Şimdi Ara

Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
34
Favori
185.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Philips 65pus7304 android tv kullanıyorum.
    Ayrıca LG Sn11r soundbar mevcut.

Tvdeki netflix ve prime video uygulamalarından dolby vision ve hdr10+ ve yine netflix uygulamasından dolby atmos deneyimledim. Ancak özellikle soundbarın tam performansını tecrübe edebileceğim lossless tru hd filmler veya dtsx performansını deneyemedim.

Açıkcası dijital platformlar yetiyor ancak soundbar topiğinden @sadays hocamın yönlendirmesiyle uygun maliyetle en ucuz zidoo cihazı ile bile tüm bu formatları hdd üzerinden oynayabileceğimi öğrendim.

Daha da iyisi, evde şirket bilgisayarı haricinde bir bilgisayarım yok ve o da kısıtlı, torrent vs sitelere giremiyorum. Sanıyorum bu cihazlar üzerinden torrent ile içerikleri hem indirip hem de oynatabiliyormuşuz.

Tüm bu isteklerimi sorunsuzca çözüp bilgisayara bağlı kalmada içerik oynatabileceğim en uygun cihaz x9s midir?

Gördüğüm kadarıyla 4 yıllık bir cihaz. Ucuz olsun derken sorun yaşatır mı acaba? 2. El bakıyorum şu an.

Son olarak bu bahsettiğim torrent indirme ve oynatma için bilgi edinebileceğim bir kaynak var mıdır acaba?

Çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Torrent ile ilgili OpenWRT / Transmission ayarlarını bu konunun birinci sayfasında bulabilirsiniz.

"Alabileceğim en uygun cihaz X9S midir" demişsiniz ama bu soruyu Z9S başlığında sormuşsunuz.

Z9S daha yeni bir cihaz, bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

• Aslında mantıklı bir çoğu z9s'e x9sten geçti bilirler diye düşünmüş bence mantıklı

ben x9s tavsiye ettim siz ne diyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Aslında mantıklı bir çoğu z9s'e x9sten geçti bilirler diye düşünmüş bence mantıklı

ben x9s tavsiye ettim siz ne diyorsunuz

Ben arkadaşın masumane bir şekilde başlıkları karıştırdığını düşünüyorum. Neyse kendisi söyler zaten.

Ben X9S kullanmadım bilmiyorum, Zidoo deneyimlerime Z9S ile başladım. Z9S tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Ben arkadaşın masumane bir şekilde başlıkları karıştırdığını düşünüyorum. Neyse kendisi söyler zaten.

Ben X9S kullanmadım bilmiyorum, Zidoo deneyimlerime Z9S ile başladım. Z9S tavsiye ederim.

Alıntıları Göster

özelden yazıştık oradan biliyorum aynı mesajı x9s topiğine de yazdı zidoocuların ortak fikrini almak istiyor

• sadays S kullanıcısına yanıt

Tamam o zaman. Şimdi gördüm aynı mesajı x9s topiğine de yazdığını.

• Teşekkür ederim. Aslında hızlıca satın alacağım için aynı hızda bir yorum almak için iki başlıkta birden sormuştum.

Sadays hocama teşekkür ederim. Tavsiyesi ile x9s aldım.
    Konuya tamamen yabancı olduğum için şu an çözmeye çalışıyorum.

Selamlar

• Arkadaşlar tekrar merhaba,

Cihazım çözmeye başladım. Şu aşamada şöyle bir sorunum var.
    En büyük beklentim tüm torrent indirmelerimi iphone üzerinden başlatarak cihaz üzerine download yapmaktı.

Pc’den transmission web interface aracılığıyla torrent dosyasını seçerek downloadu başlatabildim ancak iphonea gelince, torrent dosyasını telefonun dosyalar bölümüne indiriyorum, transmission web interface’e geldiğimde ise upload bölümünde hiç bir şekilde dosya seçme butonu çıkmıyor. Dolayısıyla indirmeyi telefondan tetikleyemiyorum. Pc’ye bağlı kalıyorum.

Bunun bir yöntemini bilen var mı acaba?
    Zidoo Z9S , Z10 , Z1000 ve UHD 2000 HDR Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli )

Şöyle bir sayfa buldum:https://www.reddit.com/r/torrents/comments/d8k9t7/comment/fihyfya

Ancak tam olarak ne yapılması gerektiğini anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozleran -- 13 Şubat 2021; 2:55:32 >

• Herkese selam arkadaşlar. 24.12.2019 faturalı Arsey ticaretten alinmis olan zidoo z9s yi satıyorum. Tertemiz bir cihaz. Kutusu kutu ıçeriği faturası eksiksiz. En son sürücü yüklü. Fiyat 1500 lira. Ilgilenenler pm lütfen.
  • sizdeki versiyon ile alakalı olabilir. buraya sadece magnet linkli yapıştırabilirsiniz. zidoo nun önceki cihazlarında gelen transmissionda bu şekildeydi. ama kendim apk kurduğumda telden torrenti dosya olarak ekleyebiliyordum. sizin kurduğunuz apk son sürüm mü ?

• CXath1 C kullanıcısına yanıt

Ben farklı hiç bir program kurmadım hocam Zidoo'ya henüz. Cuma günü aldım, sıfırladım, son versiyona güncelledim ve detaylara daldım.

Openwrt transmission ile torrent indirmeye de başladım, çok heveslendim telefondan halledeceğim a'dan z'ye diye ama oraya dosya yükleyemedikçe çıldırdım. Link yapıştırmayı denedim ama indirdiğim sitedeki magnet linke tıklayınca onuda iphone'un tarayıcısına kopyalamadım. Velhasıl kaldım öyle.

Bu transmission'un farklı versiyonları mı var apk olarak indirilen? Beni yönlendirme imkanın varsa çok memnun olurum.

• Bazı Zidoo modelleri amazon üzerinden de alınabiliyor.

Fiyat da uçuk sayılmaz sanki.

Mini PC, Android Zidoo X10 4K / 3D 2 GB RAM 16 GB Bluetooth 4.0, entegre fonksiyonlar, HDMI girişi, OpenWrt: Amazon.com.tr

• X10 bu yanlış resim koymuşlar kuruş etmez taş çatlasın 1500 vermem

Nası yani resim doğru cihaz mı yanlış, yoksa tersi mi

Zaten x10 alınsın diye yazdığımı niye düşündünüz, bazı modeller diye yazdım

• yok tıklayınca onu açıyor özellikler X10un özellikleri resim z10nun amazon.de sitesine baktım satıcı amazon almanya olunca orada yok misal z10

z10 pro ve x10 var satışta yani kendi sitesinde satmadığı ürünü buraya satmak için stok ayırmaz

z10 pro olmasına ihtimal yok o fiyata o zaman geriye tek ihtimal x10 kalıyor ki çok fahiş fiyat

Z10 PRO şu an 2646 tl yol dahil zaten Ali de.

• Amazon.com.tr'de yayınlanan ilanlara bakıpta Zidoo sipariş etmek ve almak mantıklı değil.

Baksanıza ürün isminde Zidoo X10 yazıyor , yan tarafta ise Zidoo Z10 resimleri var.Yani bir gariplik sözkonusu.

Ama diyelim Zidoo Z10 diye doğru yazılsaydı model ismi , bu fiyatlara yine de mantıklı bir alışveriş olmazdı ki.Çünkü Zidoo diye sorgulattığınızda listelenen modellerin tamamı Realtek 1296 chipsetli yani Zidoonun bir önceki modelleri ve anlaşılan o ki eski ürünleri elden çıkartmaya çalışıyorlar.Üstelik satıcısı Almanya gözüküyor ve ürünler yurtdışından gelecek zaten.

Eee ben 2620 TL para vereceksem neden bir önceki chipsete (yani Realtek RTD 1296) sahip bir ürün alayım ki ? Yeni Realtek RTD1619DR chipsetli ve Dolby Vision destekli Zidoo Z9X'i daha ucuza almak varken mantıklı değil bu.Çünkü Aliexpress'ten Zidoo Z9X alıp gümrük vergisini verdiğinizde bile bu paralardan daha ucuza mal olur size...

• Arkadaşlar z9s satışım günceldir. uygun fiyattan veriyorum 1250 lira. Haftsonu için geçerlidir. Daha sonra bu mesaj kendi kendini imha edecektir:).Türkiye Arseyden alınma faturalı garantisi devam ediyor. Ilgilenenler pm lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 19 Şubat 2021; 13:36:28 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.