Şimdi Ara

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.670
Cevap
56
Favori
188.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, görüntü test amaçlı olarak video dosyası tavsiyesine ihtiyacım var. izleyip beğendiğiniz HDR10+ veya Dolby Vision film olabilir veya kısa klip de olabilir.

Teşekkürler.

• Thai-Fun kullanıcısına yanıt

Lucy hdr. Mortal engines dv. Bunların görüntüleri güzeldir hocam. Aklıma geldikçe eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt

Sağol dostumZidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) 

• Arkadaşlar, gerçi Z9X in HDMI çıkışı 2.1 değil ama aklıma takıldı HDMI 2.1 in bant genişliği 48 GBPS mi 42 mi?

Paugge nin sayfasına baktım aynı başlıkta ikisini de yazıyor. Acaba biri teorik diğeri pratik falan gibi bir ayrım mı var ?

Teorik olarak 48. Premium sertifikalı bir kablo. Vaat ettiğinin doğru olması gerekir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aykutx kullanıcısına yanıt

ama sayfanın altında verilen tabloda da 42 gbps yazıyor o yüzden kafam karıştı.

Gerçi bu rakamları kullanan pek kimse yoktur henüz ama çelişkili bilgi olunca sorayım dedim.

Paugge Ultra Sertifikalı Hdmi 2.1 Kablo – 48Gbps, 8K@60Hz, 4K@120Hz, 4K@60Hz, Dynamic HDR, HDR10, Dolby Vision, HDCP2.2, eARC, Dolby Atmos, 2 Metre – 7NA8KPRO – paugge.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thai-Fun -- 11 Mayıs 2021; 13:56:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

ama sayfanın altında verilen tabloda da 42 gbps yazıyor o yüzden kafam karıştı.

Gerçi bu rakamları kullanan pek kimse yoktur henüz ama çelişkili bilgi olunca sorayım dedim.

Paugge Ultra Sertifikalı Hdmi 2.1 Kablo – 48Gbps, 8K@60Hz, 4K@120Hz, 4K@60Hz, Dynamic HDR, HDR10, Dolby Vision, HDCP2.2, eARC, Dolby Atmos, 2 Metre – 7NA8KPRO – paugge.com.tr

• hayırlı akşamlar arkadaşlar. şimdiden bayramınız tebrik ederim

• The Electro-Man kullanıcısına yanıt

Benim merak etiğim şu tablodaki 42 rakamı nın anlamıydı, neden 48 değil. Sanırım yeterine açık değildi sorum.

Pratikte bir anlamı olup olmadığını bilemiyorum, anlamı yok ise de paugge neden böyle yazmış acaba ? ciddi bir firma çünkü.

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)

Umarım yazım hatasıdır.

Bu tabloya göre 42 4K'nın her versionu için fazlasıyla yeterli, fakat 2.1 kablo 8K'da sadece 30 kare verebiliyor. Gemini Man'i 8K 60 kare izleyemeyiz mesela. HDMI versiyonu yüzünden yine bir çok cihaz çöp olacak gibi görünüyor.

Edit: Burada da "8K 120 verir" diyor.

Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Electro-Man -- 12 Mayıs 2021; 7:22:26 >
  • The Electro-Man kullanıcısına yanıt

Tabloya göre 8k 120hz 127 gbps gerektiriyorsa onu da veremez.

Bu işte bir karışıklı var galiba

Dostum merhaba.

Sadece bilgi olması için paylaşıyorum. Bu ürünün ithalatçısı Entepe Teknoloji, yeri Ataşehir dolaylarında İstanbul'da.

Numarasını vb detayları internetten bulabilirsin. Paugge Çin'de üretilen bir kablo ancak firma yerli bir firma. Oldukça da iyi insanlar.

Belki onlardan daha detay alabilirsin diye yazdım.

• Virüs henüz yokken dolmuşla yerlerine gidip almıştım. Elden satışlarda ekstra indirimi vardı. Temiz ve düzgün insanlar bence de.

Çin'de kendi istediklerileri gibi bir ürünü fason mu yaptırıyorlar, yoksa hazır bir ürüne Paugge etiketi mi koyuyorlar acaba.

• Konu ; HDMI 2.1 in 42GBPS ile açıklanmış özelliklerini sağlayıp sağlayamayacağı idi. Sanırım direkt olarak firmaya sormak tek yol, o tabloda neden 42 yazıyor diye.

Tek derdiniz bu olun arkadaşlar, Allah başka dert vermesin 😀 şimdiden iyi bayramlar diliyorum herkese 👋

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • akancaym kullanıcısına yanıt

Sağol dostum bimukabale.Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) 

Dert değil teknoloji virüsü bu, detayına kadar öğrenmeye çalışmak keyifli.Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) 

Bir çok kişinin Dolby vision TV si var. Kaç tanesi 1000 nit ? ama aldık işte oynuyoruz, bu başlıkta bu çeşit dertler var.Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) 

Başka daha ciddi dertler de yok değil ama onlar başka başlıklarda.Zidoo Z9X,Z10 Pro Z1000 Pro 4K UHD Media Player Kullanıcıları (Realtek 1619DR Chipsetli) 

• Sağlıklı , mutlu ve huzurlu geçmesi dileğiyle...

Herkese iyi bayramlar arkadaşlar...

• Herkese mutlu bayramlar dilerim. Umarım şu salgın belası tamamen sona erer de tüm dünya olarak rahata ereriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thai-Fun

Konu ; HDMI 2.1 in 42GBPS ile açıklanmış özelliklerini sağlayıp sağlayamayacağı idi. Sanırım direkt olarak firmaya sormak tek yol, o tabloda neden 42 yazıyor diye.

sordum ibrahime döner bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 13 Mayıs 2021; 17:50:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nice bayramlara sağlık ve huzurla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.