Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.595
Cevap
65
Favori
338.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papirus

Android tabanlı cihazlardaki yazılım güncellemelerinde Reset yapmaman bazı durumlarda sorun yaşamana yol açabilir.

Çünkü sen Reset yapmazsın ve bir problem yaşarsın , bu sorun bizde olmaz.Sonra " Bende niye oluyor " diye yazar durursun.

Bilgin olsun...

Haklısınız. Fakat home theater daki afişleme uçar diye yapmadım. Uğraşması zor oluyor. Yedek aldım program içinden ama genede risk etmek istemedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetsimon

http://apidl.zidoo.tv/X9S/OTA-ZIDOO_X9S-v2.0.12-201802081850.zip ZIDOO_X9S-v2.0.12 isteyen arkadaşlara...sorumluluk kendilerine aittir :Dhttp://apidl.zidoo.tv/X9S/OTA-ZIDOO_X9S-v2.0.12-201802081850.zip

V2.0-10 dan farklı mı bu.

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Benim linkini verdiğim sitede paylaşılan BETA yazılımın v2.0.10/12 olarak lanse edildiğini özellikle belirtmiştim zaten.

Yazılan bu ifadeye göre de ; v2.0.10 ve v2.0.12 yazılımının her ikisininde aynı olması lazım ama yüklemeden bilemeyiz tabii ki...
  • Zidoo x9s gerçektende çok net görüntü veriyor ayni filmi gtx 1070 takılı olan PC den açtığımda PC monitörü TVden daha kucuk olmasına rağmen TVden daha kötü görüntü. Veriyor. Tv ekrani gercekten buyuk bir ekran ve izledigim filmlerde Orjinal İtunes filmler,ortlama 10 metre mesafeden izliyorum görüntü çok net. Bunu filmleri bilgisyardan acinca farkettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaziantep75

Zidoo x9s gerçektende çok net görüntü veriyor ayni filmi gtx 1070 takılı olan PC den açtığımda PC monitörü TVden daha kucuk olmasına rağmen TVden daha kötü görüntü. Veriyor. Tv ekrani gercekten buyuk bir ekran ve izledigim filmlerde Orjinal İtunes filmler,ortlama 10 metre mesafeden izliyorum görüntü çok net. Bunu filmleri bilgisyardan acinca farkettim

Gtx 1070 in yarısı kadar gösteremez

Siz 1070 i kullan mi yorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Zidoo x9s gerçektende çok net görüntü veriyor ayni filmi gtx 1070 takılı olan PC den açtığımda PC monitörü TVden daha kucuk olmasına rağmen TVden daha kötü görüntü. Veriyor. Tv ekrani gercekten buyuk bir ekran ve izledigim filmlerde Orjinal İtunes filmler,ortlama 10 metre mesafeden izliyorum görüntü çok net. Bunu filmleri bilgisyardan acinca farkettim

Nasıl aktifleşir peki birde onu deniyeyim, ayrica nerden bu sonuca vardiniz, sonucta zidoo video için tasarlanmış bir alet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisi 1080 li htpc ve zidoo kullandığından iyi bilir PC ile arasındaki farkı.

Anlatır size yapmanız gerekenleri, farkı anlayınca başka yerde ihtiyacınız yoksa satışa koyarsiniz artık zidoo'yu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Nasıl aktifleşir peki birde onu deniyeyim, ayrica nerden bu sonuca vardiniz, sonucta zidoo video için tasarlanmış bir alet

http://madvr.com

Su konuyu bi okuyun pm Atın sonra gerisine bakarız

Zidoo konuyu kirletmeyelim

1070 gibi bi işlemci ile Zidoo karşılaştırmak ne hata dir anlaşılacak sonra

Ama hic pc media playerler kadar kullanışlı değil burası net

(Benim pc hariç ) bu isi severek yaptığım icin pc sevmeyen adam a zor bu isler

• Ben zaten Mpc Hc ile izliyorum filmleri pcden

• Kodi'nin özel bir versiyonunda Madvr ve lav filter çalışıyor bunu da araştırın.
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler birkez daha.Bende vermiş olduğun linkten indirip yükledim.Bir arkadaş temeyı beğenmediğini söylemişti ama ben çok beğendim.gözü yormuyor bir kere.henüz denemedim altyazı felan benim sıkıntı biliyorsun öncelikle kilitlenme onu bekliyorum bakalım.
    Bu arada kim ne derse desin bu alet gerçekten güzel.birde zdmc yi firmware içine gömseler yada direk googleplayden indirilse güzel olacak.neyse saol kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

Kodi'nin özel bir versiyonunda Madvr ve lav filter çalışıyor bunu da araştırın.

linki varmı ki? varsa indirip yükleyelim.
  • balkana kullanıcısına yanıt
    32bit olanını yükleyin 64bit olanı kararsız.
    https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=223175

ya da
    https://www.videohelp.com/software/Kodi%20DSPlayer

Kodi ayarlarında DSPlayer / Video dekoder / Donanımsal hızlandırma/ DXVA(native) olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HattiHitit -- 14 Şubat 2018; 23:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HattiHitit

32bit olanını yükleyin 64bit olanı kararsız.
    https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=223175

ya da
    https://www.videohelp.com/software/Kodi%20DSPlayer

Kodi ayarlarında DSPlayer / Video dekoder / Donanımsal hızlandırma/ DXVA(native) olacak

indiriyorum .ilgine ve yardımına teşekkürler.

Bu arada directshow playerin ve filtrelerin ne işe yaradığını tam olarak bilmeyenlere anlatsanız derim.benim bildiğim donanım hızlandırmanın bir kaç iyi yönü var yazılımla bu işi yapmak yerine gpu işlemcisi tarafından bu işlem yapılıyor.dolayısıyla dğal görüntü alıyorsunuz ve yazılım hataları azalıyor. vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkana -- 14 Şubat 2018; 23:49:40 >
  • Dün akşam cihaza yüklendim biraz. Şöyle ki Usb 2.0 portlarda iki uzatma kablosu ile flash disk ve mouse alıcısı takılı. Usb 3.0 portada 1 TB 3.0 harici disk takılı.

Arkadaşımın mini usb kablolu 160 Gb harici diskini flash disk portuna yine uzatma ile bağlayıp 1 TB hariciden cihaz üzerinden film kopyaladım.

Bu esnada utorrent ile 1 TB harici gösterip geceden torrent bıraktım. Yine eş zamanlı Zdmc'den online dizi izledim.

Kopyalama ve torrent indirme işleminde herhangi bir hata almadım, hatta tv'yi kapatıp cihazı açık bıraktım. Sabah kopyalama sorunsuz bitmiş ve geceden bıraktığım torrentlerde inmiş durumdaydı.

Uzatma kablosu ile kopyalama hatası, harici diski görmeme gibi durumlar olur diye düşünüyordum fakat olmadı. İnen torrent filmlerin altyazılarınıda kendi mp otomatik bulup indiriyor.

Yakın zamanda hem root hem de torrent için rehber hazırlayacağım.
  • Dün akşam aklıma geldi ve kenarda duran "Logitech G930" kablosuz kulaklığı zidoda deneyim dedim. Malum, ayarlarda USB ses çıkışı kısmı var.

Sesi alabildim fakat kısık bir şekilde geliyordu zor durumda işe yarar ama normal bir kullanım deneyimi yaşatmadı. Elinde kablosuz kulaklığı olanlar deneyip performansını paylaşabilir mi? Çünkü G930 ile ilgili olarak PC haricinde sesin kısık geldiği ile ilgili yorumlar okumuştum.
  • sasuta kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum ama benimki tv ye bağlı hdmi arc ile dinliyorum. Seste sorun olmuyor.

• Zidoo x9s filmin yanındaki harici ses dosyasını okuyabiliyor mu? Yani filme gömmeden dublajlı olarak izleme imkanı oluyor mu?

• kenai kullanıcısına yanıt
    Hayır

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.