Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papirus

Geekbuying'ten...

https://tr.geekbuying.com/item/ZIDOO-X9S-Realtek-RTD1295-Android-6-0-OpenWRT-NAS--TV-BOX-371063.html

Aşağı yukarı hepimiz burdan aldık ve daha iyi bir alternatif yok şimdilik...
    ürün sayfasında ülke seçenekleri var.en hızlı hangisinden gelir sizce?kargo ücreti ülkeden ülkeye farkediyor mu?siz hangi ülkeden aldınız ve kaç günde geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

ürün sayfasında ülke seçenekleri var.en hızlı hangisinden gelir sizce?kargo ücreti ülkeden ülkeye farkediyor mu?siz hangi ülkeden aldınız ve kaç günde geldi?

Alıntıları Göster
    Deneyin hic bir ülkeden kargo tr ye olmuyor göreceksiniz

Chin seçtik biz mecbur

Ama Hollanda dan geldi benim arkadaşıma aldığımız

10 günden gelen de var 35 günde gelen de var Avrupa stoğundan gönderirseler 7 günde sizde direk Chin den gelirsen 20 le 40 gün arası

Kargo ücreti değişmiyor çünkü baska ülke den tr ye gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kadar da kafaya takmayın alın gelir eninde sonunda

Ha gelmeyip kayıp olanda olmustu bir kişinin gerçi kendi hatası turkey seçmek yerine Türk adaları seçmişti arkadaşımız

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

Alıntıları Göster
    En son konuda ben aldım rahat ol bana 18 günde geldi.hollanda stogundan yollladılar. Hiç terreddüt etme sadece sigortalı al 1.5 dolar fark var.

• Zidoo'daki OpenWRT/Transmission uygulamasını PC'den bir uygulama ile yönetmek daha kolay.
    Ayrıca Transmission içinde olan ancak web arayüzünden ulaşılamayan özeliklere bu uygulama sayesinde ulaşılabiliyor.

https://github.com/transmission-remote-gui/transgui/releases

sitesinden

transgui-5.15.4-setup.exe'yi indiriyoruz.

Kurarken özellikle şu aşamalara dikkat ediyoruz.

Yukardaki seçenekler okeyliyse bir torrent yada magnet linkine tıkladığımızda otomatik olarak bu uygulama açılıyor.

Sonra ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz (mobil uygulamalardaki ayarlara benzer şekilde)

Ben kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye ederim :)

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Geç cevap oldu ama dediğiniz gibi yaptım. tekrar türkçe dile dönünce bağlanmıyordu. Favoriye atınca sorun çözüldü. Teşekkür eserim hocam

• HattiHitit kullanıcısına yanıt
    Bende telefondan torrnado isimli uygulama ile basitçe işimi görüyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gabordemko.torrnado&hl=en_US
  • Merhaba arkadaşlar, 4K media player almaya karar verdim ve araştırdığım kadarı ile zidoo x9s en iyi çözüm gibi duruyor.sanırım 2. eli pek bulunmuyor ve sıfırını da en uygun geekbuying sitesinden alınıyor.ürün kumandası sanırım opsiyon ile veriliyor,şimdi bu kumanda çok elzem mi olmazsa olmaz mı, hali hazırda logitech k400 klavyem var bu iş görür mü yoksa illa bir kumanda alınmalı mı alınacak sa hangisini tercih etmeliyiz, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nandoo

Merhaba arkadaşlar, 4K media player almaya karar verdim ve araştırdığım kadarı ile zidoo x9s en iyi çözüm gibi duruyor.sanırım 2. eli pek bulunmuyor ve sıfırını da en uygun geekbuying sitesinden alınıyor.ürün kumandası sanırım opsiyon ile veriliyor,şimdi bu kumanda çok elzem mi olmazsa olmaz mı, hali hazırda logitech k400 klavyem var bu iş görür mü yoksa illa bir kumanda alınmalı mı alınacak sa hangisini tercih etmeliyiz, teşekkürler.
    Kumandası var ürünün kutuda

Air mouse lazımsa derseniz netflix gibi. Seyler icin kendi v6 denen ikici kumandasını alın

Mouse kaleye kullanirim derseniz kendi kumandası zaten cok yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: nandoo

Merhaba arkadaşlar, 4K media player almaya karar verdim ve araştırdığım kadarı ile zidoo x9s en iyi çözüm gibi duruyor.sanırım 2. eli pek bulunmuyor ve sıfırını da en uygun geekbuying sitesinden alınıyor.ürün kumandası sanırım opsiyon ile veriliyor,şimdi bu kumanda çok elzem mi olmazsa olmaz mı, hali hazırda logitech k400 klavyem var bu iş görür mü yoksa illa bir kumanda alınmalı mı alınacak sa hangisini tercih etmeliyiz, teşekkürler.
    Normal şartlarda kendi kumandasının hiç bir eksiği yok. Bazı online izleme sitelerinde ve youtube da yetersiz kalıyor onda da bende senin gibi K400 kullanıyorum. Mutlu mesut yaşıyoruz.
  • Tesekkurler, yani seceneklerde gorulen 114 dolar fiyati olan sadece media player resimli secenegi secsekte kumanda geliyor anlasilan, ben orda doger seceneklerde kumandali resimleri de gordugumden tereddute dusmustum. Ben netfliks youtube gibi siteleri tv uzerinden izliyorum ve gayet memnunum, bu player ile izlememin bir avantaji olur mu acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nandoo N kullanıcısına yanıt
    Zidoo'nun TV'ye göre özel bir avantajı olduğunu sanmıyorum bu uygulamalar anlamında , bence uygulamaları hangisinde daha rahat kullanırsanız onda devam etmeniz mantıklı.

Satın alma esnasında resimlerde gördüğünüz kumanda seçenekleri , bir alışveriş opsiyonu olarak sunuluyor size.Bir nevi pazarlama taktiği yani.Yoksa cihazın kendi kumandası tabii ki var ki ama klasik bir kumanda işte.Ve Youtube , Netflix , PuhuTV , Spotify v.s gibi uygulamaların menü kullanımlarında maalesef yetersiz kalıyor.

Ama siz önce bir görün ve kullanın cihazın kendi kumandasını.Çıkan sonuca göre hareket eder ve ilave bir kumandaya ihtiyaç duyarsanız o zaman alırsınız...
  • iyi bayramlar dilerim.
  • Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.

Tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

Hayırlı bayramlar...

• Herkese iyi bayramlar. Ben amazon 4k olan modelini aldım. Ancak hdd üzerinden video oynatmayı beceremedim bir türlü. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Not: Bu konuya yazma sebebim. Media player konusunda farklı cihazlarda tecrübeli insanların olduğunu düşünmemdir.

Herkese saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: porliman

Herkese iyi bayramlar. Ben amazon 4k olan modelini aldım. Ancak hdd üzerinden video oynatmayı beceremedim bir türlü. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Not: Bu konuya yazma sebebim. Media player konusunda farklı cihazlarda tecrübeli insanların olduğunu düşünmemdir.

Herkese saygılar.
    Kodi kurulumu var YouTube dan izleyip yapın olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Kodi kurulumu var YouTube dan izleyip yapın olacaktır

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Bunu da deneyim. Galiba bu cihaz benim isteklerime göre yanlış tercih oldu. Bu da olmazsa artık zidoo x9s bulup kapınızı çalarım tekrardan.😀

Teşekkür ederim tekrardan

• quote:

Orijinalden alıntı: porliman

Teşekkür ederim. Bunu da deneyim. Galiba bu cihaz benim isteklerime göre yanlış tercih oldu. Bu da olmazsa artık zidoo x9s bulup kapınızı çalarım tekrardan.😀

Teşekkür ederim tekrardan

Alıntıları Göster
    Elinizde hdd ler de yada nas ta film varsa Zidoo

Elinizde nas ta film varsa ve netflix puhu gibi online platformlar dan gidecekseniz Apple TV 4k

Tercih edilmeli

Dune çıkardı hatta çaldı diyelim Zidoo x9s i fiyat ta 3 katı oda tercih edilebilir daha gelmedi gelsin yazılımı na da bi bakalım

• Arkadaşlar zidoo ya bağlı hdd deki filmleri başka bir cihazdan izleyebilirmiyiz. Yani zidoo yu nas gibi kullanabilirmiyiz

• ev agindaki nas cihazindan film izlerken mesela filmi pause ettigimizde buffer yapmak yani, yotubedeki gibi filmin media playere cache /buffer edilmesi mumkun mudur ? mumkunse nasil yapilir ?

asus 68u modem aldim 60 mbps bitrate filmleri kablosuz olarak stream ederken donma oluyor, eger buffer gibi bir imkan yoksa wifi menzil gelistirici bakacagim(kablo ile baglama sansim yok)

tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.