Şimdi Ara

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.670
Cevap
56
Favori
188.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• The Electro-Man kullanıcısına yanıt

Qbittorent **** 100mbit ile hız bu şekilde. Normal gözüküyor.

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer uygulamalarda sorun yok. KabloNet kullanıyorum bu arada. Qbittorrent'i sildim daha sonra tekrar yükleyip denerim.

• Oppo yeni 4K Blu-Ray player çıkarmış.

https://www.oppostore.nl/reavon-ubr-x200.html

https://inf.news/en/digital/c837b79f996ea760ff9453218b054537.html

Güzel cihaz. Alacak arkadaşlar vardı. Ön siparişte çıkmadan zam yemişti. Vazgeçtiler. Tabi oppo ile alakası yok hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 5 Eylül 2021; 17:23:26 >
  • Hani oppo bırakmıştı bluray player üretimini. Bu ne şimdi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Biz alamayacağımıza göre bıraksa da bırakmasa da fark etmez.
    Görüntü kalitesi olarak çok çok iyi olabilir, benim merak ettiğim bu cihazın içindeki malzemeler gerçekten bu mâliyeti hak ediyor mu?

Alamayacağız diyorum fakat Dolar inerse hemen fikrim değişir ama.
    Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Electro-Man -- 5 Eylül 2021; 17:55:51 >

İçi bu şekildeymiş hocam. Umarım doğru değildir.

• Doğrudur bunlar oppo klonu çin blurayleri ispanyollar 650 euroya satıyor

üzerinde rusların en son oppo firmwarei var full compatible

burası oppo hollanda dükkanı diye bu fiyatı koymuş hatta 205 ayarında olanı ispanyollar 850 euroya filan satıyorlar ama Türkiye'ye teslimat yaparlar mı bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 5 Eylül 2021; 20:45:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Doğrudur bunlar oppo klonu çin blurayleri ispanyollar 650 euroya satıyor

üzerinde rusların en son oppo firmwarei var full compatible

burası oppo hollanda dükkanı diye bu fiyatı koymuş hatta 205 ayarında olanı ispanyollar 850 euroya filan satıyorlar ama Türkiye'ye teslimat yaparlar mı bilmem

Bu çakma Oppo'lar orijinaliyle bire bir aynı performansı veriyor mu? Eğer verebiliyorsa Oppo müşteriye sağlam kazık geçiriyor demektir.

850 Euro vergi hariç 8500 TL, o bile pahalı aslında.

25 sene öncesinin Doğubank'ı kesin getirir satardı bunları. Şimdi dımdızlak haybeden bir yer hâline geldi.

205'in farkı DAC içermesi miydi?

• Sadece dac da değil linear power supply filan var yarın resimlerini atarım şimdi cepten bulamam

oppo artık üretmediği için son kalan oppo 203ler bile 2000 euro civarlarında gidiyor

ispanyol forumunda test ettiler görüntü birebir aynı ama sadece oppodaki hdmi giriş yok dolayısıyla hdmi bölücü ile bağlanan media streamerların görüntüsünü işleme özelliği yok bazılarında da ikinci hdmi çıkışı yok yani özellikler biraz kırpık ama görüntü birebir aynı

• Siz benden çok daha iyi anlarsınız; donanımlarını kıyasladığınız zaman linkteki yeni model görüntü kalitesi açısından eski 205'lerden üstün müdür?

• üstün demeyelim de eşit diyelim ama pahalı olan model ucuz olan 203e eşit

Klonlarında bluray sürücü yoktu. Sonradan koydular mı bilmiyorum

• UHD8592 AliExpress'de de var. Vergiler ve kargo ile 14 bin TL'ye geliyor.(1000 küsur kargo, 3000 küsur lira vergi.) 8K'ya geçince de kaldır çöpe at.

15-20 gün evveline kadar AliExpress her üründe vergiyi peşin kesmiyordu, şu anda hangi ürüne baksam vergisini peşin alıyor.
    Aynı Amazon.de gibi.
    Vergi konusunda da dünya lideriyiz maşAllah

• https://www.youtube.com/watch?v=c5gVlizVEQk&feature=youtu.be

Matrix 4 güzel olacağa benziyor hadi bakalım 22 Aralık bize gelmesi zor olur bee

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

https://www.youtube.com/watch?v=c5gVlizVEQk&feature=youtu.be

Matrix 4 güzel olacağa benziyor hadi bakalım 22 Aralık bize gelmesi zor olur bee

Aralık ayının 22'sinde HBOMAX'e gelir, altyazı da max bir gün sonra düşer. Matrix delisi olarak sinemada izlemek isterdim ama salgın varken o riski almam.

Devam ettirilmesine karşı çıkanlar var ama film soru işaretleriyle bitti. 20 sene oldu hâlâ "şu şu muydu, bu şöyle olduğu için mi böyle oldu..." diye tartışıyoruz. Bitecekse öyle bir bitsin ki kafamızda soru işaretleri kalmasın.

Bu filmin Dark Fate gibi fiyasko olacağını da sanmıyorum. Terminator aslında 2. filmde bitiyordu(SkyNet Edition'ı izleyen anlar.) ama "ya altın yumurtlayan tavuğu kesmeyelim" diyerek final sahnesini değiştirdiler. Matrix ise ucu açık bitti. Wachowski'ler para derdinde olsaydı bu zamana kadar 40 kere çekmiş olurlardı zaten.

Bence Matrix'in Matrix olduğu dönem de film veya dizi olmalı. Makinelerin ilk kez bilinç kazanıp insanlığa karşı isyan ettikleri andan itibaren. İzlemeyenler için Animatrix'i tavsiye ederim. Olayların nasıl buraya geldiğini anlatan bir Matrix belgeseli gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Electro-Man -- 9 Eylül 2021; 21:36:16 >

Wachowski kardeşlerin Matrix'ten sonraki kariyerleri maalesef hep yokuş aşağı gitti. 18 yıldır bir tane elle tutulur düzgün filmleri yok. Arada Jupiter Ascending gibi felaketler de var. O yüzden çok ümitli olamıyorum bu yeni film için ne yazık ki...

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Wachowski kardeşlerin Matrix'ten sonraki kariyerleri maalesef hep yokuş aşağı gitti. 18 yıldır bir tane elle tutulur düzgün filmleri yok. Arada Jupiter Ascending gibi felaketler de var. O yüzden çok ümitli olamıyorum bu yeni film için ne yazık ki...

İyi düşünelim iyi olsun. :)

Jupiter Ascending ve biraz da Speed Racer dışında çok kötü bir yapımları yok. Zaten çok fazla film de çekmiyorlar.

https://m.imdb.com/name/nm0905154/filmotype?ref_=m_nm_flmg

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.