Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perfect player da sorun yok bende de papirus üstad.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Olay m3u dosyasını görmemesi değil. Bir yanlış anlaşılma olmasın diye tekrar belirteyim.

Bendeki olay Perfect Player'ın içinden cihazın " Depolama" diye belirtilen klasör yapısını görememek. O yapıyı gördüğümde dosyayı ekleyecek zaten.

fabrika ayarlarını dönmekten başka çözüm kalmadı o zaman
  • Perfect player da sorun yok bende de papirus üstad.

• bende download klasörünü bulamıyodum m3u dosyası eklemek için en son sdcard klasörünün içinde buldum download klasörünü bu normalmi acaba üstatlar bi x9s de açıkken saatin kendini sıfırlaması normalmi mesela manuel olarak ayarlıyorum bi süre sonra bi bakıyorum saat 03 e geri dönmüş
  • birde televizyonumu deyiştiricem normal lcd bir televizyonum var ama 4k ya geçmek şart oldu artık vestelin 43ub9300 modelini düşünüyorum zidoyla istediğim performansı alırmıyım acaba kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini bilmek isterim saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memorize5353

bende download klasörünü bulamıyodum m3u dosyası eklemek için en son sdcard klasörünün içinde buldum download klasörünü bu normalmi acaba üstatlar bi x9s de açıkken saatin kendini sıfırlaması normalmi mesela manuel olarak ayarlıyorum bi süre sonra bi bakıyorum saat 03 e geri dönmüş

manuel saatte öyle oluyor.internetten saati alıp , moskovaya ayarladığında sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: memorize5353

birde televizyonumu deyiştiricem normal lcd bir televizyonum var ama 4k ya geçmek şart oldu artık vestelin 43ub9300 modelini düşünüyorum zidoyla istediğim performansı alırmıyım acaba kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini bilmek isterim saygılar.

test videolarının hepsini oynatıyor
    ayrıca 4k filmlerde hd sesleri de destekliyor ancak hdr olayını denemedim 4k tvim yok

ucuz 4klardan kaçının derim naçizane 1080pleri dvd gibi seyredersiniz
  • Arkadaşlar,zidoo için yayınlanan bürün yazılımları sırasıyla makinaya yüklemek mi lazım yoksa son yazılım v1.3.0 ü yüklemek yeterli olurmu?
  • 1907birol 1 kullanıcısına yanıt
    v1. 3.0 yeterli...

• teşekkürler
  • Arkadaşlar smart youtube tv 6.6.0'ı kurun normal youtube yerine rahat edin sadece sign in nasıl oluyor onu beceremedim onun dışında şahane

https://apkpure.com/smart-youtube-tv/com.firsthash.smartyoutubetv2/download?from=details
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Arkadaşlar smart youtube tv 6.6.0'ı kurun normal youtube yerine rahat edin sadece sign in nasıl oluyor onu beceremedim onun dışında şahane

https://apkpure.com/smart-youtube-tv/com.firsthash.smartyoutubetv2/download?from=details

smart youtube u açtığınızda ev işaretine tıkladığınızda sign için size bir kod veriyor. tarayıcıdan youtube.com/activate adresine gidip o kodu giriyorsunuz.işlem tamam

• sadays S kullanıcısına yanıt
    HDR'lerde problem yok. Zidoo oynatırken TV videonun HDR olduğunu tanıyor.
  • Papirus altyazı menüsünde offset ters çalışıyor firmaya bildirirsen final sürümde düzeltsinler normalde - altyazıları öne getirir + geciktirir zidooda tersi oluyor dolayısıyla uyumsuz altyazıyı oturtana kadar yarım saat geçiyor
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Anlaşılmıştır Üstad,

Bu akşam bir mail atarız firmaya...

Bu arada Perfect Player'daki sorunu tespit ettim.Ben cihaza ulaşmasın diye ilk açma esnasında yetki vermiyordum uygulamaya.Meğer o da ondan göstermiyormuş istediğim klasörleri.Ee haklı da.Yetki vermezsen nasıl ulaşacak içeriklere.

İlk açılışta yetkiyi verdim , sorun kalmadı.

Ulen bazen resmen basiretimiz bağlanıyor ve göz göre göre hata yapıyoruz yahu...
  • Perfect Player yerine "ProgTV Android" uygulamasını deneyebilirsiniz. Bu uygulama PC yazılımı olan ProgDVB yazılımcıları tarafından geliştiriliyor. Menüler arası geçişte Zidoo kumandası tam uyumlu. Program açılınca IPTV İstemci (IPTV Client)'nde m3u dosyyanızın yolunu gösterebilirsiniz. ("Oynatma Listesi/Dosya seç" seçeneğinden örneğin m3u dosyası Download klasöründe ise /storage/emulated/legacy/Download şeklinde ulaşabilirsiniz. İyi forumlar...
  • @Papirus,

bluray 2d ve 3d isolarda , alt yazı menüsünde , filmin kendi içine gömülü alt yazılarda subtitle setings bölümüne müdahale etmemize cihaz izin vermiyor.böyle oluncada alt yazılarda istediğim ayarları yapamıyorum.bu gün filmi bu yüzden gömülü alt yazıda türkçe karakterler olmadan , ayarlanamadan garip şekillerle izlemek zorunda kaldım.harici alt yazı eklersek sorun yok.o zaman subtitle setings aktif oluyor.gömülü alt yazılarda da aktif olsa iyi olur

bunu firmaya bildirirmisiniz
  • Bazı blu-ray iso larda menüyü aç desende otomatik film başlıyor sizde de öyle oluyormu

• bazen saçmalıyor düzgün çalışan bir isoyu açıp sorunluyu tekrar açtığımda düzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cce

@Papirus,

bluray 2d ve 3d isolarda , alt yazı menüsünde , filmin kendi içine gömülü alt yazılarda subtitle setings bölümüne müdahale etmemize cihaz izin vermiyor.böyle oluncada alt yazılarda istediğim ayarları yapamıyorum.bu gün filmi bu yüzden gömülü alt yazıda türkçe karakterler olmadan , ayarlanamadan garip şekillerle izlemek zorunda kaldım.harici alt yazı eklersek sorun yok.o zaman subtitle setings aktif oluyor.gömülü alt yazılarda da aktif olsa iyi olur

bunu firmaya bildirirmisiniz

gömülü altyazılarda yapılamaz onlar ass formatında yani bir nevi resim gibi düşün ama sorun gömülü türkçelerde karakter problemi ise söylenmeli tabii ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 20 Mart 2017; 16:55:38 >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.