında ; hem yazılım farklılıkları anlamında Normal sürüm ve G sürüm (yani Google Play destekli sürüm) nedir kısaca ondan bahsettim , hem de cihazda Google Play'i aktifleştirmeyi , G sürümden bahsettiğim bu özetlemenin altına aldım.Böylelikle daha derli toplu ve açıklayıcı oldu bu detay.

Ayrıca son çıkan v6.3.50 yazılımına ait linkleri de ekledim ve konu başlığı da son yazılım anlamında güncellenmiş oldu...

• Elinize sağlık üstad. Sağolun sayenizde her daim güncel kalıyor cihazımızın yazılımı.

• Papirus P kullanıcısına yanıt

Ellerinize sağlık gerçekten bilgilendirici.

Dün Sadays hocamın mesajı gelene kadar zidoo forumlarında gezindim ama bulamamıştım sebebini.

Dün sayenizde hallettim.

• Zidoo IMAX filmleri ayırt edemiyor değil mi? IMAX film yükleyince IMAX logosu çıkmıyor çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Electro-Man kullanıcısına yanıt

IMAX film ile 4K içerikler arasında bariz görüntü farkı oluyor mu sayın hocam?

birde bu içerikleri nereden temin ediyorsunuz?

Konu dağılmasın diye özel mesaj atıcaktım ama özel mesajlara profiliniz kapalıymış o yüzden buraya yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 15 Kasım 2021; 15:48:3 >
  • dtcelik kullanıcısına yanıt

IMAX olunca alt ve üstteki siyahlıklar gidiyor ve görüntü tam ekran oluyor.

IMAX kamera satışı yok, sadece kiralanıyor diye biliyorum ve çekim maliyeti yüksek olduğu için filmin tamamında değil de bazı sahnelerde IMAX kamera kullanılıyor.(Yanlışım varsa düzeltin lütfen, baya önce okumuştum çünkü.)

Şu an MCU filmlerimin tamamı IMAX olarak düştü torrentte.

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)

MCU filmlerinin tamamı değilde Disney+ 13 tanesi için IMAX formatı geldi.

• Arkadaslar 4 aylik kutu ve aparatlari eksiksiz 0 kondisyonunda zidoo z9x cihazımı uygun fiyata satiyorum. İlgilenenler mesajla iletişime geçebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 16 Kasım 2021; 19:37:43 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne aldın yerine?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Hobiyi bırakma girişimi :)

• aykutx kullanıcısına yanıt
    Can çıkmadan huy çıkmaz

Her şeyin ateş pahası olduğu bir devirde bedava eğlence sunan bir cihaz elden çıkarılmaz bence. Güncel oyunlar 700 Lira olmuşken konsollarımı bile satardım belki ama Zidoo en son satacağım cihaz olurdu.

Öylesine keyifsiziz ki tüm hobilerimiz boş geliyor

Evet doğru diyorsunuz ama inanın hiç vaktim olmuyor artık eskisi gibi. Tüm sistemi dağıtmaya karar verdim:)

O da doğru.

Ne filmlerden, ne de oyunlardan eskiden aldığım keyifin yarısını bile alamıyorum.

Görülebilecek her şeyi gördüğüm için tatmin olmam çok zorlaştı, kolay kolay bir şey beğenemiyorum.

Ülke şartları da tat tuz bırakmadı.

Ama müziği ayrı bir yere koyuyorum, ruh okşayıcı bir müzik her şartta iyi geliyor, modumu değiştiriyor.

Spotify'ın Sad Covers albümündeki parçalara aşık oldum resmen, cover olmalarına rağmen çoğu şarkı orijinlerinden daha güzel. Bazen 7-8 saat aralıksız dinliyorum.

• Ben ısrarla raspberry pi4 ve picoreplayer diyorum sen al kurup göndermesi benden diyorum

konu yine z9xten dağılacak ama tek keyfimiz müzik kaldı ruhumuzu dinlendiriyor

• Raspberry cevabı geleceğini hissetmiştim. :) Aldığım zaman haber vereceğim.

" Ben ısrarla raspberry pi4 ve picoreplayer diyorum sen al kurup göndermesi benden diyorum"

Pi3 + volumiodan iyi midir abi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***radyo*** -- 16 Kasım 2021; 23:23:21 >
  • pi3 olmaz ethernet ile usb veri yolunu ortak kullanıyor eğer pi hat dediğimiz digital çıkış kartı yoksa ses kesilmeleri olur bir de volumio mpd kullanır picoreplayer lms kullanıyor lms her zaman daha iyi ses verir

pi3+pi hat + picoreplayer

yoksa pi4 + picoreplayer

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.