Şimdi Ara

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli ) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.617
Cevap
66
Favori
339.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdiye kadar hiç klasör ismi değişmedim. Bazı filmlerde oluyor bu.

Film bilgisini yenileyince zaten seçenek çıkıyor oradan doğru filmi seçiyorum.

http://www.imdb.com/title/tt1895315/
    https://www.themoviedb.org/movie/324560-brimstone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 19 Ekim 2017; 9:15:46 >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Dosya adını ancak evdeyken verebilirim, kodi player rar içindeki altyazıyı alıyor kendim denedim ordan biliyorum, afişte de hair and brimstone diye başka bir komedi filmini afişleme yapıyor.
    Hocam rardan çıkarmak ta zahmetsiz olsa da iki iş oluyor en nihayetinde ama mevcut altyazı sistemini bozacaklarsa zaten hiç ellemesinler daha iyi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconium_C.T.D

Dosya adını ancak evdeyken verebilirim, kodi player rar içindeki altyazıyı alıyor kendim denedim ordan biliyorum, afişte de hair and brimstone diye başka bir komedi filmini afişleme yapıyor.
    Hocam rardan çıkarmak ta zahmetsiz olsa da iki iş oluyor en nihayetinde ama mevcut altyazı sistemini bozacaklarsa zaten hiç ellemesinler daha iyi :D

Bu adamların sağı solu valla belli olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iconium_C.T.D I kullanıcısına yanıt
    Hocam brimstone filmini buyuk harflerle yazarsaniz sorun cozuluyor.

• Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

Afis doğru ise herhangi bir sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: RoMeOkTaY

Arkadaşlar merhaba,
    Uzun bir süredir Medya oynatıcı arıyorum. Sanıarım X9S konusunda da karar kılmak üzereyim.
    Sadece 2 soru sormak istiyorum ona göre sipariş vereceğim,

1- BlueRay_3D.iso oynatıyor mu ?
    2- Şu anda satışı en ucuz olan yer hangi site (indirim kodu falan var mı? )

Şimdiden teşekkürler

1- evet

2- Bakacaksın gearbest ve aliexpresse geekbuying türkiyeye göndermiyor

• Geekbuying den sipariş verdim gönderiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Geekbuying den sipariş verdim gönderiyor.

Emin misin hocam bende sipariş verecem fiyat çok iyi

• Takipli aldım 2 dolar fark etti

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 20 Ekim 2017; 9:18:38 >
  • ismetemir İ kullanıcısına yanıt
    Ne kadara buldunuz ?
  • Geekbuying de takipsiz şu anda 113 dolar.

• Firmanın inceleme amacıyla gönderdiği Zidoo H6 Pro modeli dün akşam elime geçti nihayet.

Zidoo X9S , Zidoo X8 ve Zidoo X10 Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1295 Chipsetli )

Akşam biraz kurcaladım ama cihazla ilgili ilk tespitlerimi kısmetse hafta sonu yapacağım.

Bu cihaz Allwinner chipsetli olduğu içinde haliyle yeni bir konu başlığı açıp oradan devam edeceğim.Bilginiz olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 20 Ekim 2017; 10:34:46 >

• Valla ben patlamış mısırımı aldım, en öne oturdum heyecanla incelemeni bekliyorum üstat.
    Şunun şurasında haftasonuna ne kaldı :)
  • Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce siparişini verdiğim cihaz az evvel elime geçti, hemen cihazı taktım ama kumanda çalışmasına rağmen cihazı açmıyor, cihaz fişe taktığımda sorunsuz çalıştı, cihazın ekranı açık ama kumandaya bastığımda herhangi bir tepki yok, kumandanın üzerindeki ışıkta yanıyor, sorun ne olabilir.
  • Beceriksiz Adam kullanıcısına yanıt
    Sadece tahmin,
    Kumanda ile cihazın eşleştirilmesi gerekiyor olabilir.
  • RoMeOkTaY kullanıcısına yanıt
    Benim de aklıma geldi ama nasıl olacak bu iş?
  • quote:

Takipli aldım 2 dolar fark etti

Abi kayıtlı air mail diyor ama fark almıyor o mu takipli kargo

• Kutudan çıktığı haliyle pil takıp kullanmaya başlamanız lazım normalde.Çünkü herhangi bir eşleşme yapılmıyor Zidoo X9S kumandasında.

Akla gelen tek ihtimal donanımsal bir bozukluk olabileceği ama inşallah değildir.

Kumandadaki pilleri değiştirerek deneyin.

Olmazsa " Ayarlar " menüsündeki seçenekten fabrika ayarlarına döndürün cihazı ve tekrar deneyin.

Karşılaştığımız bir sorun değil bu , sebebini bilemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce siparişini verdiğim cihaz az evvel elime geçti, hemen cihazı taktım ama kumanda çalışmasına rağmen cihazı açmıyor, cihaz fişe taktığımda sorunsuz çalıştı, cihazın ekranı açık ama kumandaya bastığımda herhangi bir tepki yok, kumandanın üzerindeki ışıkta yanıyor, sorun ne olabilir.

İnşaalah sıkıntı yoktur kardeşim. Bu kadar bekleyip böyle olunca insan yıkılıyor. Bakalım bizimkide yolda. 1 ay baya uzunmuş. Nereden almıştın..

• quote:

Takipli aldım 2 dolar fark etti

Neyse buldum aldım hayırlısı ile gelir inşallah gümrüge takılmadan

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.