Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yapabilirsin. Ben eskiden zidoo daki filmleri tv meşgul ise bilgisayardan izliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Elimde Türkiye garantisi devam eden (9 ay daha var) Zidoo X9S var. İlgilenen olursa ilan linki:
    https://forum.donanimhaber.com/zidoo-x9s-turkiye-garantili-2019-mart-a-kadar--133421406#133421406
  • s3rhatt kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş soruyordu, rezerve edin, eğer istiyorsa ulaşıp ona verelim.

Dusunmuyorsa buradan tekrar haber veririm olumlu olumsuz.

• X9s modeline sata girişli 3.5" lik Nas hdd yazan disk uyar mı? 4 TB.?
  • zido x9s satmak isteyen olursa bana ulaşabilir dükkanımdaki ilanlarımdan telefon numaramı görebilirsiniz.
  • Ben de zidoo x9s almaya karar verdim. Eğer satmayı düşünen olursa iletişime geçelim. Amazon ile bir yere kadar.

• Arkadaşlar ,

Son mesajlara baktığımda 2.el Zidoo X9S arandığını okuyorum.Sonuçta Zidoo X9S gibi güzel bir cihaz ve sıkıntı olmaz ama alışveriş konusunda bir aydınlatma yapmaya ihtiyaç var sanırım.O da şu :

2.el satan birini bulabiliyorsanız tabii ki alabilirsiniz ama yurtdışından getirtme konusunda da karamsar olmanıza gerek yok.Çünkü ben dahil buradaki arkadaşların çoğu cihazlarını yurtdışından ve özellikle de Çin sitelerinden alan kişiler.

Mesela bu konuda bizim favori sitemiz genelde Geekbuying ve ürünü buradan aldığınız zaman kargo ücreti vermiyorsunuz ve genellikle de gümrüğe takılmıyor.

https://tr.geekbuying.com/item/ZIDOO-X9S-Realtek-RTD1295-Android-6-0-OpenWRT-NAS--TV-BOX-371063.html

Bir arkadaş yukarıdaki mesajında " Amazon ile bir yere kadar " demiş ama zaten Amazon'dan cihaz alan nerdeyse yok gibi .

Dolayısıyla 2.el bulamazsanız Geekbuying sitesinden almaktan çekinmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 20 Haziran 2018; 23:16:39 >

• ertanx kullanıcısına yanıt
    3,5" bir HDD'i , SATA üzerinden hiç bağlamadığım için benim bir fikrim yok bu konuda. Kullanan birisi varsa herhalde yazar birşeyler...
  • ertanx kullanıcısına yanıt
    Ben 1tb 3,5 inç bağladım satadan kullandım birkaç gün ama çirkin durduğu için çıkarttım. Daha doğrusu içinde 4k içerik vardı. Onları usb den takılı hdd ye kopyaladım. Her hangi bir problem çıkmadı.

• Ben siparis verdim, acaba ortalama kac gunde gelir, takip edebiliyormuyuz kargoyu acaba ptt’ye geldigini gorebilirmiyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Arkadaşlar ,

Son mesajlara baktığımda 2.el Zidoo X9S arandığını okuyorum.Sonuçta Zidoo X9S gibi güzel bir cihaz ve sıkıntı olmaz ama alışveriş konusunda bir aydınlatma yapmaya ihtiyaç var sanırım.O da şu :

2.el satan birini bulabiliyorsanız tabii ki alabilirsiniz ama yurtdışından getirtme konusunda da karamsar olmanıza gerek yok.Çünkü ben dahil buradaki arkadaşların çoğu cihazlarını yurtdışından ve özellikle de Çin sitelerinden alan kişiler.

Mesela bu konuda bizim favori sitemiz genelde Geekbuying ve ürünü buradan aldığınız zaman kargo ücreti vermiyorsunuz ve genellikle de gümrüğe takılmıyor.

https://tr.geekbuying.com/item/ZIDOO-X9S-Realtek-RTD1295-Android-6-0-OpenWRT-NAS--TV-BOX-371063.html

Bir arkadaş yukarıdaki mesajında " Amazon ile bir yere kadar " demiş ama zaten Amazon'dan cihaz alan nerdeyse yok gibi .

3 ayrı kartla denedim , bir türlü çekmedi kartlarımdan , alamadım.
    Satan varsa ben de istiyorum arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: nandoo

Ben siparis verdim, acaba ortalama kac gunde gelir, takip edebiliyormuyuz kargoyu acaba ptt’ye geldigini gorebilirmiyiz.
    20-25 maximum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Arkadaşlar ,

Merhaba. Hocam ben amazon ile bir yere kadar derken amazon 4k cihazı kast ettim. Siteyle ilgili değildi. Aslında haklısınız yurt dışı sitesi daha mantıklı. Ben 1 yıldır ikinci el zidoo arıyorum. Alsaydım şimdiye kadar keyfini çıkaracaktım cihazın.

• porliman P kullanıcısına yanıt
    Amazon deyince ben alışveriş sitesinden bahsediyorsunuz sanmıştım.O zaman yanlış anlaşılma var diyelim.

Cihaza dönersek ; Zidoo'nun ikinci eli yok gibi birşey , oluyorsa da çok nadir.Bu yüzden almak isteyenler mecbnuren yurtdışına yöneliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: porliman

Merhaba. Hocam ben amazon ile bir yere kadar derken amazon 4k cihazı kast ettim. Siteyle ilgili değildi. Aslında haklısınız yurt dışı sitesi daha mantıklı. Ben 1 yıldır ikinci el zidoo arıyorum. Alsaydım şimdiye kadar keyfini çıkaracaktım cihazın.

Alıntıları Göster
    Sadece bu forum da bir yılda 15 20 tane el değişti ustat ayni gün satılıyor diye haberiniz olmadı muhtemel

• Aslında ben de almaya çalıştım bir ara ama bir türlü olmadı. Onay vermedi bir türlü site. Tam oldu derken site Türkiye gönderimini kapattı. Siparişi iptal etti. Sonra tekrar açıldı derken o yüzden ikinci ele yöneldim. Bir ara da Türkiye ye ön siparişle getiren firma vardı. Oradan almaya çalıştım onlar da getirmekten vazgeçti.😀

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl yapabilirim. bu konuda bir açıklama ya da link varsa yardımcı olabilir misin
  • Benim sipariste ne oldu anlamadim, odemeyi falan yaptim odendigine dair bir bilgi de geldi ama nerden geldi bulamadim bugun kredi kartinda sanki fazla para var gibi geldi, siparisime baktigimda da daha odenmedi diye gosteriyor. Kredi kartina mesajlara falan her yere baktim paranin cekilip ve tekrar yaptirildigina dair bir sey bulamadim :) ben bu islemi yapmadim mi kendi kendime tereddute dustum :)) bizde bekliyoruz gelecek diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nandoo N kullanıcısına yanıt
    kredi kartının dövizle ilgili diğer bölümünde dir. dikkat et.

bende bulamadım. 2. ay tl ye çevirip faizi ile aldılar :)

kredi kartında dolarla alışveriş bölümündedir.
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.