Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güle güle git dönüşte pioneer 5090la fırtına gibi girersin ofiste yatıyor senin kuzu
  • Iconium_C.T.D I kullanıcısına yanıt
    v1.4.4 sürümünü buradan;http://www.mediafire.com/file/evastao4e1oy5z1/ZIDOO_X9S-ota-V1.4.4_20170427.zip

Kodi'nin 17.1 sürümünün Zidoo'ya uyarlanmışını ise buradan yükleyebilirsin.http://www.mediafire.com/file/n99ucxe3wbbgxf2/zdmc-17.1.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 18 Mayıs 2017; 15:58:49 >

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Mvc nedir hocam? Benim seçeneklerden bluray playerdan 3d açtığımda seçtiğim seçenek bilgisayarı bağladığımda pasif oluyor. Aktif kalan seçenekler de bu iso formatını karşılamıyor. Aslında projeksiyonla alakalı bi durum.mesela bluray playerı bağladığımda da sbs alt üst seçenekleri pasif olduğundan bluray playera usb bağlayarak sbs film izleyemiyorum. Acaba medya oynatıcı da ne tepki verir merak ediyorum

Düzenleme: şimdi gördüm yazınızı bluray playerla aynı mantıkta çalışır yazmışsınız. Ama o zaman da demek oluyorki media oynatıcıyı bağlayınca sbs ve altüst filmleri izleyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi projekta -- 18 Mayıs 2017; 17:3:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • projekta kullanıcısına yanıt
    Emin olun hiç anlamadım ne demek istediğinizi açık açık yazın projeksiyonunuz da bluray playeriniz de halen elinizde ekrana gelenleri tam ismiyle yazın ki zidoo ile neler olacağını size söyleyebilelim

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim uyarlanmış kodi sürümünü kurdum ama skin seçimi yaptırmıyor o da, arctic zephyr diye bir skin var onsuz yapamam ben :)
  • Dün akşam yine delirtti durduk yerde hdd ile irtibatı koparıyor seyir zevkinin içine ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Dün akşam yine delirtti durduk yerde hdd ile irtibatı koparıyor seyir zevkinin içine ediyor

Geç abi pc ye sen ne uğraşıyor sun seni kesmez artık media player

• Kardeş yerim yok hanımın tv ünitesine bu zor sığıyor wifi bağlansın diye çekmeceyi açıyorum

Şöyle bir sinema odası yapamadık seninki gibi

• quote:

Kardeş yerim yok hanımın tv ünitesine bu zor sığıyor wifi bağlansın diye çekmeceyi açıyorum

Şöyle bir sinema odası yapamadık seninki gibi

Hanım ısın içine girince sözün bittigi an

• Ahh ahh bir dokun bin ah işit

• Bu cihaz enteresandır,her yazılım farklı tepkiler veriyor makinelerde,mesela bende böyle hdd şle ilgili bir sorun olmadı,ama arada filmi kendi kendine durduruyor,başta ben mi dokunuyorum diyordum kumandaya diye şüphelendim,ulan kim basıyor şu pause tuşuna diye kötü kötü şeyler geçiriyor insan..
  • Bende de aynı şekilde, film arada kaanıyor. Kumandaya mı bastım diye bakıyorum ama yok kumanda ayrı yerde. Üstelik tekrar açtığımda bazen kaldığı yerden, bazende en baştan başlıyor.
  • Bahsettiklerinizin hepsi hdd sorunu ya anlık ya da tamamen hdd ile bağlantıyı kopartıyor muhtemelen yeterli güç veremiyor hdde

• Bu arada hddleriniz wd mi?

• sadays S kullanıcısına yanıt
    Bende nerdeyse tamamı dolu olan USB 3.0 - Toshiba 2TB HDD var, böyle bir sorun yaşamıyorum ama yüksek kapasiteli Blu-Ray rip seyretmiyorum. Seyrettiklerim ağırlıklı olarak dizi bölümleri ve en fazla 5-6 GB'lık mkv filmler.

Neyse bildirdik bu sıkıntıyı , bakalım ilerleyen dönemde ne olacak ?

• quote:

Bu arada hddleriniz wd mi?

6 hdd nin 2 tanesi, 1tb wd elements.sizin yaşadığını sorunları hiç yaşamadım.(bluray, mkv)
  • Wd diskleri söktüm çektiği güç normalden fazla muhtemelem pcler bunu absorbe edebiliyordur ama bu kutular bunu yapamaz

• Filmlerde hiç yaşamadım ama yerli dizilerin riplerinde bazen pause olayı benimde başıma geldi. Yalnız ben USB'den değil NAS'tan izliyorum yani HDD'ye güç yetmemesi gibi bir durum söz konusu değil. Bence yazılımda kullanılan algoritma ile alakalı.
  • HDD'lerimin çoğu seagate backup plus. Dune 303D'debböyle bir tane bile sıkıntı yaşamadım. Sorun başka gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraptorx -- 21 Mayıs 2017; 19:45:49 >
  • Cihaz bugün elime geçti, pek kurcalayamadım ama şöyle garip bir şeyle karşılaştım. Medya Merkezinden NAS kullanıcı adı ve şifremi girdim. Cihaz NAS'a bağlandı, hatta filmlerden birini başlatabildim. Daha sonra Kodi'de arşiv olayına gireyim dedim ama bir türlü NAS'a erişemedim. Ardından tekrar medya merkezinden NAS'a erişmek istediğimde kullanıcı bilgilerini doğru girmeme rağmen Hatalı kullanıcı adı/şifresi uyarısı vermeye başladı. Reboot etsemde bir şey değişmedi. NAS'a PC'den her türlü ulaşabiliyorum ama X9s sürekli hata veriyor. Cihaz synology, zidoo versiyonu 1.3.0
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.